IAG DIV 2  JULY 2019      
 
Boys  11-11 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  4 TOM O'ROURKE              12 ATH               2:26.06S F      
  5 TOM O'ROURKE              12 ATH               2:28.80S P      
 10 ASHLEY WEAFER             11 LONG              2:34.35S P      
 10 ASHLEY WEAFER             11 LONG              2:37.22S F      
 
Boys  12-12 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             2:23.57S F      
  8 DARRAGH SUMMERVILLE       13 MARL              2:23.77S F      
  5 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             2:24.62S P      
  9 FARYL DELANEY             13 LONG              2:24.69S F      
  6 FARYL DELANEY             13 LONG              2:25.05S P      
  8 DARRAGH SUMMERVILLE       13 MARL              2:25.27S P      
 12 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:25.95S P      
 19 JOHN GIBBS                13 GAL               2:34.55S P      
 
Boys  13-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM MURPHY               14 CBAR              2:13.09S F      
  1 ADAM MURPHY               14 CBAR              2:14.42S P      
  5 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:17.22S F      
  9 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              2:20.33S F      
  8 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:20.83S P      
  9 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              2:20.88S P      
 12 ZACH MEEGAN               14 ATH               2:21.57S P      
 13 AINDRIU LYNAM             14 ATH               2:21.58S P      
 18 ALEX KELLY                14 SHARK             2:22.86S P      
 
Boys  14-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 PADDY GRIMES              15 LASER             2:10.98S F      
  4 CIAN MC CORMACK           15 LONG              2:13.38S F      
  2 PADDY GRIMES              15 LASER             2:14.25S P      
  4 CIAN MC CORMACK           15 LONG              2:14.72S P      
  6 SHAUN KILKENNY            15 COM               2:15.67S F      
  6 SHAUN KILKENNY            15 COM               2:16.02S P      
  7 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             2:17.00S P      
  8 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             2:18.10S F      
 
Boys  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 NIALL CARTER              17 CBAR              2:04.74S P      
  9 NIALL CARTER              17 CBAR              2:06.78S F      
 11 MILO O'CONNOR             17 ATH               2:06.95S P      
 17 CONN MC NAMARA            16 CBAR              2:09.56S P      
 18 OISIN CAREY               18 LASER             2:09.77S P      
 19 SHANE DONOVAN             16 ATH               2:09.94S P      
 21 BRIAN LENNON              17 SHARK             2:11.19S P      
 22 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             2:11.95S P      
 30 CIAN DONOHOE              16 CBAR              2:14.83S P      
 
Girls  13-13 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              2:48.95S F      
  2 EMMA HUGHES               14 BALL              2:52.13S F      
  1 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              2:53.29S P      
  2 EMMA HUGHES               14 BALL              2:58.05S P      
 
Girls  15-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MARIA LYONS               17 SLIGO             2:38.70S F      
  1 MARIA LYONS               17 SLIGO             2:42.20S P      
  2 SORCHA TREANOR            16 CLM               2:45.08S F      
  2 SORCHA TREANOR            16 CLM               2:51.03S P      
 
Boys  11-11 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 MICHAEL LAVIN             12 COM               1:18.39S F      
  7 MICHAEL LAVIN             12 COM               1:19.87S P      
  8 SEAN O'NEILL              12 ATH               1:20.14S P      
 12 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             1:21.05S P      
 10 SEAN O'NEILL              12 ATH               1:22.46S F      
 17 RORY BOYLE                12 SHARK             1:22.51S P      
 20 ASHLEY WEAFER             11 LONG              1:23.42S P      
 
Boys  12-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:12.83S F      
  3 DARRAGH SUMMERVILLE       13 MARL              1:14.30S F      
  1 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:14.36S P      
  4 LUKE WOOLLEY              13 CLM               1:15.31S P      
  5 DARRAGH SUMMERVILLE       13 MARL              1:15.61S P      
  6 CIAN HOGAN                13 SHARK             1:15.66S F      
  6 CIAN HOGAN                13 SHARK             1:15.70S P      
  7 LUKE WOOLLEY              13 CLM               1:15.80S F      
 12 DILLON SWARIS             13 LONG              1:17.68S P      
 21 ROBERT TOBIN              13 COM               1:19.63S P      
 24 JOHN GIBBS                13 GAL               1:19.80S P      
 28 FARYL DELANEY             13 LONG              1:20.56S P      
 
Boys  13-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ROAN FLAHERTY             14 ATH               1:11.53S F      
  4 ROAN FLAHERTY             14 ATH               1:12.44S P      
  6 ZACH MEEGAN               14 ATH               1:13.68S F      
  7 ZACH MEEGAN               14 ATH               1:13.81S P      
 11 ADAM MURPHY               14 CBAR              1:14.84S P      
 12 DAVID LENNON              14 SHARK             1:15.10S P      
 14 EDWARD MC DONAGH          14 SLIGO             1:16.36S P      
 16 RIAN KEARNEY              14 BL FN             1:16.70S P      
 18 EOIN TREANOR              14 CLM               1:16.95S P      
 19 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              1:16.96S P      
 
Boys  14-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SHANE HARRINGTON          15 ATH               1:09.06S F      
  3 SHANE HARRINGTON          15 ATH               1:09.55S P      
  5 PADDY GRIMES              15 LASER             1:10.42S F      
  7 SHAUN KILKENNY            15 COM               1:10.77S F      
  7 SHAUN KILKENNY            15 COM               1:11.44S P      
  9 JAMES WOOLLEY             15 CLM               1:11.56S F      
  8 JAMES WOOLLEY             15 CLM               1:11.70S P      
  9 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL               1:11.80S P      
 10 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL               1:11.88S F      
 10 PADDY GRIMES              15 LASER             1:12.37S P      
 
Boys  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EVAN WELBY                18 SHARK             1:02.69S F      
  2 EVAN WELBY                18 SHARK             1:03.62S P      
 15 SHANE DONOVAN             16 ATH               1:07.55S P      
 16 CONN MC NAMARA            16 CBAR              1:07.64S P      
 24 BRIAN LENNON              17 SHARK             1:10.91S P      
 26 NIALL COPPINGER           16 LONG              1:11.38S P      
 28 MIKE HEANEY               16 CLM               1:12.17S P      
 30 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             1:13.54S P      
 
Girls  15-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JENNIFER ANDREWS          17 LONG                35.97S P      
  4 JENNIFER ANDREWS          17 LONG                36.40S F      
  6 LABHOISE BOYLE            17 SHARK               36.92S F      
  5 LABHOISE BOYLE            17 SHARK               36.99S P      
  8 JUDY BRENNAN              16 ATH                 37.25S P      
 10 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO               37.34S P      
  8 JUDY BRENNAN              16 ATH                 37.35S F      
 11 REBECCA LIPTROT           15 SHARK               37.42S P      
  9 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO               37.92S F      
 
Boys  15-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIEL MADIGAN            17 LONG              5:10.36S F      
  2 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             5:12.96S F      
  5 BRIAN LENNON              17 SHARK             5:25.14S F      
  7 TOMMY HUANG               18 CBAR              5:37.61S F      
 
Girls  11-11 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SINEAD FREEMAN            11 COM               2:24.76S P      
  3 SINEAD FREEMAN            11 COM               2:25.97S F      
  5 LORRAINE MORAN            12 ATH               2:28.76S P      
  8 LORRAINE MORAN            12 ATH               2:29.97S F      
 10 ZAINAB RATHER             12 GAL               2:31.05S P      
 11 KEELA FLANAGAN            12 ATH               2:31.39S P      
 12 SARAH GUNNING             12 BL FN             2:31.51S P      
  9 ZAINAB RATHER             12 GAL               2:33.61S F      
 33 SASHA COLEMAN             11 ATH               2:40.89S P      
 38 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             2:45.78S P      
 
Girls  12-12 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 18 KIM MC TIGUE              13 KGD               2:29.41S P      
 21 KASSIE RATHER             13 GAL               2:30.05S P      
 22 JANE BRADLEY              13 SLIGO             2:30.28S P      
 28 CLODAGH PARKER            13 TUAM              2:33.30S P      
 
Girls  13-13 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ELLIE MORAN               14 COM               2:21.77S P      
  7 LAUREN DEELY              14 CBAR              2:23.04S F      
  8 LAUREN DEELY              14 CBAR              2:23.13S P      
  8 ELLIE MORAN               14 COM               2:23.35S F      
 12 ANTONINA PLISZKA          14 COM               2:24.83S P      
 15 ROSIE DOORLY              14 GAL               2:29.23S P      
 19 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              2:31.53S P      
 
Girls  14-14 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:15.51S F      
  2 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:16.24S P      
  3 ERIKA LOWE                15 ATH               2:17.62S F      
  3 ERIKA LOWE                15 ATH               2:19.17S P      
  6 REBECCA LIPTROT           15 SHARK             2:19.90S P      
  7 REBECCA LIPTROT           15 SHARK             2:21.54S F      
 11 AOIFE DAVITT              15 GAL               2:22.52S P      
 16 EVA FITZPATRICK           15 ATH               2:24.47S P      
 17 MILLIE O'BRIEN            15 ATH               2:24.74S P      
 19 AISLING STAPLETON         15 CBAR              2:24.77S P      
 20 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL               2:24.84S P      
 28 AOIFE SWEENEY             15 GAL               2:26.22S P      
 37 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              2:31.37S P      
 
Girls  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:10.83S F      
  1 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:12.53S P      
  3 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:14.29S F      
  3 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:15.06S P      
 13 FIONA CONWAY              17 CBAR              2:21.03S P      
 
Boys  11-11 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  0 CONOR LANIGAN             12 TRID              2:57.20S P      
 
Boys  13-13 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EOIN TREANOR              14 CLM               2:49.86S F      
  1 EOIN TREANOR              14 CLM               2:50.57S P      
 
Boys  15-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DANIEL MADIGAN            17 LONG              2:25.23S F      
  1 DANIEL MADIGAN            17 LONG              2:27.76S P      
 
Girls  11-11 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NICOLA BRENNAN            12 ATH               1:15.12S P      
  1 NICOLA BRENNAN            12 ATH               1:15.35S F      
  5 LORRAINE MORAN            12 ATH               1:18.19S F      
  6 LORRAINE MORAN            12 ATH               1:18.31S P      
 24 SARAH GUNNING             12 BL FN             1:20.78S P      
 25 ZAINAB RATHER             12 GAL               1:20.86S P      
 26 GEMMA MANNION             12 ATH               1:20.89S P      
 30 CLARA DOHERTY             12 C FIN             1:21.81S P      
 40 LYDIA MCNICHOLAS          12 LASER             1:24.91S P      
 50 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             1:27.76S P      
 53 ELLIE BUTLER              11 B DOL             1:29.43S P      
  0 KEELA FLANAGAN            12 ATH               1:19.29S P      
  0 GRACE O'DONNELL           12 LONG                    NS P      
 
Girls  12-12 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 JANE O'BOYLE              13 LONG              1:15.02S F      
  4 JANE O'BOYLE              13 LONG              1:15.17S P      
  9 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             1:17.08S P      
 11 AISLING SCANLON           13 LONG              1:17.23S P      
  9 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             1:18.66S F      
 21 RACHEL WHELAN             13 SHARK             1:18.82S P      
 23 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             1:19.11S P      
 28 KASSIE RATHER             13 GAL               1:20.20S P      
 30 GRACE O'BRIEN             13 LONG              1:20.31S P      
 41 CLODAGH PARKER            13 TUAM              1:21.99S P      
 42 JANE BRADLEY              13 SLIGO             1:22.08S P      
 
Girls  13-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 ANTONINA PLISZKA          14 COM               1:14.30S F      
  6 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              1:14.47S P      
  7 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              1:14.82S F      
  7 REKA FABIAN               14 LASER             1:15.18S P      
  8 ANTONINA PLISZKA          14 COM               1:15.56S P      
  9 ELLIE MORAN               14 COM               1:15.61S P      
  8 REKA FABIAN               14 LASER             1:16.04S F      
  9 ELLIE MORAN               14 COM               1:16.16S F      
 13 LAUREN DEELY              14 CBAR              1:16.33S P      
 
Girls  14-14 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 AOIFE DIRRANE             15 LASER             1:13.23S P      
  5 ERIKA LOWE                15 ATH               1:13.24S F      
  7 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             1:13.44S P      
  8 ERIKA LOWE                15 ATH               1:13.59S P      
  6 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             1:13.64S F      
  7 AOIFE DIRRANE             15 LASER             1:13.69S F      
 10 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             1:13.78S P      
 10 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             1:15.20S F      
 14 AOIFE DAVITT              15 GAL               1:15.30S P      
 21 CARA FITZPATRICK          15 ATH               1:16.17S P      
 24 EVA FITZPATRICK           15 ATH               1:17.65S P      
 27 ELLA BYRNE                15 LONG              1:18.17S P      
 
Girls  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             1:09.50S F      
  2 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM               1:09.66S P      
  5 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM               1:09.67S F      
  5 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             1:10.19S P      
  6 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:10.80S P      
  9 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             1:11.15S P      
  8 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             1:11.34S F      
  9 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:11.69S F      
 12 LISA HENRY                18 CLM               1:11.93S P      
 13 EMMA KELLY                17 TUAM              1:12.47S P      
 14 SARAH CONLON              17 CBAR              1:12.48S P      
 15 TARA WALSH                17 SLIGO             1:12.65S P      
 24 FIONA CONWAY              17 CBAR              1:14.82S P      
 25 LAOISE FEE                16 C FIN             1:15.53S P      
 
Boys  15-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SEAN BRENNAN              17 TUAM                32.48S P      
  2 SEAN BRENNAN              17 TUAM                32.55S F      
  3 BILLY CLARKE              18 SHARK               32.58S F      
  3 BILLY CLARKE              18 SHARK               33.31S P      
 
Girls  11-11 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SINEAD FREEMAN            11 COM               5:44.17S F      
 
Girls  12-12 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JANE O'BOYLE              13 LONG              5:53.04S F      
  4 KATIE MANNING             13 LONG              6:19.43S F      
 
Girls  13-13 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CLODAGH SMITH             14 LONG              5:54.42S F      
  2 LAUREN DEELY              14 CBAR              5:54.66S F      
 
Girls  14-14 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AISLING STAPLETON         15 CBAR              5:43.79S F      
 
Girls  15-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             5:30.62S F      
  7 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO             5:47.85S F      
  0 MARIA LYONS               17 SLIGO             6:02.47S F      
 
Girls  11-11 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SINEAD FREEMAN            11 COM               1:06.51S F      
  3 KEELA FLANAGAN            12 ATH               1:06.56S F      
  2 SINEAD FREEMAN            11 COM               1:07.31S P      
  4 KEELA FLANAGAN            12 ATH               1:07.33S P      
 12 SARAH GUNNING             12 BL FN             1:09.20S P      
 16 ZAINAB RATHER             12 GAL               1:09.75S P      
 18 CLARA DOHERTY             12 C FIN             1:10.28S P      
 19 LORRAINE MORAN            12 ATH               1:10.34S P      
 22 NICOLA BRENNAN            12 ATH               1:10.88S P      
 32 SASHA COLEMAN             11 ATH               1:12.10S P      
 
Girls  12-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             1:06.20S F      
  9 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN             1:07.13S F      
  6 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN             1:07.27S P      
 10 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             1:07.54S P      
 15 KIM MC TIGUE              13 KGD               1:07.76S P      
 22 JANE BRADLEY              13 SLIGO             1:08.95S P      
 34 KASSIE RATHER             13 GAL               1:10.64S P      
 37 AMELIA NIZNIK             13 LONG              1:10.93S P      
 42 CLODAGH PARKER            13 TUAM              1:11.20S P      
 47 GRACE O'BRIEN             13 LONG              1:11.66S P      
 51 JANE O'BOYLE              13 LONG              1:12.07S P      
 
Girls  13-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 REKA FABIAN               14 LASER             1:02.91S F      
  2 REKA FABIAN               14 LASER             1:03.58S P      
  9 ELLIE MORAN               14 COM               1:06.23S P      
 14 LAUREN DEELY              14 CBAR              1:06.98S P      
 18 EMMA HUGHES               14 BALL              1:07.35S P      
 10 ELLIE MORAN               14 COM               1:07.59S F      
 24 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              1:09.10S P      
 
Girls  14-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE DIRRANE             15 LASER             1:03.18S F      
  2 AOIFE DIRRANE             15 LASER             1:03.87S P      
  5 ERIKA LOWE                15 ATH               1:03.96S F      
  6 REBECCA LIPTROT           15 SHARK             1:04.08S F      
  3 REBECCA LIPTROT           15 SHARK             1:04.25S P      
  6 ERIKA LOWE                15 ATH               1:04.71S P      
 15 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL               1:06.43S P      
 18 MILLIE O'BRIEN            15 ATH               1:06.68S P      
 19 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             1:06.77S P      
 23 AOIFE DAVITT              15 GAL               1:07.29S P      
 
Girls  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             1:00.43S F      
  1 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             1:01.10S P      
  4 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              1:01.95S F      
  2 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              1:01.96S P      
  5 LISA HENRY                18 CLM               1:02.29S F      
  6 LAURA JOHNSON             17 ATH               1:03.29S P      
  7 LISA HENRY                18 CLM               1:03.65S P      
  7 LAURA JOHNSON             17 ATH               1:03.71S F      
 10 JUDY BRENNAN              16 ATH               1:03.90S P      
 16 LUCY HOGAN                16 LONG              1:04.79S P      
 10 JUDY BRENNAN              16 ATH               1:04.87S F      
 24 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             1:05.78S P      
 28 LAOISE FEE                16 C FIN             1:06.64S P      
 29 SORCHA TREANOR            16 CLM               1:07.31S P      
 
Boys  11-11 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FREDRIK MORO              12 ATH               1:26.16S F      
  3 MICHAEL LAVIN             12 COM               1:26.60S F      
  1 MICHAEL LAVIN             12 COM               1:27.74S P      
  3 FREDRIK MORO              12 ATH               1:29.16S P      
  4 SEAN O'NEILL              12 ATH               1:29.31S F      
  7 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:32.40S F      
  5 SEAN O'NEILL              12 ATH               1:32.60S P      
  7 DARRAGH GILMARTIN         12 SLIGO             1:33.64S P      
 
Boys  12-12 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ETHAN DOHERTY             13 CBAR              1:25.25S F      
  6 ETHAN DOHERTY             13 CBAR              1:26.42S P      
 12 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             1:27.70S P      
 14 JAMIE FOX                 13 ATH               1:28.14S P      
 15 RIAN CLAFFEY              13 ATH               1:28.38S P      
 16 THOMAS DAVEY              13 BL FN             1:28.91S P      
 21 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:31.45S P      
 
Boys  13-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM MURPHY               14 CBAR              1:18.31S F      
  1 ADAM MURPHY               14 CBAR              1:20.14S P      
  3 RIAN KEARNEY              14 BL FN             1:21.17S P      
  5 DAVID LENNON              14 SHARK             1:21.24S F      
  6 RIAN KEARNEY              14 BL FN             1:21.43S F      
  7 BROGAN FEE                14 C FIN             1:22.06S F      
  5 DAVID LENNON              14 SHARK             1:22.69S P      
  9 BROGAN FEE                14 C FIN             1:23.52S P      
 
Boys  14-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              1:16.06S F      
  1 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              1:16.41S P      
  2 EVAN REILLY               15 CLM               1:17.08S F      
  2 CIAN MC CORMACK           15 LONG              1:18.23S P      
  3 CIAN MC CORMACK           15 LONG              1:18.26S F      
  3 EVAN REILLY               15 CLM               1:19.01S P      
 15 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             1:23.63S P      
 16 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             1:23.81S P      
 17 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             1:24.09S P      
 
Boys  15-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MILO O'CONNOR             17 ATH               1:11.08S F      
  2 SEAN BRENNAN              17 TUAM              1:11.18S F      
  1 SEAN BRENNAN              17 TUAM              1:11.51S P      
  2 MILO O'CONNOR             17 ATH               1:11.65S P      
  4 OISIN CAREY               18 LASER             1:13.10S P      
  4 EVAN WELBY                18 SHARK             1:13.28S F      
  5 EVAN WELBY                18 SHARK             1:13.28S P      
  6 OISIN CAREY               18 LASER             1:13.55S F      
 15 ALEX CLARK                17 SHARK             1:15.44S P      
 17 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:15.65S P      
 19 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             1:16.12S P      
 20 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             1:16.42S P      
 25 DIARMUID O'ROURKE         17 TUAM              1:17.32S P      
 32 RORY COLLINS              16 BL FN             1:19.05S P      
 37 SHANE DONOVAN             16 ATH               1:21.50S P      
  0 CHRISTOPHER FAHERTY       17 LONG              1:19.13S P      
 
Girls  15-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 PAOLA O'BRIEN             20 GAL                 31.46S P      
  6 PAOLA O'BRIEN             20 GAL                 31.64S F      
  6 LAURA JOHNSON             17 ATH                 31.80S P      
  7 LAURA JOHNSON             17 ATH                 31.81S F      
 
Boys  13-13 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AINDRIU LYNAM             14 ATH              19:34.18S F      
 
Boys  14-14 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALAN DZAEI                15 LONG             17:56.90S F      
  2 CIAN SMITH                15 ATH              18:55.46S F      
 
Boys  15-15 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIALL CARTER              17 CBAR             17:05.57S F      
  5 DIARMUID O'ROURKE         17 TUAM             17:49.46S F      
 
Boys  11-11 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 TOM O'ROURKE              12 ATH               1:07.95S P      
  9 TOM O'ROURKE              12 ATH               1:08.83S F      
 10 ASHLEY WEAFER             11 LONG              1:09.62S F      
 10 ASHLEY WEAFER             11 LONG              1:10.11S P      
 
Boys  12-12 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             1:04.53S F      
  4 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             1:05.31S P      
  6 DARRAGH SUMMERVILLE       13 MARL              1:05.89S F      
  7 FARYL DELANEY             13 LONG              1:05.97S F      
  8 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:06.11S F      
  6 FARYL DELANEY             13 LONG              1:06.22S P      
  6 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:06.22S P      
  9 DARRAGH SUMMERVILLE       13 MARL              1:06.26S P      
 11 DILLON SWARIS             13 LONG              1:06.58S P      
 14 RIAN CLAFFEY              13 ATH               1:06.94S P      
 27 JOHN GIBBS                13 GAL               1:08.88S P      
 
Boys  13-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM MURPHY               14 CBAR                59.09S F      
  1 ADAM MURPHY               14 CBAR                59.31S P      
 14 RIAN KEARNEY              14 BL FN             1:04.20S P      
 15 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              1:04.52S P      
 18 ALEX KELLY                14 SHARK             1:04.80S P      
 21 EOIN TREANOR              14 CLM               1:05.62S P      
 23 BROGAN FEE                14 C FIN             1:06.45S P      
 
Boys  14-14 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 PADDY GRIMES              15 LASER               59.14S F      
  3 SHAUN KILKENNY            15 COM                 59.42S F      
  3 PADDY GRIMES              15 LASER               59.88S P      
  4 SHAUN KILKENNY            15 COM               1:00.03S P      
  7 CIAN MC CORMACK           15 LONG              1:00.74S F      
  8 CIAN MC CORMACK           15 LONG              1:01.27S P      
 10 SHANE HARRINGTON          15 ATH               1:01.73S P      
  9 SHANE HARRINGTON          15 ATH               1:02.23S F      
 11 CALLUM ROWLEY HOPKINS     15 SLIGO             1:02.31S P      
 12 CIAN SMITH                15 ATH               1:02.34S P      
 20 JAMES WOOLLEY             15 CLM               1:04.60S P      
 
Boys  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 OISIN KEARNEY             17 LONG                56.53S F      
  6 MILO O'CONNOR             17 ATH                 56.75S F      
  6 OISIN KEARNEY             17 LONG                56.77S P      
  8 NIALL CARTER              17 CBAR                56.85S F      
  7 NIALL CARTER              17 CBAR                56.93S P      
  8 MILO O'CONNOR             17 ATH                 56.99S P      
  9 EVAN WELBY                18 SHARK               57.14S P      
  9 EVAN WELBY                18 SHARK               57.21S F      
 10 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               57.22S P      
 16 BRIAN LENNON              17 SHARK               57.85S P      
 21 SHANE DONOVAN             16 ATH                 58.32S P      
 21 FERGAL BLANCHARD          16 LASER               58.32S P      
 27 CIAN DONOHOE              16 CBAR                58.94S P      
 34 RORY COLLINS              16 BL FN               59.94S P      
 
Girls  11-11 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 ISOLDE HANNON             12 BL FN             1:30.13S P      
  7 ISOLDE HANNON             12 BL FN             1:30.32S F      
 12 CLARA DOHERTY             12 C FIN             1:30.90S P      
 21 LYDIA MCNICHOLAS          12 LASER             1:33.54S P      
 30 SASHA COLEMAN             11 ATH               1:34.39S P      
 34 NIAMH CONNERY             11 SHARK             1:35.21S P      
 44 JANE RYAN                 11 ATH               1:38.60S P      
 54 AISLING PARKER            11 TUAM              1:43.17S P      
 
Girls  12-12 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 JANE O'BOYLE              13 LONG              1:25.41S F      
  3 JANE O'BOYLE              13 LONG              1:26.40S P      
  9 KIM MC TIGUE              13 KGD               1:28.46S F      
 10 KIM MC TIGUE              13 KGD               1:28.77S P      
 12 KASSIE RATHER             13 GAL               1:29.82S P      
 15 KATIE MANNING             13 LONG              1:30.07S P      
 18 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             1:30.71S P      
 25 RACHEL WHELAN             13 SHARK             1:31.29S P      
 29 BRIDGET KENNY             13 SHARK             1:32.10S P      
 34 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN             1:33.06S P      
 38 AMELIA CLARKE             13 LONG              1:33.71S P      
 39 CLODAGH PARKER            13 TUAM              1:33.86S P      
 44 FAITH LYNOTT              13 TRID              1:35.47S P      
 48 KERI BARRY                13 LONG              1:37.32S P      
 
Girls  13-13 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 REKA FABIAN               14 LASER             1:26.23S F      
  8 REKA FABIAN               14 LASER             1:27.29S P      
 
Girls  14-14 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              1:23.32S F      
  6 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              1:25.46S P      
 12 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             1:27.23S P      
 13 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             1:28.30S P      
 14 EVA FITZPATRICK           15 ATH               1:29.06S P      
 20 KAREN O'BOYLE             15 LONG              1:29.72S P      
 
Girls  15-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO             1:19.87S F      
  3 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:19.90S P      
  4 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              1:19.98S F      
  4 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO             1:20.01S P      
  5 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             1:20.14S F      
  7 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              1:20.51S P      
  8 JUDY BRENNAN              16 ATH               1:21.15S P      
 10 JUDY BRENNAN              16 ATH               1:21.76S F      
 15 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             1:22.66S P      
 20 LAURA FINNERTY            17 CLM               1:24.35S P      
 22 CATHY HEANEY              17 CLM               1:24.70S P      
 24 LUCY HOGAN                16 LONG              1:25.06S P      
 26 LAOISE FEE                16 C FIN             1:26.24S P      
 30 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             1:26.74S P      
 32 AILEEN WARD               16 ATH               1:27.25S P      
  0 LISA HENRY                18 CLM               1:22.41S P      
  0 AOIFE LEONARD             16 LONG              1:23.89S P      
 
Boys  15-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               27.22S F      
  6 SEAN BRENNAN              17 TUAM                28.25S F      
  5 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               28.49S P      
  6 SEAN BRENNAN              17 TUAM                28.59S P      
  8 OISIN KEARNEY             17 LONG                28.96S P      
 10 OISIN KEARNEY             17 LONG                29.53S F      
 
Girls  11-11 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NICOLA BRENNAN            12 ATH               2:40.38S F      
  1 NICOLA BRENNAN            12 ATH               2:41.63S P      
  5 SINEAD FREEMAN            11 COM               2:45.61S F      
  4 SARAH GUNNING             12 BL FN             2:46.54S P      
  5 SINEAD FREEMAN            11 COM               2:46.73S P      
 10 ZAINAB RATHER             12 GAL               2:47.65S P      
  9 SARAH GUNNING             12 BL FN             2:48.23S F      
 31 SASHA COLEMAN             11 ATH               2:57.48S P      
 34 ISOLDE HANNON             12 BL FN             2:58.22S P      
 35 LYDIA MCNICHOLAS          12 LASER             2:58.49S P      
 36 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             2:59.86S P      
 39 ELLIE BUTLER              11 B DOL             3:03.04S P      
  0 GRACE O'DONNELL           12 LONG              2:56.76S P      
 
Girls  12-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 AISLING SCANLON           13 LONG              2:41.13S F      
  5 AISLING SCANLON           13 LONG              2:44.34S P      
 12 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             2:46.02S P      
 13 RACHEL WHELAN             13 SHARK             2:47.25S P      
 18 KASSIE RATHER             13 GAL               2:48.78S P      
 22 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             2:49.86S P      
 24 JANE BRADLEY              13 SLIGO             2:51.22S P      
 28 GRACE O'BRIEN             13 LONG              2:52.58S P      
 36 DISA COFFEY               13 TUAM              2:57.07S P      
 39 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN             3:01.77S P      
 40 KATIE MANNING             13 LONG              3:05.49S P      
 
Girls  13-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ANTONINA PLISZKA          14 COM               2:36.46S F      
  2 ANTONINA PLISZKA          14 COM               2:36.99S P      
  6 ELLIE MORAN               14 COM               2:39.48S F      
  6 ELLIE MORAN               14 COM               2:40.15S P      
  7 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              2:41.02S P      
  7 LAUREN DEELY              14 CBAR              2:42.15S F      
  9 LAUREN DEELY              14 CBAR              2:43.02S P      
 11 REKA FABIAN               14 LASER             2:44.85S P      
 18 CLODAGH SMITH             14 LONG              2:48.25S P      
  0 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              2:39.39S F      
 
Girls  14-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AOIFE DAVITT              15 GAL               2:34.51S F      
  4 AOIFE DAVITT              15 GAL               2:37.17S P      
  5 EVA FITZPATRICK           15 ATH               2:39.04S F      
  6 CARA FITZPATRICK          15 ATH               2:41.02S F      
  8 EVA FITZPATRICK           15 ATH               2:41.76S P      
  9 CARA FITZPATRICK          15 ATH               2:42.58S P      
 23 ZOE MC HALE               15 CBAR              2:48.39S P      
 27 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              2:52.04S P      
  0 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL                     NS P      
  0 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:36.63S P      
 
Girls  15-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             2:30.29S F      
  1 MAEVE GALLAGHER           18 CBAR              2:31.04S P      
  4 LAURA JOHNSON             17 ATH               2:31.61S F      
  3 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             2:32.18S P      
  4 LAURA JOHNSON             17 ATH               2:32.35S P      
  5 MAEVE GALLAGHER           18 CBAR              2:32.41S F      
  7 TARA WALSH                17 SLIGO             2:34.73S F      
  8 TARA WALSH                17 SLIGO             2:35.41S P      
 19 AILBHE KENNEDY            17 LASER             2:42.31S P      
  0 EMMA KELLY                17 TUAM              2:38.00S P      
 
Boys  11-11 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CONOR LANIGAN             12 TRID              1:15.92S F      
  4 CONOR LANIGAN             12 TRID              1:19.22S P      
 
Boys  12-12 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 DARRAGH SUMMERVILLE       13 MARL              1:18.45S P      
  8 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:19.17S P      
  7 DARRAGH SUMMERVILLE       13 MARL              1:19.41S F      
  8 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             1:19.80S F      
 13 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             1:21.62S P      
 
Boys  13-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EOIN TREANOR              14 CLM               1:11.32S F      
  2 EOIN TREANOR              14 CLM               1:11.53S P      
  4 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              1:12.42S F      
  3 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              1:12.72S P      
  4 AARNN PLATT               14 SLIGO             1:13.43S P      
  8 AARNN PLATT               14 SLIGO             1:16.72S F      
 
Boys  14-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PADDY GRIMES              15 LASER             1:05.37S F      
  1 PADDY GRIMES              15 LASER             1:07.03S P      
  3 CIAN MC CORMACK           15 LONG              1:08.11S F      
  5 CIAN MC CORMACK           15 LONG              1:10.21S P      
  7 SHANE HARRINGTON          15 ATH               1:11.37S F      
  8 SHANE HARRINGTON          15 ATH               1:12.09S P      
 11 KAMIL MROZ                15 LONG              1:14.49S P      
 
Boys  15-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TOMMY HUANG               18 CBAR              1:01.61S P      
  3 NIALL CARTER              17 CBAR              1:01.63S P      
  3 TOMMY HUANG               18 CBAR              1:01.72S F      
  4 NIALL CARTER              17 CBAR              1:01.84S F      
  7 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             1:02.50S F      
  6 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             1:03.19S P      
  8 SEAN BRENNAN              17 TUAM              1:03.91S P      
 12 DANIEL MADIGAN            17 LONG              1:05.37S P      
 18 RORY COLLINS              16 BL FN             1:07.80S P      
 19 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             1:08.01S P      
  0 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH               1:08.58S P      
 
Girls  11-11 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEELA FLANAGAN            12 ATH                 30.14S P      
  1 KEELA FLANAGAN            12 ATH                 30.26S F      
  3 ZAINAB RATHER             12 GAL                 30.53S F      
  3 SINEAD FREEMAN            11 COM                 30.95S P      
  4 SINEAD FREEMAN            11 COM                 30.95S F      
  6 LORRAINE MORAN            12 ATH                 30.96S F      
  4 ZAINAB RATHER             12 GAL                 31.11S P      
  8 LORRAINE MORAN            12 ATH                 31.34S P      
 11 SARAH GUNNING             12 BL FN               31.75S P      
 18 ISOLDE HANNON             12 BL FN               32.17S P      
 22 CLARA DOHERTY             12 C FIN               32.26S P      
 32 NICOLA BRENNAN            12 ATH                 32.62S P      
 35 ELLA MC KEON              12 TRID                33.07S P      
 62 JANE RYAN                 11 ATH                 34.70S P      
 64 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL               34.94S P      
 
Girls  12-12 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 LIADAN RUDDY              13 SLIGO               30.67S P      
  7 OLIVIA CURRIE             13 SHARK               30.73S P      
  7 LIADAN RUDDY              13 SLIGO               30.85S F      
 11 JOANNA PEREGUDA           13 C FIN               30.86S P      
 10 OLIVIA CURRIE             13 SHARK               31.29S F      
 26 KASSIE RATHER             13 GAL                 31.81S P      
 29 SORCHA BRENNAN            13 TUAM                31.86S P      
 35 CLODAGH PARKER            13 TUAM                32.02S P      
 38 JANE O'BOYLE              13 LONG                32.14S P      
 40 RACHEL WHELAN             13 SHARK               32.35S P      
 43 BRIDGET KENNY             13 SHARK               32.44S P      
 44 AMELIA NIZNIK             13 LONG                32.56S P      
 47 FAITH LYNOTT              13 TRID                32.73S P      
 52 GRACE O'BRIEN             13 LONG                33.54S P      
 
Girls  13-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 REKA FABIAN               14 LASER               28.59S F      
  1 REKA FABIAN               14 LASER               28.71S P      
 12 ELLIE MORAN               14 COM                 30.60S P      
 18 LAUREN DEELY              14 CBAR                31.11S P      
 20 EMMA HUGHES               14 BALL                31.18S P      
 21 ALANNAH CANAVAN           14 BALL                31.20S P      
 31 ROSIE DOORLY              14 GAL                 32.54S P      
 
Girls  14-14 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK               28.82S F      
  2 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK               28.83S P      
  7 AOIFE DIRRANE             15 LASER               29.62S F      
  8 AOIFE DIRRANE             15 LASER               29.78S P      
 10 ERIKA LOWE                15 ATH                 29.85S P      
 12 REBECCA LIPTROT           15 SHARK               29.90S P      
 20 RACHEL MC MANUS           15 SLIGO               30.55S P      
 21 BERNADETTE KENNY          15 SHARK               30.56S P      
 23 MILLIE O'BRIEN            15 ATH                 30.61S P      
 32 CARA FITZPATRICK          15 ATH                 31.15S P      
 36 GRAINNE DONOHUE           15 LONG                31.62S P      
  0 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL                     NS P      
 
Girls  15-15 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SORCHA KEARNEY            17 BL FN               28.14S F      
  4 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM                 28.25S F      
  2 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM                 28.37S P      
  3 SORCHA KEARNEY            17 BL FN               28.46S P      
  8 JENNIFER ANDREWS          17 LONG                29.11S F      
  8 JENNIFER ANDREWS          17 LONG                29.18S P      
 11 JUDY BRENNAN              16 ATH                 29.34S P      
 12 LAURA JOHNSON             17 ATH                 29.35S P      
 13 LABHOISE BOYLE            17 SHARK               29.51S P      
 16 FIONA CONWAY              17 CBAR                29.58S P      
 17 SARAH CONLON              17 CBAR                29.71S P      
 21 PAOLA O'BRIEN             20 GAL                 29.87S P      
 29 LAOISE FEE                16 C FIN               30.13S P      
 30 NIA BARTRAM               16 LONG                30.14S P      
 32 SORCHA TREANOR            16 CLM                 30.23S P      
 41 CATHY HEANEY              17 CLM                 31.38S P      
 
Boys  11-11 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  9 TOM O'ROURKE              12 ATH               5:14.20S F      
 13 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             5:24.32S F      
 
Boys  12-12 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             4:55.52S F      
  2 MAKAR SEMIKIN             13 ATH               5:01.93S F      
  7 CIAN HOGAN                13 SHARK             5:07.44S F      
  8 DARRAGH SUMMERVILLE       13 MARL              5:07.46S F      
 
Boys  13-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AINDRIU LYNAM             14 ATH               4:54.25S F      
  0 EOIN TREANOR              14 CLM                     NS F      
 
Boys  14-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 CIAN MC CORMACK           15 LONG              4:42.89S F      
  6 CIAN SMITH                15 ATH               4:55.51S F      
 13 EAMON SMITH               15 LONG              5:02.47S F      
 
Boys  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 NIALL CARTER              17 CBAR              4:23.88S F      
 14 OISIN CAREY               18 LASER             4:36.73S F      
 15 EVAN WELBY                18 SHARK             4:38.50S F      
 16 SHANE DONOVAN             16 ATH               4:38.67S F      
 17 BRIAN LENNON              17 SHARK             4:39.55S F      
 19 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH               4:44.00S F      
 
Boys  11-11 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MICHAEL LAVIN             12 COM               2:39.29S F      
  2 MICHAEL LAVIN             12 COM               2:41.71S P      
  6 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             2:47.31S P      
  8 KIERAN WATTERSON          12 BL FN             2:48.31S F      
 12 SEAN O'NEILL              12 ATH               2:50.12S P      
 19 ASHLEY WEAFER             11 LONG              3:00.26S P      
  0 RORY BOYLE                12 SHARK             2:54.64S P      
 
Boys  12-12 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:35.93S F      
  3 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:39.61S P      
 10 MAKAR SEMIKIN             13 ATH               2:44.86S P      
 11 LUKE WOOLLEY              13 CLM               2:46.00S P      
  0 MAKAR SEMIKIN             13 ATH               2:42.27S F      
  0 JOHN GIBBS                13 GAL               2:48.01S P      
 
Boys  13-13 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ZACH MEEGAN               14 ATH               2:34.43S F      
  3 ZACH MEEGAN               14 ATH               2:36.59S P      
  5 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:37.07S P      
  5 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:37.46S F      
  8 AINDRIU LYNAM             14 ATH               2:39.39S F      
  8 AINDRIU LYNAM             14 ATH               2:39.45S P      
 11 JAMIE MATTHEWS            14 LONG              2:46.46S P      
 
Boys  14-14 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SHANE HARRINGTON          15 ATH               2:29.51S F      
  6 PADDY GRIMES              15 LASER             2:30.54S F      
  7 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL               2:30.90S F      
  4 SHANE HARRINGTON          15 ATH               2:31.26S P      
  5 WILLIAM MC DONNELL        15 GAL               2:31.38S P      
  8 SHAUN KILKENNY            15 COM               2:31.84S F      
  7 PADDY GRIMES              15 LASER             2:32.23S P      
  8 SHAUN KILKENNY            15 COM               2:32.90S P      
  9 JAMES WOOLLEY             15 CLM               2:33.94S P      
 10 JAMES WOOLLEY             15 CLM               2:34.46S F      
 12 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             2:37.39S P      
 
Boys  15-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 EVAN WELBY                18 SHARK             2:16.46S P      
  2 EVAN WELBY                18 SHARK             2:16.78S F      
 13 NIALL CARTER              17 CBAR              2:24.35S P      
 14 SHANE DONOVAN             16 ATH               2:26.68S P      
 16 FERGAL BLANCHARD          16 LASER             2:28.40S P      
 19 RORY COLLINS              16 BL FN             2:29.91S P      
 21 NIALL COPPINGER           16 LONG              2:30.35S P      
 23 MIKE HEANEY               16 CLM               2:35.39S P      
  0 CONN MC NAMARA            16 CBAR              2:21.69S P      
 
Girls  11-11 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SINEAD FREEMAN            11 COM               1:16.87S F      
  2 SINEAD FREEMAN            11 COM               1:19.29S P      
  9 KEELA FLANAGAN            12 ATH               1:22.20S P      
  0 KEELA FLANAGAN            12 ATH               1:21.39S F      
 
Girls  12-12 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              1:13.78S F      
  1 SORCHA BRENNAN            13 TUAM              1:14.89S P      
  2 KIM MC TIGUE              13 KGD               1:14.97S F      
  2 KIM MC TIGUE              13 KGD               1:16.26S P      
 12 RACHEL WHELAN             13 SHARK             1:23.64S P      
 13 GRACE O'BRIEN             13 LONG              1:27.23S P      
 
Girls  13-13 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA HUGHES               14 BALL              1:13.63S F      
  2 EMMA HUGHES               14 BALL              1:14.92S P      
  6 REKA FABIAN               14 LASER             1:18.18S P      
  8 REKA FABIAN               14 LASER             1:18.50S F      
  9 ROSIE DOORLY              14 GAL               1:18.85S F      
  9 ROSIE DOORLY              14 GAL               1:19.83S P      
 
Girls  14-14 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 AOIFE SWEENEY             15 GAL               1:16.61S F      
  6 AOIFE SWEENEY             15 GAL               1:17.00S P      
 
Girls  15-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PAOLA O'BRIEN             20 GAL               1:09.97S P      
  2 PAOLA O'BRIEN             20 GAL               1:10.34S F      
  4 LAURA JOHNSON             17 ATH               1:12.18S F      
  5 LAURA JOHNSON             17 ATH               1:12.86S P      
  7 SORCHA TREANOR            16 CLM               1:13.69S F      
  7 SORCHA TREANOR            16 CLM               1:13.98S P      
 
Boys  11-11 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 TOM O'ROURKE              12 ATH                 31.09S P      
  6 TOM O'ROURKE              12 ATH                 31.15S F      
 11 ASHLEY WEAFER             11 LONG                32.19S P      
 13 EOGHAN RYNN               12 TRID                32.69S P      
 19 EDWIN ROLSTON             12 BALL                33.27S P      
 29 CONOR LANIGAN             12 TRID                34.34S P      
 32 TOMAS BURKE               11 CLM                 34.55S P      
  0 ANDREW HENSON             12 ATH                 30.51S P      
 
Boys  12-12 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
 10 DILLON SWARIS             13 LONG                30.70S P      
 14 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO               30.90S P      
 19 FARYL DELANEY             13 LONG                31.08S P      
 22 DARRAGH SUMMERVILLE       13 MARL                31.40S P      
 25 EVEN LARKIN               13 ATH                 31.81S P      
 26 CIAN HOGAN                13 SHARK               32.04S P      
 
Boys  13-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM MURPHY               14 CBAR                26.73S F      
  1 ADAM MURPHY               14 CBAR                27.01S P      
 11 EOIN TREANOR              14 CLM                 29.35S P      
 14 ZACH MEEGAN               14 ATH                 29.37S P      
 22 DAVID LENNON              14 SHARK               29.89S P      
 24 BROGAN FEE                14 C FIN               29.98S P      
 26 TAMAS JAGER               14 SHARK               30.15S P      
 31 ALEX KELLY                14 SHARK               30.39S P      
 32 AARNN PLATT               14 SLIGO               30.41S P      
 37 JAMIE MATTHEWS            14 LONG                31.79S P      
 
Boys  14-14 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 CIAN MC CORMACK           15 LONG                28.04S F      
 10 CIAN MC CORMACK           15 LONG                28.62S P      
 10 SHANE HARRINGTON          15 ATH                 28.62S P      
 14 CIAN SMITH                15 ATH                 28.73S P      
 15 EVAN REILLY               15 CLM                 28.80S P      
 20 EAMON SMITH               15 LONG                29.59S P      
 
Boys  15-15 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 OISIN KEARNEY             17 LONG                24.93S F      
  3 OISIN KEARNEY             17 LONG                25.12S P      
  7 EVAN WELBY                18 SHARK               25.62S F      
  8 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               25.74S P      
  9 EVAN WELBY                18 SHARK               25.76S P      
  9 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO               25.83S F      
 17 FERGAL BLANCHARD          16 LASER               26.75S P      
 22 EDWIN MALASHNYAK          16 ATH                 27.18S P      
 24 ILIR SURDULLI             16 SHARK               27.78S P      
 26 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN               27.90S P      
 27 RORY COLLINS              16 BL FN               28.01S P      
 
Girls  11-11 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 SINEAD FREEMAN            11 COM               5:06.13S F      
 11 SARAH GUNNING             12 BL FN             5:21.10S F      
 13 LORRAINE MORAN            12 ATH               5:22.35S F      
 20 KEELA FLANAGAN            12 ATH               5:28.64S F      
 28 CAOIMHE WALSHE            11 B DOL             5:37.49S F      
 31 SASHA COLEMAN             11 ATH               5:38.71S F      
 
Girls  12-12 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 LIADAN RUDDY              13 SLIGO             5:11.62S F      
 18 JANE O'BOYLE              13 LONG              5:18.99S F      
 21 KATIE MANNING             13 LONG              5:23.01S F      
 26 JANE BRADLEY              13 SLIGO             5:25.28S F      
 30 AISLING SCANLON           13 LONG              5:31.08S F      
 31 GRACE O'BRIEN             13 LONG              5:34.21S F      
 
Girls  13-13 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 LAUREN DEELY              14 CBAR              5:00.39S F      
  7 ANTONINA PLISZKA          14 COM               5:05.27S F      
 12 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              5:09.53S F      
 13 EMMA HUGHES               14 BALL              5:10.18S F      
 14 CLODAGH SMITH             14 LONG              5:10.46S F      
 17 ROSIE DOORLY              14 GAL               5:17.28S F      
 23 REKA FABIAN               14 LASER             5:18.85S F      
 26 ALANNAH CANAVAN           14 BALL              5:19.79S F      
 
Girls  14-14 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AOIFE DAVITT              15 GAL               4:54.09S F      
  6 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             4:55.21S F      
  8 AOIFE SWEENEY             15 GAL               4:59.14S F      
 12 REBECCA LIPTROT           15 SHARK             5:02.99S F      
 17 GRAINNE DONOHUE           15 LONG              5:08.70S F      
 25 ZOE MC HALE               15 CBAR              5:18.74S F      
  0 CAITRIONA NIC DHONNCHADH  15 GAL                     NS F      
 
Girls  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              4:46.72S F      
  3 MAEVE GALLAGHER           18 CBAR              4:48.58S F      
  5 LISA HENRY                18 CLM               4:50.07S F      
 19 FIONA CONWAY              17 CBAR              5:00.13S F      
 28 AILEEN WARD               16 ATH               5:10.38S F      
  0 MEGAN DEELY               18 CBAR                    NS F      
 
Boys  11-11 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 MICHAEL LAVIN             12 COM               2:46.49S F      
  4 MICHAEL LAVIN             12 COM               2:49.08S P      
 12 TOM O'ROURKE              12 ATH               2:59.09S P      
 18 ASHLEY WEAFER             11 LONG              3:07.63S P      
  0 CONOR LANIGAN             12 TRID                    DQ P      
 
Boys  12-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:42.80S F      
  3 CIAN HOGAN                13 SHARK             2:44.52S P      
  8 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             2:47.27S F      
  7 FARYL DELANEY             13 LONG              2:47.48S P      
  8 MARTIN VIGLAS             13 SLIGO             2:47.81S P      
  9 FARYL DELANEY             13 LONG              2:47.83S F      
 10 DARRAGH SUMMERVILLE       13 MARL              2:51.40S P      
 15 LUKE WOOLLEY              13 CLM               2:54.81S P      
  0 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO             2:43.21S P      
  0 DARRAGH SUMMERVILLE       13 MARL              2:50.88S F      
 
Boys  13-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ADAM MURPHY               14 CBAR              2:32.97S F      
  1 ADAM MURPHY               14 CBAR              2:33.03S P      
  6 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:35.52S F      
  5 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:38.74S P      
  9 DAVID LENNON              14 SHARK             2:40.70S P      
 17 EOIN TREANOR              14 CLM               2:46.89S P      
  0 DAVID LENNON              14 SHARK                   NS F      
 
Boys  14-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIAN MC CORMACK           15 LONG              2:28.05S F      
  4 PADDY GRIMES              15 LASER             2:31.25S F      
  2 CIAN MC CORMACK           15 LONG              2:32.60S P      
  4 PADDY GRIMES              15 LASER             2:33.81S P      
 13 KAELAN HANIFA             15 C FIN             2:46.25S P      
  0 JAMES WOOLLEY             15 CLM               2:40.80S P      
 
Boys  15-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 NIALL CARTER              17 CBAR              2:19.56S F      
  2 NIALL CARTER              17 CBAR              2:21.31S P      
  5 MILO O'CONNOR             17 ATH               2:23.16S P      
  8 CONN MC NAMARA            16 CBAR              2:24.35S F      
 10 CONN MC NAMARA            16 CBAR              2:25.14S P      
 12 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             2:25.99S P      
 13 DANIEL MADIGAN            17 LONG              2:26.89S P      
 14 OISIN CAREY               18 LASER             2:26.91S P      
 10 PATRICK MC PARTLAN        17 SLIGO             2:26.91S F      
 19 RORY COLLINS              16 BL FN             2:29.98S P      
 22 SHANE DONOVAN             16 ATH               2:30.51S P      
 33 BRIAN LENNON              17 SHARK             2:33.89S P      
 
Girls  11-11 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 ISOLDE HANNON             12 BL FN             3:07.40S F      
  3 ISOLDE HANNON             12 BL FN             3:11.23S P      
  7 SASHA COLEMAN             11 ATH               3:14.53S P      
  9 SASHA COLEMAN             11 ATH               3:15.37S F      
 26 JANE RYAN                 11 ATH               3:25.11S P      
 29 NIAMH CONNERY             11 SHARK             3:27.15S P      
 32 PAULINA SOBOLEWSKI        11 LONG              3:30.46S P      
 
Girls  12-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JANE O'BOYLE              13 LONG              3:03.91S P      
  4 KASSIE RATHER             13 GAL               3:07.82S F      
  7 KASSIE RATHER             13 GAL               3:11.26S P      
  8 KATIE MANNING             13 LONG              3:12.42S F      
 10 KATIE MANNING             13 LONG              3:13.15S P      
 18 RACHEL WHELAN             13 SHARK             3:22.25S P      
  0 JANE O'BOYLE              13 LONG              3:00.50S F      
 
Girls  13-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 CLODAGH SMITH             14 LONG              3:10.23S F      
  6 CLODAGH SMITH             14 LONG              3:11.26S P      
 10 ANTONINA PLISZKA          14 COM               3:15.32S P      
  9 ANTONINA PLISZKA          14 COM               3:15.55S F      
 17 RACHEL HEALY              14 CBAR              3:19.96S P      
 
Girls  14-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 REBECCA LIPTROT           15 SHARK             2:54.65S F      
  2 REBECCA LIPTROT           15 SHARK             2:58.35S P      
  2 AISLING STAPLETON         15 CBAR              2:58.56S F      
  3 AISLING STAPLETON         15 CBAR              2:59.49S P      
  4 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              3:05.64S P      
  5 SIOBHAN LEONARD           15 LONG              3:05.72S F      
  7 BERNADETTE KENNY          15 SHARK             3:06.95S P      
  0 BERNADETTE KENNY          15 SHARK                  DNF F      
 
Girls  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:51.30S F      
  2 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:52.78S P      
  4 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:52.91S F      
  5 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             2:53.05S F      
  3 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             2:53.46S P      
  5 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:55.68S P      
  6 JUDY BRENNAN              16 ATH               2:56.27S P      
  7 JUDY BRENNAN              16 ATH               2:57.08S F      
 10 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO             2:58.58S P      
 11 AOIFE LEONARD             16 LONG              2:59.55S P      
 12 CATHY HEANEY              17 CLM               3:00.46S P      
 22 AILEEN WARD               16 ATH               3:07.22S P      
 25 LAOISE FEE                16 C FIN             3:09.44S P      
 28 LAURA FINNERTY            17 CLM               3:12.34S P      
  0 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO             2:57.49S F      
 
Boys  15-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EVAN WELBY                18 SHARK               29.15S F      
  1 EVAN WELBY                18 SHARK               29.29S P      
  4 SEAN BRENNAN              17 TUAM                29.44S P      
  5 SEAN BRENNAN              17 TUAM                29.49S F      
 
Girls  11-11 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SINEAD FREEMAN            11 COM              10:27.81S F      
 
Girls  14-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE SWEENEY             15 GAL              10:13.09S F      
 10 GRAINNE DONOHUE           15 LONG             10:43.61S F      
 
Girls  11-11 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SINEAD FREEMAN            11 COM               2:42.69S F      
  1 SINEAD FREEMAN            11 COM               2:46.86S P      
 15 ZAINAB RATHER             12 GAL               2:53.15S P      
 21 LORRAINE MORAN            12 ATH               2:56.00S P      
 31 ISOLDE HANNON             12 BL FN             2:59.06S P      
 
Girls  12-12 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KIM MC TIGUE              13 KGD               2:42.49S F      
  7 KIM MC TIGUE              13 KGD               2:47.30S P      
 15 JANE O'BOYLE              13 LONG              2:50.38S P      
 16 OLIVIA CURRIE             13 SHARK             2:51.65S P      
 20 KASSIE RATHER             13 GAL               2:52.29S P      
 28 AMELIA NIZNIK             13 LONG              2:56.06S P      
 32 KATIE MANNING             13 LONG              2:57.84S P      
 
Girls  13-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 ANTONINA PLISZKA          14 COM               2:41.26S F      
  3 REKA FABIAN               14 LASER             2:43.43S P      
  5 LAUREN DEELY              14 CBAR              2:43.64S F      
  4 ANTONINA PLISZKA          14 COM               2:44.54S P      
  5 LAUREN DEELY              14 CBAR              2:44.89S P      
  7 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              2:46.75S F      
  8 REKA FABIAN               14 LASER             2:46.80S F      
  8 CLODAGH SMITH             14 LONG              2:46.81S P      
  9 SARAH COSGRAVE            14 CBAR              2:47.64S P      
  9 CLODAGH SMITH             14 LONG              2:48.77S F      
 20 EMMA HUGHES               14 BALL              2:52.24S P      
 23 ROSIE DOORLY              14 GAL               2:52.81S P      
 
Girls  14-14 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:35.46S F      
  1 AOIFE DIRRANE             15 LASER             2:37.20S P      
  2 ERIKA LOWE                15 ATH               2:37.54S F      
  2 ERIKA LOWE                15 ATH               2:37.91S P      
  3 AOIFE DAVITT              15 GAL               2:38.59S F      
  3 REBECCA LIPTROT           15 SHARK             2:42.40S P      
  5 AOIFE DAVITT              15 GAL               2:42.67S P      
  6 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             2:42.91S P      
  6 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK             2:43.29S F      
 17 AISLING STAPLETON         15 CBAR              2:47.29S P      
 20 ELLA BYRNE                15 LONG              2:50.88S P      
 
Girls  15-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:29.26S F      
  1 SORCHA KEARNEY            17 BL FN             2:30.69S P      
  2 LISA HENRY                18 CLM               2:30.73S F      
  4 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:33.49S F      
  2 LISA HENRY                18 CLM               2:33.68S P      
  4 JENNIFER ANDREWS          17 LONG              2:34.36S P      
  6 LAURA JOHNSON             17 ATH               2:36.08S F      
  7 LAURA JOHNSON             17 ATH               2:36.19S P      
 13 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO             2:39.53S P      
 16 TARA WALSH                17 SLIGO             2:40.84S P      
 17 LABHOISE BOYLE            17 SHARK             2:41.03S P      
 20 CAOIMHE O'SULLIVAN        18 SLIGO             2:42.66S P      
 23 SORCHA TREANOR            16 CLM               2:44.19S P      
 
Boys  11-11 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MICHAEL LAVIN             12 COM               3:04.74S P      
  2 MICHAEL LAVIN             12 COM               3:04.77S F      
  4 SEAN O'NEILL              12 ATH               3:07.71S F      
  3 SEAN O'NEILL              12 ATH               3:11.52S P      
  7 FREDRIK MORO              12 ATH               3:16.78S F      
 10 FREDRIK MORO              12 ATH               3:20.55S P      
 13 CONOR LANIGAN             12 TRID              3:22.09S P      
 
Boys  12-12 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JAMIE FOX                 13 ATH               2:57.11S F      
  6 ETHAN DOHERTY             13 CBAR              3:01.72S F      
  3 JAMIE FOX                 13 ATH               3:04.40S P      
  5 ETHAN DOHERTY             13 CBAR              3:06.02S P      
 15 CIAN HOGAN                13 SHARK             3:14.67S P      
 
Boys  13-13 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:51.86S F      
  2 RIAN KEARNEY              14 BL FN             2:52.33S P      
  5 BROGAN FEE                14 C FIN             2:55.39S F      
  5 BROGAN FEE                14 C FIN             2:56.73S P      
  8 DAVID LENNON              14 SHARK             2:59.91S P      
 18 EOIN TREANOR              14 CLM               3:15.98S P      
 
Boys  14-14 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIAN MC CORMACK           15 LONG              2:45.87S F      
  2 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              2:47.71S F      
  1 CIAN MC CORMACK           15 LONG              2:48.18S P      
  2 DARAGH GORMLEY            15 TUAM              2:51.36S P      
  4 EVAN REILLY               15 CLM               2:51.53S F      
  4 EVAN REILLY               15 CLM               2:53.43S P      
  5 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             2:58.12S F      
  5 RUAIRI BLANCHARD          15 LASER             2:59.39S P      
  8 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             3:01.16S P      
  9 ANTHONY BOYLE             15 BL FN             3:02.77S F      
 
Boys  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 MILO O'CONNOR             17 ATH               2:35.71S F      
  2 MILO O'CONNOR             17 ATH               2:39.02S P      
  6 DIARMUID O'ROURKE         17 TUAM              2:41.67S P      
  8 CONN MC NAMARA            16 CBAR              2:42.19S P      
  8 CONN MC NAMARA            16 CBAR              2:42.70S F      
  9 DIARMUID O'ROURKE         17 TUAM              2:42.83S F      
 14 ALEX CLARK                17 SHARK             2:45.91S P      
 17 DANIEL MADIGAN            17 LONG              2:47.55S P      
 20 JAKE VAN DE BEEK          16 BL FN             2:48.49S P      
 24 CHRISTOPHER FAHERTY       17 LONG              2:53.81S P      
 
Girls  15-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  5 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM                 32.05S F      
  5 LAURA JOHNSON             17 ATH                 32.05S F      
  6 LAURA JOHNSON             17 ATH                 32.50S P      
  8 ANASTAZYA PLISZKA         17 COM                 32.95S P      
 10 LABHOISE BOYLE            17 SHARK               33.17S P      
 11 ALICE MC PARTLAN          16 SLIGO               33.30S P      
 14 EMMA KELLY                17 TUAM                33.65S P      
 15 TARA WALSH                17 SLIGO               33.79S P      
 22 SORCHA KEARNEY            17 BL FN               34.53S P      
 23 PAOLA O'BRIEN             20 GAL                 34.62S P      
 26 OLIWIA ROCLAWSKA          15 SHARK               35.63S P      
 
Boys  12-12 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DOMINIC FRENCH            13 SLIGO            10:07.11S F      
  4 FARYL DELANEY             13 LONG             10:23.49S F      
 
Boys  13-13 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ADAM MURPHY               14 CBAR              9:50.96S F      
  2 AINDRIU LYNAM             14 ATH              10:14.58S F      
 
Boys  14-14 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIAN MC CORMACK           15 LONG             10:06.74S F      
 
Boys  15-15 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DIARMUID O'ROURKE         17 TUAM              9:06.59S F      
 
Boys  13-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DILLON SWARIS             13 LONG                30.39S S