SHARK BC GALA  29 APRIL 2017                     
 
Girls  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 ROSIE DOORLY              11 GAL               1:44.90S F      
  2 CIARA DAVITT              10 GAL               1:48.68S F      
  3 EIMEAR O'LEARY            11 GAL               1:48.87S F      
  4 ISABELLE BURKE            11 LASER             1:49.60S F      
  5 ISOLDE HANNON              9 BL FN             1:49.74S F      
  6 RACHEL WHELAN             10 SHARK             1:50.30S F      
  7 ERIN IMBUSCH              11 GAL               1:52.25S F      
  8 SOPHIE LALLY              11 GAL               1:52.47S F      
  9 MEABH O ROURKE            10 TUAM              1:52.66S F      
 10 OLIVIA CURRIE             11 SHARK             1:53.50S F      
 11 NIAMH CONNERY              8 SHARK             1:54.44S F      
 12 NIAMH MOONEY              11 SHARK             1:55.38S F      
 13 LILLY CRUDDEN             11 SHARK             1:55.46S F      
 14 KASSIE RATHER              9 GAL               1:55.75S F      
 15 ISABEL JOYCE              10 SHARK             1:55.91S F      
 16 AILBHE OWENS              11 LASER             1:56.00S F      
 17 EMELIA JOYCE              10 SHARK             1:56.47S F      
 18 ORLA TIMLIN               11 LASER             1:57.25S F      
 19 AILIS DALY                10 SHARK             1:57.53S F      
 20 GRACE WALSH               11 LASER             1:58.28S F      
 21 BRIDGET KENNY             10 BL FN             2:01.31S F      
 22 SARAH WALSH               10 SHARK             2:01.47S F      
 23 EABHA KING                11 SHARK             2:01.90S F      
 24 DEIRBHILE MELODY          10 GAL               2:03.44S F      
 25 LYDIA MC NICHOLAS          9 LASER             2:03.47S F      
 26 EMILY WOODINGS            10 GAL               2:04.12S F      
 27 LOUISA HUSSEY              9 GAL               2:05.00S F      
 28 LAURA GERAGHTY             9 GAL               2:07.56S F      
 29 SARAH O' SULLIVAN         10 SHARK             2:08.12S F      
 30 HOOIRYA AWAN              11 LASER             2:08.44S F      
 31 EMMA TANNIAN              10 SHARK             2:10.37S F      
 32 NAOISE MC CARTHY           9 SHARK             2:12.82S F      
 33 NIAMH MURPHY               9 LASER             2:13.06S F      
 34 ABIGAIL O HAIRE           10 SHARK             2:13.87S F      
 35 KATIE WALLACE              9 LASER             2:14.31S F      
 36 AINING ZHAN                9 GAL               2:14.44S F      
 37 AVA BRADLEY                9 GAL               2:15.13S F      
 38 SARAH GUNNING              9 BL FN             2:15.20S F      
 39 ZAINAB RATHER              9 GAL               2:19.22S F      
 40 RUTH LIPTROT              10 SHARK             2:19.90S F      
 41 ANUSOOYA THAPA             9 GAL               2:20.30S F      
 42 AILBHE KILBANE             9 BL FN             2:23.65S F      
 43 ZARA DOLAN                 8 SHARK             2:26.87S F      
 44 SARAH CONNACHTON           6 SHARK             2:28.21S F      
 45 ELANA KEARNS               9 SHARK             2:34.34S F      
 46 NICOLA NIC A BHAIRD       11 SHARK             2:39.75S F      
  0 LUANA CIWECK              11 LASER                   NS F      
 
Boys  11&U 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SENAN MC DONNELL          11 GAL               1:46.28S F      
  2 KAELAN GENG               11 GAL               1:47.50S F      
  3 MICHAEL HUSSEY            11 GAL               1:51.35S F      
  4 ASHKA LITTLE              10 GAL               1:53.53S F      
  5 CIAN HOGAN                10 SHARK             1:53.69S F      
  6 KELLY ALEX                11 SHARK             1:54.00S F      
  7 RORY IGOE                 10 TUAM              1:55.53S F      
  8 CILLIAN MCCULLAGH         10 GAL               1:58.40S F      
  9 MATTIE NEWELL KIM         11 TUAM              2:00.00S F      
 10 JOHN GIBBS                10 GAL               2:00.78S F      
 11 EOGHAN HART               10 GAL               2:05.60S F      
 12 DAVID KILBANE             10 BL FN             2:08.56S F      
 13 RORY BOYLE                 9 SHARK             2:10.81S F      
 14 KIERAN WATTERSON          10 BL FN             2:10.94S F      
 15 DANIEL ROBINSON           11 BL FN             2:11.82S F      
 16 COLM SHAUGHNESSY          10 LASER             2:11.85S F      
 17 MICHAEL DOLAN             10 SHARK             2:14.47S F      
 18 JOHN GRADIDGE             10 LASER             2:15.41S F      
 19 HUGH O'SHAUGNESSY          9 BL FN             2:17.47S F      
 20 LUKE FERGUSON             10 LASER             2:17.84S F      
 21 CATHAL MCGRATH            10 GAL               2:17.97S F      
 22 ROCHER ADEYEYE            11 TUAM              2:20.44S F      
 22 MARK CORMICAN              9 BL FN             2:20.44S F      
 24 JOHN SHORTT               10 BL FN             2:20.75S F      
 25 MATTHEW HYNES              9 LASER             2:22.04S F      
 26 MICHAEL BROSNAN           10 LASER             2:23.78S F      
 27 VICTOR TASHEV             10 TUAM              2:24.00S F      
 28 MICHAEL DEMPSEY            8 LASER             2:25.28S F      
 29 TOM HEALY                  9 GAL               2:30.00S F      
 30 CYRIL IAKIMOV              8 TUAM              2:30.63S F      
 31 LUKE HEARNS               10 SHARK             2:34.00S F      
 32 EVIN CURLEY               10 BL FN             2:41.66S F      
 33 RIVER MC CARTHY           10 SHARK             2:43.94S F      
 
Girls  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANOUSHKA VODIN            12 GAL               1:44.19S F      
  2 LAURA REKAI               12 SHARK             1:46.75S F      
  3 NINA BODAMER              12 GAL               1:46.91S F      
  4 EMMA KUBECKA              12 LASER             1:47.56S F      
  5 OLIWIA BREZEZINSKA        12 GAL               1:48.12S F      
  6 SARA MAIA MARTINS         12 BL FN             1:50.56S F      
  7 GRAINNE O ROURKE          12 TUAM              1:50.72S F      
  8 AILISE PRICE              13 SHARK             1:51.37S F      
  9 AOIFE SWEENEY             13 GAL               1:52.28S F      
 10 FARAH COLLINS             13 TUAM              1:52.47S F      
 10 SIVE TOBIN                13 TUAM              1:52.47S F      
 12 EMILY ROONEY              12 BL FN             1:54.75S F      
 13 CAOIMHE HICKEY            13 LASER             1:55.32S F      
 14 EMILY O' SULLIVAN         12 SHARK             2:01.72S F      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN MC CARTHY           12 SHARK             1:39.97S F      
  2 BORIS IAKIMOV             12 TUAM              1:40.69S F      
  3 ODIE MELIA                12 TUAM              1:44.53S F      
  4 ANTHONY BOYLE             13 BL FN             1:45.90S F      
  5 CATHAL HANNON             12 BL FN             1:50.78S F      
  6 RUAIRI BLANCHARD          12 LASER             1:52.22S F      
  7 DANIEL KEARNS             12 SHARK             1:54.03S F      
  8 VLAD CHIZHEVSKI           13 GAL               1:55.72S F      
  9 SIMON CAREY               12 LASER             2:05.44S F      
 
Girls  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANNA FOGARTY              14 LASER             1:55.84S F      
 
Girls  11&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROSIE DOORLY              11 GAL               2:48.68S F      
  2 CIARA DAVITT              10 GAL               2:53.93S F      
  3 SORCHA BRENNAN            11 TUAM              2:55.75S F      
  4 GILLIAN MURPHY            11 GAL               2:57.44S F      
  5 EIMEAR O'LEARY            11 GAL               2:58.44S F      
  6 KATIE WATERS              11 GAL               2:59.62S F      
  7 MICHELLE RAILTON           9 TUAM              3:03.82S F      
  8 SIOFRA WATERS             10 TUAM              3:03.87S F      
  9 KASSIE RATHER              9 GAL               3:04.61S F      
 10 BRIDGET KENNY             10 BL FN             3:11.69S F      
 11 OLIVIA CURRIE             11 SHARK             3:12.94S F      
 12 SOPHIE LALLY              11 GAL               3:13.66S F      
 13 RACHEL WHELAN             10 SHARK             3:16.15S F      
 14 LILLY CRUDDEN             11 SHARK             3:18.40S F      
 15 CIARA MULRY               11 SHARK             3:19.75S F      
 16 GRACE WALSH               11 LASER             3:19.90S F      
 16 ERIN IMBUSCH              11 GAL               3:19.90S F      
 18 ISABELLE BURKE            11 LASER             3:23.50S F      
 19 ORLA TIMLIN               11 LASER             3:27.09S F      
 20 AILIS DALY                10 SHARK             3:28.82S F      
 21 ISOLDE HANNON              9 BL FN             3:29.80S F      
 22 DEIRBHILE MELODY          10 GAL               3:32.32S F      
 23 SARAH WALSH               10 SHARK             3:32.37S F      
 24 AILBHE OWENS              11 LASER             3:32.82S F      
 25 EMILY WOODINGS            10 GAL               3:37.32S F      
 26 SARAH GUNNING              9 BL FN             3:40.53S F      
 27 ALI FLANNERY              10 SHARK             3:42.89S F      
 28 LAURA GERAGHTY             9 GAL               3:52.75S F      
 29 ELLEN MC GANN             11 SHARK             3:55.72S F      
 30 ABIGAIL O HAIRE           10 SHARK             4:00.10S F      
 31 ZAINAB RATHER              9 GAL               4:02.69S F      
 32 KATIE WALLACE              9 LASER             4:05.79S F      
 33 AILBHE KILBANE             9 BL FN             4:09.06S F      
 34 EABHA KING                11 SHARK             4:12.38S F      
 35 SARAH O' SULLIVAN         10 SHARK             4:18.03S F      
 36 MAEVE TROY                 9 GAL               4:21.12S F      
 37 AINING ZHAN                9 GAL               4:25.87S F      
 38 ANUSOOYA THAPA             9 GAL               4:27.60S F      
  0 AVA BRADLEY                9 GAL                     NS F      
  0 MOLLY RUSH                11 LASER                   NS F      
  0 LOUISA HUSSEY              9 GAL                     NS F      
 
Boys  11&U 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KAELAN GENG               11 GAL               2:49.19S F      
  2 MICHAEL HUSSEY            11 GAL               2:52.75S F      
  3 DAVID LENNON              11 SHARK             2:55.63S F      
  4 SENAN MC DONNELL          11 GAL               3:00.41S F      
  5 KELLY ALEX                11 SHARK             3:03.19S F      
  6 JOHN PATTEN               11 GAL               3:05.15S F      
  7 MATTIE NEWELL KIM         11 TUAM              3:09.97S F      
  8 RIAN KEARNEY              11 BL FN             3:10.31S F      
  9 CILLIAN MCCULLAGH         10 GAL               3:13.66S F      
 10 DAVID KILBANE             10 BL FN             3:14.53S F      
 11 ASHKA LITTLE              10 GAL               3:20.87S F      
 12 KIERAN WATTERSON          10 BL FN             3:36.00S F      
 13 JOHN GIBBS                10 GAL               3:44.37S F      
 14 EOGHAN HART               10 GAL               3:54.47S F      
 15 DANIEL ROBINSON           11 BL FN             3:54.79S F      
 16 JOHN SHORTT               10 BL FN             3:55.12S F      
 17 MATTHEW HYNES              9 LASER             3:56.82S F      
 18 HUGH O'SHAUGNESSY          9 BL FN             4:00.75S F      
 19 CATHAL MCGRATH            10 GAL               4:02.19S F      
 20 MARK CORMICAN              9 BL FN             4:02.62S F      
 21 TOM HEALY                  9 GAL               4:05.16S F      
 22 EVIN CURLEY               10 BL FN             4:09.03S F      
 23 JOHN KENNY                10 BL FN             4:12.62S F      
 24 VICTOR TASHEV             10 TUAM              4:45.09S F      
  0 MICHAEL DOLAN             10 SHARK                   NS F      
  0 ALFIE DWYER               11 BL FN                   NS F      
  0 JOHN DURKAN               10 BL FN                   NS F      
 
Girls  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 HANNAH DURKAN             13 BL FN             2:48.00S F      
  2 ANOUSHKA VODIN            12 GAL               2:50.09S F      
  3 GRAINNE O ROURKE          12 TUAM              2:51.44S F      
  4 AILISE PRICE              13 SHARK             2:54.63S F      
  5 AOIFE SWEENEY             13 GAL               2:54.78S F      
  6 SANDRA BEDYNEK            13 BL FN             2:56.16S F      
  7 SARA MAIA MARTINS         12 BL FN             2:57.53S F      
  8 LAURA REKAI               12 SHARK             3:02.47S F      
  9 SIVE TOBIN                13 TUAM              3:09.38S F      
 10 NINA BODAMER              12 GAL               3:18.47S F      
 11 EMILY ROONEY              12 BL FN             3:19.31S F      
 12 CAOIMHE HICKEY            13 LASER             3:22.53S F      
 13 EMILY O' SULLIVAN         12 SHARK             4:00.44S F      
  0 CAOIMHE HOGAN             12 SHARK                   NS F      
  0 AINNE FEENEY              12 LASER                   NS F      
  0 ANNA CLANCY               13 TUAM                    NS F      
  0 EVA SHAUGHNESSY           12 GAL                     NS F      
 
Boys  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BORIS IAKIMOV             12 TUAM              2:58.66S F      
  1 DANIEL KEARNS             12 SHARK             2:58.66S F      
  3 ODIE MELIA                12 TUAM              3:01.19S F      
  4 ANTHONY BOYLE             13 BL FN             3:05.68S F      
  5 VLAD CHIZHEVSKI           13 GAL               3:17.81S F      
  6 CATHAL HANNON             12 BL FN             3:20.97S F      
  7 SIMON CAREY               12 LASER             3:29.38S F      
  8 RUAIRI BLANCHARD          12 LASER             3:34.41S F      
  9 MITCHELL ADEYEYE          13 TUAM              3:47.96S F      
  0 EOIN CLANCY               12 TUAM                    NS F      
 
Girls  14-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANNA FOGARTY              14 LASER             3:21.94S F      
 
Boys  14-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KELL MURPHY               14 SHARK             2:39.62S F      
  2 PATRICK LENEHAN           16 BL FN             3:13.75S F      
 
Girls  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EIMEAR O'LEARY            11 GAL                 43.00S F      
  2 CIARA DAVITT              10 GAL                 44.13S F      
  3 ROSIE DOORLY              11 GAL                 44.17S F      
  4 KASSIE RATHER              9 GAL                 44.25S F      
  5 KATIE WATERS              11 GAL                 44.53S F      
  6 SIOFRA WATERS             10 TUAM                45.68S F      
  7 OLIVIA CURRIE             11 SHARK               45.79S F      
  8 RACHEL WHELAN             10 SHARK               46.29S F      
  9 SORCHA BRENNAN            11 TUAM                46.38S F      
 10 CIARA MULRY               11 SHARK               47.35S F      
 11 NIAMH MOONEY              11 SHARK               47.44S F      
 12 LOUISA HUSSEY              9 GAL                 49.29S F      
 13 AILIS DALY                10 SHARK               49.44S F      
 14 EMELIA JOYCE              10 SHARK               50.00S F      
 15 LYDIA MC NICHOLAS          9 LASER               51.05S F      
 16 BRIDGET KENNY             10 BL FN               51.10S F      
 17 MICHELLE RAILTON           9 TUAM                51.44S F      
 18 SOPHIE LALLY              11 GAL                 51.51S F      
 19 LILLY CRUDDEN             11 SHARK               52.44S F      
 20 ISABEL JOYCE              10 SHARK               52.75S F      
 21 NIAMH CONNERY              8 SHARK               52.94S F      
 22 MEABH O ROURKE            10 TUAM                53.16S F      
 23 ELLEN MC GANN             11 SHARK               57.00S F      
 24 LAURA GERAGHTY             9 GAL                 57.53S F      
 25 EMILY WOODINGS            10 GAL                 59.00S F      
 26 ZAINAB RATHER              9 GAL               1:00.75S F      
 27 NIAMH MURPHY               9 LASER             1:01.47S F      
 28 SARAH GUNNING              9 BL FN             1:02.06S F      
 29 HOOIRYA AWAN              11 LASER             1:02.63S F      
 30 DEIRBHILE MELODY          10 GAL               1:02.87S F      
 31 MAEVE TROY                 9 GAL               1:03.84S F      
 32 SARAH CONNACHTON           6 SHARK             1:04.72S F      
 33 AVA BRADLEY                9 GAL               1:05.76S F      
 34 ELANA KEARNS               9 SHARK             1:07.07S F      
 35 NAOISE MC CARTHY           9 SHARK             1:07.37S F      
 36 AINING ZHAN                9 GAL               1:08.15S F      
 37 ZARA DOLAN                 8 SHARK             1:10.65S F      
 38 ANUSOOYA THAPA             9 GAL               1:10.87S F      
 39 NICOLA NIC A BHAIRD       11 SHARK             1:11.82S F      
 40 EMMA TANNIAN              10 SHARK             1:16.50S F      
  0 GILLIAN MURPHY            11 GAL                     NS F      
 
Boys  11&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM MURPHY               11 UNAT                40.78S F      
  2 KAELAN GENG               11 GAL                 41.09S F      
  3 MICHAEL HUSSEY            11 GAL                 42.72S F      
  4 CIAN HOGAN                10 SHARK               43.91S F      
  5 DAVID LENNON              11 SHARK               44.60S F      
  6 SENAN MC DONNELL          11 GAL                 44.87S F      
  7 RIAN KEARNEY              11 BL FN               46.13S F      
  8 JOHN PATTEN               11 GAL                 46.85S F      
  9 MATTIE NEWELL KIM         11 TUAM                47.13S F      
 10 RORY IGOE                 10 TUAM                49.23S F      
 11 CILLIAN MCCULLAGH         10 GAL                 50.94S F      
 12 ASHKA LITTLE              10 GAL                 53.71S F      
 13 KELLY ALEX                11 SHARK               54.69S F      
 14 JOHN GIBBS                10 GAL                 56.22S F      
 15 MICHAEL DOLAN             10 SHARK               57.53S F      
 16 RORY BOYLE                 9 SHARK               59.80S F      
 17 CATHAL MCGRATH            10 GAL                 59.82S F      
 18 TOM HEALY                  9 GAL                 59.91S F      
 19 KIERAN WATTERSON          10 BL FN             1:02.31S F      
 20 HUGH O'SHAUGNESSY          9 BL FN             1:04.16S F      
 21 EOIN LENNON                9 SHARK             1:04.72S F      
 22 OISIN MC GLUE              8 SHARK             1:10.47S F      
 23 ROCHER ADEYEYE            11 TUAM              1:19.06S F      
  0 BRIAN RUANE               11 GAL                     NS F      
  0 ALFIE DWYER               11 BL FN                   NS F      
 
Girls  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SANDRA BEDYNEK            13 BL FN             1:25.03S F      
  2 ANOUSHKA VODIN            12 GAL               1:35.78S F      
  3 LAURA REKAI               12 SHARK             1:38.58S F      
  4 HANNAH DURKAN             13 BL FN             1:40.97S F      
  5 BERNADETTE KENNY          12 BL FN             1:43.17S F      
  6 AOIFE SWEENEY             13 GAL               1:44.41S F      
  7 AILISE PRICE              13 SHARK             1:47.06S F      
  8 NINA BODAMER              12 GAL               1:57.13S F      
  0 EVA SHAUGHNESSY           12 GAL                     NS F      
 
Boys  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN MC CARTHY           12 SHARK             1:25.53S F      
  2 ODIE MELIA                12 TUAM              1:36.25S F      
  3 BORIS IAKIMOV             12 TUAM              1:41.50S F      
  4 VLAD CHIZHEVSKI           13 GAL               1:51.56S F      
 
Boys  14-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KELL MURPHY               14 SHARK             1:28.25S F      
  2 PATRICK LENEHAN           16 BL FN             1:31.90S F