SWIM IRELAND                                  
         REGIONAL LC QUALIFYING MEET  FEB 2020
 
Boys  12-13 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  3 KIERAN WATTERSON          13 BL FN            20:33.70L F      
 
Boys  14-Ov 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 EAMON SMITH               16 LONG             20:09.48L F      
 
Girls  14-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          17 SLIGO             5:15.90L F      
  2 WIKTORIA WEINERT          17 SLIGO             5:40.43L F      
  3 AISLING STAPLETON         16 CBAR              5:47.83L F      
  7 JANE O'BOYLE              14 LONG              6:05.51L F      
 11 ANNA O'CONNOR             14 SLIGO             6:15.44L F      
 12 RACHEL WHELAN             14 SHARK             6:23.50L F      
 
Boys  10-11 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SCOTT DUDA                11 LONG              3:35.50L F      
 
Boys  12-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SEAN O'NEILL              13 ATH               3:14.71L F      
  6 ADAM MC NAMARA            13 CLM               3:24.62L F      
  7 EDWIN ROLSTON             13 BALL              3:42.37L F      
 
Boys  14-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ANTHONY MAHER             19 SLIGO             2:42.17L F      
  4 ALFIE COOGAN              16 ATH               2:45.24L F      
  7 KILLIAN LANGTON           15 SLIGO             2:49.16L F      
  8 LUKAS BEGLEY              17 TUAM              2:49.30L F      
 15 DARRAGH MASTERSON         16 CBAR              2:57.84L F      
 16 JAMIE FOX                 14 ATH               2:58.33L F      
 18 LEO NEMNASEVS             14 SHARK             3:00.66L F      
 19 CIAN MC CORMACK           16 LONG              3:00.76L F      
 24 ALAN KILCOMMONS           14 COM               3:08.01L F      
 25 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  18 SHARK             3:08.94L F      
 32 CONOR MC ALOON            15 BALL              3:13.88L F      
 33 ETHAN DOHERTY             14 CBAR              3:14.08L F      
 34 AARON REILLY              17 BALL              3:15.37L F      
 
Girls  10-11 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AMELIE HENSON             11 ATH               2:47.30L F      
 
Girls  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        13 LONG              2:25.04L F      
  4 MICHELLE RAILTON          13 TUAM              2:34.85L F      
  9 JANE RYAN                 12 ATH               2:38.28L F      
 10 CAOIMHE WALSHE            12 B DOL             2:39.41L F      
 11 SIOFRA FIELDING           13 BALL              2:39.59L F      
 13 SASHA COLEMAN             12 ATH               2:44.15L F      
 14 GRACE QUINN               12 TRID              2:44.56L F      
 15 MOLLY MULVEY              12 TRID              2:45.15L F      
 17 ELLIE BUTLER              12 B DOL             2:47.43L F      
 
Girls  14-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 11 LAUREN DEELY              15 CBAR              2:21.96L F      
 14 SILE MC AULEY             16 ATH               2:23.50L F      
 15 ELLA POWELL               14 ATH               2:24.49L F      
 23 ELLA DEELY                16 CBAR              2:27.97L F      
 25 SARAH CONLON              18 CBAR              2:29.28L F      
 26 RACHEL MC MANUS           16 SLIGO             2:29.37L F      
 34 AINE MURRAY               14 LONG              2:33.37L F      
 35 ALANNAH CANAVAN           15 BALL              2:33.50L F      
 44 CLODAGH KAVANAGH          16 CBAR              2:35.56L F      
 47 FAITH LYNOTT              14 TRID              2:35.84L F      
 54 SIOBHAN LEONARD           16 LONG              2:36.54L F      
 56 KATIE MANNING             14 LONG              2:37.61L F      
 57 ELLA BYRNE                16 LONG              2:38.17L F      
 58 OLIVIA CURRIE             14 SHARK             2:38.57L F      
 60 RACHEL WHELAN             14 SHARK             2:39.27L F      
 61 GRACE O'BRIEN             14 LONG              2:39.28L F      
 65 CLODAGH PARKER            14 TUAM              2:40.73L F      
 
Boys  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ANDREW HENSON             13 ATH               1:21.67L F      
 
Boys  14-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 NIALL CARTER              18 CBAR              1:03.04L F      
  6 MIQUEL BERNADES           16 BALL              1:05.51L F      
  7 ODIE MELIA                16 TUAM              1:05.93L F      
  8 FIONN WATERS              18 TUAM              1:06.24L F      
 17 DARRAGH MASTERSON         16 CBAR              1:07.67L F      
 22 CONOR DONOHOE             15 CBAR              1:08.92L F      
 24 DIARMUID O'DONNELL        17 LONG              1:09.66L F      
 28 COLM CARNEY               16 CBAR              1:11.13L F      
 29 EOIN TREANOR              15 CLM               1:11.67L F      
 30 ILIR SURDULLI             17 SHARK             1:11.78L F      
 32 DOMINIC FRENCH            14 SLIGO             1:11.83L F      
 37 KILLIAN LANGTON           15 SLIGO             1:13.13L F      
 41 JAMIE MATTHEWS            15 LONG              1:14.66L F      
 45 LUKAS BEGLEY              17 TUAM              1:15.47L F      
 50 CALLUM ROWLEY HOPKINS     16 SLIGO             1:18.07L F      
 52 MARTIN VIGLAS             14 SLIGO             1:18.27L F      
 56 DILLON SWARIS             14 LONG              1:20.26L F      
 57 SEAN DONEGAN              16 BALL              1:21.90L F      
  0 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  18 SHARK             1:15.68L F      
 
Girls  10-11 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ISABELLE MOONEY           11 SHARK             3:11.84L F      
 
Girls  12-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LEAH CONNELL              13 ATH               2:45.00L F      
  2 LORRAINE MORAN            13 ATH               2:48.83L F      
  3 GRACE O'DONNELL           13 LONG              2:52.62L F      
  4 CAOIMHE WALSHE            12 B DOL             2:55.36L F      
  5 SIOFRA FIELDING           13 BALL              2:55.58L F      
  7 SASHA COLEMAN             12 ATH               3:00.03L F      
 10 ELLA MC KEON              13 TRID              3:03.48L F      
 12 CERYS PRICE               12 BALL              3:04.66L F      
 14 AVA HARLEY                13 CLM               3:12.09L F      
 15 HANNAH MC LOUGHLIN        13 B DOL             3:20.32L F      
  0 ELLIE BUTLER              12 B DOL             3:09.50L F      
 
Girls  14-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 ELLA DEELY                16 CBAR              2:42.04L F      
  8 AISLING SCANLON           14 LONG              2:42.57L F      
 13 CIARA CONNAUGHTON-JONES   15 SLIGO             2:45.52L F      
 14 ALANNAH CANAVAN           15 BALL              2:47.21L F      
 19 JANE BRADLEY              14 SLIGO             2:54.97L F      
 20 GRACE O'BRIEN             14 LONG              2:55.20L F      
 21 RACHEL WHELAN             14 SHARK             2:55.54L F      
 26 OLIVIA CURRIE             14 SHARK             2:57.50L F      
 29 DISA COFFEY               14 TUAM              2:59.70L F      
 31 CLODAGH KAVANAGH          16 CBAR              3:02.71L F      
 32 RACHEL HEALY              15 CBAR              3:03.47L F      
 33 AINE MURRAY               14 LONG              3:05.76L F      
  0 ADRIANNA KAZIMIERCZAK     16 SHARK                   NS F      
 
Girls  14-Ov 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 GRAINNE DONOHUE           16 LONG             10:31.97L F      
  5 LABHOISE BOYLE            18 SHARK            10:37.13L F      
  7 SARAH CONDRON             17 ATH              10:45.67L F      
 10 EMMA HUGHES               15 BALL             11:24.62L F      
 11 FAITH LYNOTT              14 TRID             11:30.53L F      
 12 JANE BRADLEY              14 SLIGO            11:36.69L F      
 
Boys  12-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ASHLEY WEAFER             12 LONG              5:26.45L F      
  7 EOIN LYNAM                13 ATH               5:34.18L F      
  8 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    13 SHARK             5:39.92L F      
  9 EDWIN ROLSTON             13 BALL              5:44.19L F      
 10 CHARLIE WHITE             12 B DOL             5:51.01L F      
 
Boys  14-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PHILIP DUDA               15 LONG              4:23.02L F      
  2 ALAN DZAEI                16 LONG              4:23.82L F      
  7 ODIE MELIA                16 TUAM              4:36.84L F      
 11 COLM CARNEY               16 CBAR              4:41.99L F      
 19 AINDRIU LYNAM             15 ATH               4:56.16L F      
 
Girls  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LEAH CONNELL              13 ATH               2:47.71L F      
  2 CLARA DOHERTY             13 C FIN             2:53.58L F      
  4 LORRAINE MORAN            13 ATH               2:54.47L F      
  5 MICHELLE RAILTON          13 TUAM              2:57.17L F      
 10 MOLLY MULVEY              12 TRID              3:06.99L F      
 12 GRACE O'DONNELL           13 LONG              3:10.74L F      
  0 NIAMH CONNERY             12 SHARK                   NS F      
  0 SASHA COLEMAN             12 ATH               3:06.82L F      
 
Girls  14-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            18 ATH               2:34.59L F      
  6 CAOIMHE CURLEY            14 CBAR              2:39.80L F      
 10 CIARA CONNAUGHTON-JONES   15 SLIGO             2:44.48L F      
 14 SARAH CONDRON             17 ATH               2:48.77L F      
 17 ANNA O'CONNOR             14 SLIGO             2:52.38L F      
 18 ELLA DEELY                16 CBAR              2:52.55L F      
 20 JANE O'BOYLE              14 LONG              2:53.05L F      
 25 RACHEL HEALY              15 CBAR              2:54.97L F      
 30 RACHEL MC MANUS           16 SLIGO             2:57.63L F      
 33 SARAH CONLON              18 CBAR              2:59.44L F      
 35 AOIFE LEONARD             17 LONG              3:00.34L F      
 37 RACHEL WHELAN             14 SHARK             3:00.39L F      
 38 AISLING SCANLON           14 LONG              3:00.60L F      
 41 EMMA HUGHES               15 BALL              3:01.02L F      
 43 CLODAGH KAVANAGH          16 CBAR              3:02.15L F      
 53 AINE MURRAY               14 LONG              3:07.08L F      
 54 JOANNA PEREGUDA           14 C FIN             3:07.66L F      
 55 RACHEL O'CONNOR           15 TRID              3:07.68L F      
 59 JANE BRADLEY              14 SLIGO             3:10.19L F      
 
Boys  12-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 ANDREW HENSON             13 ATH               2:56.81L F      
  8 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    13 SHARK             2:57.26L F      
 11 RORY BOYLE                13 SHARK             3:00.46L F      
 12 MICHAEL CUNNINGHAM SMYTH  12 SHARK             3:02.39L F      
 13 SEAN O'NEILL              13 ATH               3:02.51L F      
 14 CHARLIE WHITE             12 B DOL             3:06.31L F      
 
Boys  14-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ANTHONY MAHER             19 SLIGO             2:26.78L F      
  5 EVAN WELBY                19 SHARK             2:28.66L F      
  6 CONN MC NAMARA            17 CBAR              2:29.86L F      
  8 ZACH MEEGAN               15 ATH               2:33.63L F      
  9 DARRAGH RUSK              15 ATH               2:34.38L F      
 10 DIARMUID O'DONNELL        17 LONG              2:34.56L F      
 11 OLIVER KEARNEY            14 LONG              2:34.75L F      
 13 DOMINIC FRENCH            14 SLIGO             2:35.42L F      
 14 LUKE WOOLLEY              14 CLM               2:35.88L F      
 17 CIAN HOGAN                14 SHARK             2:38.39L F      
 20 AINDRIU LYNAM             15 ATH               2:42.69L F      
 23 CALLUM ROWLEY HOPKINS     16 SLIGO             2:46.94L F      
 27 JAMIE FOX                 14 ATH               2:53.21L F      
 32 MARTIN VIGLAS             14 SLIGO             3:02.03L F      
 
Girls  10-11 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ISABELLE MOONEY           11 SHARK             1:34.92L F      
 
Girls  12-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ELLA MC KEON              13 TRID              1:28.63L F      
  5 EMELIA JOYCE              13 SHARK             1:34.31L F      
  6 GRACE QUINN               12 TRID              1:37.01L F      
 
Girls  14-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          17 SLIGO             1:08.00L F      
  3 WIKTORIA WEINERT          17 SLIGO             1:10.62L F      
  5 ELLEN FLAHERTY            18 ATH               1:12.03L F      
  9 EMMA HUGHES               15 BALL              1:13.67L F      
 18 CAOIMHE CURLEY            14 CBAR              1:16.55L F      
 22 SORCHA BRENNAN            14 TUAM              1:18.27L F      
 23 ELLA BYRNE                16 LONG              1:18.95L F      
 27 ELLA POWELL               14 ATH               1:20.36L F      
 36 CIARA MULRY               15 SHARK             1:25.37L F      
 38 GRACE O'BRIEN             14 LONG              1:27.02L F      
 39 OLIVIA CURRIE             14 SHARK             1:28.26L F      
 46 RACHEL MC MANUS           16 SLIGO             1:31.50L F      
 
Boys  10-11 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SCOTT DUDA                11 LONG              2:43.93L F      
  4 HARRY LOWE                11 ATH               2:50.60L F      
 
Boys  12-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ASHLEY WEAFER             12 LONG              2:30.93L F      
  6 ANDREW HENSON             13 ATH               2:33.14L F      
 12 EOIN LYNAM                13 ATH               2:38.61L F      
 14 EDWIN ROLSTON             13 BALL              2:40.78L F      
  0 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    13 SHARK                   NS F      
 
Boys  14-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 NIALL CARTER              18 CBAR              2:05.63L F      
  4 RORY GRADY                17 CBAR              2:07.71L F      
  6 COLM CARNEY               16 CBAR              2:09.62L F      
  7 FIONN WATERS              18 TUAM              2:09.99L F      
 11 KYLE FAGAN                15 ATH               2:10.65L F      
 21 CIAN MC CORMACK           16 LONG              2:16.59L F      
 22 ZACH MEEGAN               15 ATH               2:16.75L F      
 34 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  18 SHARK             2:23.54L F      
 35 OLIVER KEARNEY            14 LONG              2:24.19L F      
 39 JAMIE MATTHEWS            15 LONG              2:24.97L F      
 40 EOIN TREANOR              15 CLM               2:25.03L F      
 42 RORY IGOE                 14 TUAM              2:25.28L F      
 47 LUKE WOOLLEY              14 CLM               2:27.57L F      
 49 JAMIE FOX                 14 ATH               2:27.93L F      
 52 ALAN KILCOMMONS           14 COM               2:28.92L F      
 57 CIAN HOGAN                14 SHARK             2:30.07L F      
 65 ETHAN DOHERTY             14 CBAR              2:35.28L F      
  0 ROAN FLAHERTY             15 ATH               2:35.91L F      
  0 MATHEW RYAN               14 B DOL             2:38.34L F      
 72 ALEX KELLY                15 SHARK             2:43.19L F      
  0 AINDRIU LYNAM             15 ATH                     NS F      
 
Girls  10-11 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 AMELIE HENSON             11 ATH               3:39.30L F      
 
Girls  12-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        13 LONG              2:59.63L F      
  2 LEAH CONNELL              13 ATH               3:06.77L F      
  3 JANE RYAN                 12 ATH               3:09.48L F      
  4 MICHELLE RAILTON          13 TUAM              3:09.49L F      
  9 HANNAH MC LOUGHLIN        13 B DOL             3:28.19L F      
 11 ISABEL JOYCE              13 SHARK             3:35.74L F      
 13 CERYS PRICE               12 BALL              3:39.48L F      
  0 JULIA WARCHOL             12 LONG              3:09.34L F      
  0 MOLLY MULVEY              12 TRID              3:36.28L F      
 
Girls  14-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 WIKTORIA WEINERT          17 SLIGO             2:52.66L F      
  3 JUDY BRENNAN              17 ATH               2:55.62L F      
  9 SARAH CONDRON             17 ATH               3:05.26L F      
 10 CIARA CONNAUGHTON-JONES   15 SLIGO             3:07.81L F      
 11 AOIFE LEONARD             17 LONG              3:11.32L F      
 16 SIOBHAN LEONARD           16 LONG              3:15.30L F      
 18 KATIE MANNING             14 LONG              3:17.01L F      
 24 RACHEL WHELAN             14 SHARK             3:22.77L F      
 25 RACHEL HEALY              15 CBAR              3:24.61L F      
 26 CLODAGH PARKER            14 TUAM              3:27.79L F      
 29 RACHEL O'CONNOR           15 TRID              3:28.74L F      
 30 JOANNA PEREGUDA           14 C FIN             3:32.71L F      
 
Boys  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SEAN O'NEILL              13 ATH               1:35.09L F      
 
Boys  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MICHAEL MC NAMARA         19 CLM               1:11.18L F      
  3 ANTHONY MAHER             19 SLIGO             1:13.46L F      
  5 ALFIE COOGAN              16 ATH               1:15.26L F      
  9 RORY GRADY                17 CBAR              1:17.53L F      
 10 LUKAS BEGLEY              17 TUAM              1:17.57L F      
 12 KILLIAN LANGTON           15 SLIGO             1:18.23L F      
 13 PHILIP DUDA               15 LONG              1:18.98L F      
 16 CONN MC NAMARA            17 CBAR              1:19.96L F      
 18 CALLUM ROWLEY HOPKINS     16 SLIGO             1:20.38L F      
 23 NIALL CARTER              18 CBAR              1:21.82L F      
 25 CIAN MC CORMACK           16 LONG              1:22.15L F      
 27 LEO NEMNASEVS             14 SHARK             1:22.85L F      
  0 ROAN FLAHERTY             15 ATH               1:23.75L F      
 36 JAMIE FOX                 14 ATH               1:25.02L F      
 40 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  18 SHARK             1:25.62L F      
 41 RORY IGOE                 14 TUAM              1:25.75L F      
 42 DOMINIC FRENCH            14 SLIGO             1:26.03L F      
 48 MARTIN VIGLAS             14 SLIGO             1:28.00L F      
 49 AARON REILLY              17 BALL              1:28.37L F      
 51 CONOR MC ALOON            15 BALL              1:29.14L F      
 58 CORMAC GERAGHTY           17 BALL              1:30.90L F      
 61 ETHAN DOHERTY             14 CBAR              1:31.83L F      
 70 RUAIRI KELLY              15 BALL              1:36.34L F      
 72 ALEX KELLY                15 SHARK             1:36.40L F      
  0 DANIEL KEARNS             16 SHARK                   NS F      
  0 ALAN KILCOMMONS           14 COM               1:28.73L F      
 
Boys  14-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALAN DZAEI                16 LONG              5:05.38L F      
  2 CONOR DONOHOE             15 CBAR              5:21.11L F      
  5 DARAGH GORMALLY           16 TUAM              5:41.84L F      
 11 MARTIN VIGLAS             14 SLIGO             6:06.97L F      
 
Girls  10-11 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AMELIE HENSON             11 ATH               1:40.86L F      
  4 ISABELLE MOONEY           11 SHARK             1:46.97L F      
 
Girls  12-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RIONAGH MC CORMACK        13 LONG              1:25.20L F      
  2 LEAH CONNELL              13 ATH               1:25.64L F      
  4 MICHELLE RAILTON          13 TUAM              1:27.81L F      
  5 JANE RYAN                 12 ATH               1:28.45L F      
  6 NIAMH CONNERY             12 SHARK             1:30.76L F      
 12 JULIA WARCHOL             12 LONG              1:34.80L F      
 19 ISABEL JOYCE              13 SHARK             1:40.66L F      
 22 CERYS PRICE               12 BALL              1:43.40L F      
 24 EMELIA JOYCE              13 SHARK             1:43.97L F      
 
Girls  14-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JUDY BRENNAN              17 ATH               1:20.20L F      
  4 WIKTORIA WEINERT          17 SLIGO             1:21.96L F      
  5 CAOIMHE CURLEY            14 CBAR              1:22.54L F      
  7 DANIELLE FARRELL          17 SLIGO             1:23.21L F      
  8 AISLING STAPLETON         16 CBAR              1:23.27L F      
 13 LUCY HOGAN                17 LONG              1:25.99L F      
 14 SARAH CONDRON             17 ATH               1:26.14L F      
 18 JANE O'BOYLE              14 LONG              1:27.44L F      
 20 CIARA CONNAUGHTON-JONES   15 SLIGO             1:28.13L F      
 24 SIOBHAN LEONARD           16 LONG              1:30.24L F      
 27 AOIFE LEONARD             17 LONG              1:30.63L F      
 28 CATHY HEANEY              18 CLM               1:30.87L F      
 30 LAURA FINNERTY            18 CLM               1:31.78L F      
 33 ANNA O'CONNOR             14 SLIGO             1:32.21L F      
 39 RACHEL MC MANUS           16 SLIGO             1:34.25L F      
 41 OLIVIA CURRIE             14 SHARK             1:34.66L F      
 46 BRIDGET KENNY             14 SHARK             1:35.37L F      
 48 RACHEL HEALY              15 CBAR              1:35.51L F      
 52 ANNA WARDE                17 CLM               1:38.03L F      
 54 CLODAGH PARKER            14 TUAM              1:38.19L F      
 
Boys  10-11 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SCOTT DUDA                11 LONG              1:13.11L F      
  3 HARRY LOWE                11 ATH               1:16.44L F      
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ANDREW HENSON             13 ATH               1:07.88L F      
  4 TOM O'ROURKE              13 ATH               1:09.20L F      
 10 EOIN LYNAM                13 ATH               1:11.66L F      
 11 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    13 SHARK             1:11.67L F      
 
Boys  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 PHILIP DUDA               15 LONG                56.61L F      
  3 COLM CARNEY               16 CBAR                57.34L F      
  6 ALFIE COOGAN              16 ATH                 58.51L F      
  7 KYLE FAGAN                15 ATH                 58.57L F      
 17 KILLIAN LANGTON           15 SLIGO             1:00.23L F      
 20 DARRAGH RUSK              15 ATH               1:00.79L F      
 22 SHANE DONOVAN             17 ATH               1:00.97L F      
 23 CALLUM ROWLEY HOPKINS     16 SLIGO             1:01.00L F      
 26 ILIR SURDULLI             17 SHARK             1:01.52L F      
 29 CIAN MC CORMACK           16 LONG              1:02.50L F      
 32 OLIVER KEARNEY            14 LONG              1:02.95L F      
 34 KAMIL MROZ                16 LONG              1:03.11L F      
 35 MIKE HEANEY               17 CLM               1:03.13L F      
 36 EOIN TREANOR              15 CLM               1:03.14L F      
 38 CONOR DONOHOE             15 CBAR              1:03.45L F      
 41 RORY IGOE                 14 TUAM              1:03.99L F      
 49 EAMON SMITH               16 LONG              1:05.15L F      
 51 LUKE WOOLLEY              14 CLM               1:05.33L F      
 52 JAMIE MATTHEWS            15 LONG              1:05.36L F      
 54 MAKAR SEMIKIN             14 ATH               1:05.39L F      
 57 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  18 SHARK             1:05.93L F      
 63 CORMAC GERAGHTY           17 BALL              1:06.36L F      
 66 ALAN KILCOMMONS           14 COM               1:06.60L F      
 68 FARYL DELANEY             14 LONG              1:06.81L F      
 69 CIAN HOGAN                14 SHARK             1:07.24L F      
 73 DILLON SWARIS             14 LONG              1:08.01L F      
 75 LEO NEMNASEVS             14 SHARK             1:08.66L F      
 77 TADHG O'DONOHUE           15 ATH               1:08.95L F      
 82 ALEX KELLY                15 SHARK             1:10.46L F      
 83 DANIEL KEARNS             16 SHARK             1:10.59L F      
 
Girls  14-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 WIKTORIA WEINERT          17 SLIGO             2:40.46L F      
  0 EMMA HUGHES               15 BALL                   DNF F      
 
Boys  10-11 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SCOTT DUDA                11 LONG              1:25.35L F      
  3 HARRY LOWE                11 ATH               1:28.72L F      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 RORY BOYLE                13 SHARK             1:20.44L F      
  8 SEAN O'NEILL              13 ATH               1:22.02L F      
  9 ANDREW HENSON             13 ATH               1:22.77L F      
 11 DANIEL RATTIGAN           13 SLIGO             1:23.10L F      
 12 TOM O'ROURKE              13 ATH               1:23.30L F      
 13 PADDY CUNNINGHAM SMYTH    13 SHARK             1:23.95L F      
 
Boys  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 NIALL KELLY               19 CLM               1:04.60L F      
  4 ANTHONY MAHER             19 SLIGO             1:04.71L F      
  5 NIALL CARTER              18 CBAR              1:04.86L F      
  6 PHILIP DUDA               15 LONG              1:04.92L F      
  8 SEAN BRENNAN              18 TUAM              1:06.07L F      
  9 FIONN WATERS              18 TUAM              1:07.30L F      
 11 EVAN WELBY                19 SHARK             1:07.88L F      
 14 CONN MC NAMARA            17 CBAR              1:08.86L F      
 16 ODIE MELIA                16 TUAM              1:10.48L F      
 18 DARRAGH MASTERSON         16 CBAR              1:10.80L F      
 19 LUKE WOOLLEY              14 CLM               1:10.85L F      
 21 DOMINIC FRENCH            14 SLIGO             1:11.84L F      
 24 COLM CARNEY               16 CBAR              1:13.20L F      
 25 SHANE DONOVAN             17 ATH               1:13.34L F      
 28 MIKE HEANEY               17 CLM               1:13.89L F      
 32 CIAN HOGAN                14 SHARK             1:14.50L F      
 33 AINDRIU LYNAM             15 ATH               1:15.04L F      
 36 CALLUM ROWLEY HOPKINS     16 SLIGO             1:15.76L F      
 37 ILIR SURDULLI             17 SHARK             1:15.84L F      
 38 JAMIE MATTHEWS            15 LONG              1:15.85L F      
 49 FARYL DELANEY             14 LONG              1:18.89L F      
 51 TADHG O'DONOHUE           15 ATH               1:19.25L F      
 54 MAKAR SEMIKIN             14 ATH               1:20.00L F      
 66 DILLON SWARIS             14 LONG              1:21.35L F      
 67 ALAN KILCOMMONS           14 COM               1:21.84L F      
 70 RUAIRI KELLY              15 BALL              1:22.17L F      
 73 DANIEL KEARNS             16 SHARK             1:23.13L F      
 76 MARTIN VIGLAS             14 SLIGO             1:24.49L F      
 
Boys  12-13 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TOM O'ROURKE              13 ATH              10:56.57L F      
 
Boys  14-Ov 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALAN DZAEI                16 LONG              9:17.41L F      
  5 NIALL CARTER              18 CBAR              9:25.48L F      
  8 DARRAGH RUSK              15 ATH               9:41.08L F      
 10 AINDRIU LYNAM             15 ATH              10:09.89L F      
 13 FARYL DELANEY             14 LONG             10:25.01L F      
 15 EAMON SMITH               16 LONG             10:40.78L F      
 19 ETHAN DOHERTY             14 CBAR             11:35.44L F      
 20 ALEX KELLY                15 SHARK            12:07.64L F      
 
Girls  12-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 RIONAGH MC CORMACK        13 LONG              5:07.26L F      
  6 SASHA COLEMAN             12 ATH               5:38.32L F      
  7 JANE RYAN                 12 ATH               5:39.73L F      
 
Girls  14-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 LAUREN DEELY              15 CBAR              4:59.01L F      
  6 ELLA POWELL               14 ATH               5:00.33L F      
  9 LUCY HOGAN                17 LONG              5:02.79L F      
 12 SARAH CONDRON             17 ATH               5:07.94L F      
 24 RACHEL MC MANUS           16 SLIGO             5:27.54L F      
 25 BRIDGET KENNY             14 SHARK             5:27.99L F      
 26 KATIE MANNING             14 LONG              5:28.14L F      
 31 OLIVIA CURRIE             14 SHARK             5:31.78L F      
 32 JANE BRADLEY              14 SLIGO             5:34.31L F      
 33 SIOBHAN LEONARD           16 LONG              5:35.50L F      
 34 EMMA HUGHES               15 BALL              5:35.91L F      
 
Boys  10-11 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SCOTT DUDA                11 LONG              3:00.26L F      
 
Boys  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 DANIEL RATTIGAN           13 SLIGO             3:01.88L F      
 
Boys  14-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PHILIP DUDA               15 LONG              2:23.27L F      
  2 NIALL CARTER              18 CBAR              2:24.02L F      
  3 FIONN WATERS              18 TUAM              2:25.34L F      
  5 ANTHONY MAHER             19 SLIGO             2:25.92L F      
  6 ALFIE COOGAN              16 ATH               2:26.16L F      
 11 DOMINIC FRENCH            14 SLIGO             2:33.03L F      
 12 CONN MC NAMARA            17 CBAR              2:33.23L F      
 14 DARRAGH MASTERSON         16 CBAR              2:33.61L F      
 20 COLM CARNEY               16 CBAR              2:37.42L F      
 21 CALLUM ROWLEY HOPKINS     16 SLIGO             2:38.20L F      
 22 DARRAGH RUSK              15 ATH               2:38.56L F      
 23 DARAGH GORMALLY           16 TUAM              2:38.60L F      
 27 SHANE DONOVAN             17 ATH               2:39.43L F      
 27 OLIVER KEARNEY            14 LONG              2:39.43L F      
 29 DIARMUID O'DONNELL        17 LONG              2:39.55L F      
 30 RORY IGOE                 14 TUAM              2:40.81L F      
 33 LUKE WOOLLEY              14 CLM               2:41.87L F      
 34 ILIR SURDULLI             17 SHARK             2:42.56L F      
 35 CILLIAN FITZPATRICK O'BR  18 SHARK             2:42.78L F      
 39 KAMIL MROZ                16 LONG              2:44.24L F      
 42 ALAN KILCOMMONS           14 COM               2:45.06L F      
 43 CIAN HOGAN                14 SHARK             2:46.23L F      
 47 FARYL DELANEY             14 LONG              2:47.88L F      
 51 MARTIN VIGLAS             14 SLIGO             2:50.12L F      
 61 DILLON SWARIS             14 LONG              2:54.68L F      
 62 ETHAN DOHERTY             14 CBAR              2:54.85L F      
 70 ALEX KELLY                15 SHARK             3:15.69L F      
 
Girls  10-11 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ISABELLE MOONEY           11 SHARK             1:29.40L F      
  4 SARAH CONNAUGHTON         11 SHARK             1:34.34L F      
 
Girls  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LEAH CONNELL              13 ATH               1:16.63L F      
  3 SIOFRA FIELDING           13 BALL              1:21.10L F      
  7 ALANNAH LULLING           13 TUAM              1:23.54L F      
  9 SASHA COLEMAN             12 ATH               1:23.90L F      
 14 NIAMH CONNERY             12 SHARK             1:25.70L F      
 16 CERYS PRICE               12 BALL              1:26.58L F      
 17 EMELIA JOYCE              13 SHARK             1:26.64L F      
  0 GRACE O'DONNELL           13 LONG              1:21.51L F      
 
Girls  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MEGAN KILGALLEN           18 CLM               1:10.70L F      
  4 ELLA DEELY                16 CBAR              1:13.30L F      
 10 ALANNAH CANAVAN           15 BALL              1:15.93L F      
 11 JANE O'BOYLE              14 LONG              1:16.39L F      
 12 SARAH CONDRON             17 ATH               1:16.60L F      
 14 SARAH CONLON              18 CBAR              1:17.46L F      
 20 CIARA CONNAUGHTON-JONES   15 SLIGO             1:18.31L F      
 22 LAUREN DEELY              15 CBAR              1:18.41L F      
 23 WIKTORIA WEINERT          17 SLIGO             1:18.54L F      
 25 AISLING SCANLON           14 LONG              1:18.91L F      
 26 CAOIMHE CURLEY            14 CBAR              1:19.26L F      
 29 OLIVIA CURRIE             14 SHARK             1:19.37L F      
 30 SORCHA BRENNAN            14 TUAM              1:19.62L F      
 35 GRACE O'BRIEN             14 LONG              1:21.16L F      
 41 ANNA O'CONNOR             14 SLIGO             1:22.40L F      
 44 GRAINNE DONOHUE           16 LONG              1:23.26L F      
 49 DISA COFFEY               14 TUAM              1:24.99L F      
 51 CARA HIGGINS              14 CLM               1:25.46L F      
 62 KATIE MANNING             14 LONG              1:28.49L F      
  0 CLODAGH KAVANAGH          16 CBAR              1:24.22L F      
 
Boys  14-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 KILLIAN LANGTON           15 SLIGO             2:39.80L F      
 
Girls  10-11 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ISABELLE MOONEY           11 SHARK             1:17.79L F      
  3 LENA RADOMSKA             11 LONG              1:20.55L F      
 
Girls  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 LEAH CONNELL              13 ATH               1:09.63L F      
  5 MICHELLE RAILTON          13 TUAM              1:11.37L F      
  8 JULIA WARCHOL             12 LONG              1:12.21L F      
 13 SASHA COLEMAN             12 ATH               1:13.69L F      
 16 SIOFRA FIELDING           13 BALL              1:14.35L F      
 26 ALANNAH LULLING           13 TUAM              1:17.81L F      
 
Girls  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          17 SLIGO             1:00.30L F      
 10 CAOIMHE CURLEY            14 CBAR              1:06.00L F      
 12 ELLA POWELL               14 ATH               1:06.37L F      
 15 LUCY HOGAN                17 LONG              1:06.76L F      
 17 RACHEL MC MANUS           16 SLIGO             1:07.44L F      
 19 SARAH CONLON              18 CBAR              1:07.99L F      
 21 GRAINNE DONOHUE           16 LONG              1:08.26L F      
 28 ELLA DEELY                16 CBAR              1:08.87L F      
 35 RACHEL WHELAN             14 SHARK             1:09.67L F      
 36 LAUREN DEELY              15 CBAR              1:09.73L F      
 39 BRIDGET KENNY             14 SHARK             1:10.09L F      
 40 CLODAGH KAVANAGH          16 CBAR              1:10.10L F      
 41 ALANNAH CANAVAN           15 BALL              1:10.16L F      
 44 RACHEL HEALY              15 CBAR              1:10.76L F      
 45 CLODAGH PARKER            14 TUAM              1:10.97L F      
 47 JANE BRADLEY              14 SLIGO             1:11.23L F      
 54 ELLA BYRNE                16 LONG              1:12.12L F      
 57 CIARA MULRY               15 SHARK             1:12.44L F      
 61 NICOLE FAHY               18 CBAR              1:13.03L F      
 63 DISA COFFEY               14 TUAM              1:13.09L F      
 64 LAURA FINNERTY            18 CLM               1:13.16L F      
 69 ANNA WARDE                17 CLM               1:13.58L F      
 83 ELLEN RUANE               14 CLM               1:15.61L F      
 91 CARA HIGGINS              14 CLM               1:17.80L F      
  0 GRACE O'BRIEN             14 LONG                    NS F      
  0 CATHY HEANEY              18 CLM                     NS F