CHRISTMAS 50s SPRINT MEET DEC 2018
BLUEFIN                 
 
Girls  00&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 MEABH O ROURKE            11 TUAM                40.50S F      
  2 NIAMH CONNERY             10 SHARK               42.94S F      
  3 ALI FLANNERY              11 SHARK               44.87S F      
  4 ISABELLE DOORLY           10 GAL                 45.06S F      
  5 ISABELLE MOONEY            9 SHARK               45.22S F      
  6 KATIE KELLY               11 SHARK               45.66S F      
  7 NIAMH MURPHY              10 LASER               46.19S F      
  8 ISABEL JOYCE              11 SHARK               46.53S F      
  9 ELANA KEARNS              11 SHARK               46.87S F      
 10 ALANNAH LULLING           11 TUAM                47.03S F      
 11 FIA O'DONNELL              9 SHARK               47.15S F      
 12 NIAMH DREA                11 GAL                 49.15S F      
 13 RACHEL RIGNEY             11 GAL                 49.87S F      
 14 ELEANOR TROY               9 GAL                 51.53S F      
 15 MIRIAM ROLAND             11 BL FN               51.75S F      
 16 ROISIN O'BRIEN            10 SHARK               52.63S F      
 17 HANNAH BOYLE              11 BL FN               54.53S F      
 18 LAUREN KILDUFF            10 BL FN               54.75S F      
 19 SARAH CONNACHTON           9 SHARK               55.03S F      
 20 AMY LEWIS                 10 LASER             1:07.66S F      
 21 LOANNE WARD                9 GAL               1:08.45S F      
 22 CAELA BREATHNACH          10 SHARK             1:11.47S F      
 
Girls  12-13 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BRIDGET KENNY             12 SHARK               40.90S F      
  2 AILBHE OWENS              13 LASER               41.44S F      
  3 DISA COFFEY               12 TUAM                41.88S F      
  4 POLA GIZINSKA             12 BL FN               42.97S F      
  5 AILIS DALY                12 SHARK               45.62S F      
  6 ALISON JOYCE              12 GAL                 52.70S F      
  7 NICOLA NIC A BHAIRD       13 SHARK               56.07S F      
 
Girls  14-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SIVE TOBIN                15 TUAM                38.87S F      
  2 CAOIMHE HICKEY            15 LASER               40.59S F      
  3 GRAINNE O ROURKE          14 TUAM                43.28S F      
  4 EMMA BARRETT              21 BL FN             1:12.56S F      
 
Boys  00&U 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MATTHEW HYNES             11 LASER               43.29S F      
  2 HUGH O'SHAUGHNESSY        11 BL FN               45.53S F      
  3 LUKE DOWLING              11 TUAM                47.62S F      
  4 SHAN NANAYAKKARA          11 GAL                 48.44S F      
  5 LUKE HEARNS               11 SHARK               49.94S F      
  6 JOSEPH PATTEN             10 GAL                 52.00S F      
  7 PADDY SMYTH               11 SHARK               52.60S F      
  8 RUAIRI WALSH              11 GAL                 52.69S F      
  9 NARA COLL                 11 LASER               53.85S F      
 10 CONN SWEENEY              10 GAL                 54.65S F      
 11 LUC GRIALLAIS             10 BL FN               54.78S F      
 12 MICHAEL SMYTH             10 SHARK               56.72S F      
 13 JACK O'SHAUGHNESSY         8 BL FN               59.12S F      
 14 CILLIAN EVERS-COLEMAN     11 GAL                 59.81S F      
 15 SCOTT MCGING              10 GAL               1:00.82S F      
 16 RUAIRI OWENS               9 BL FN             1:02.16S F      
 17 JACK WOODINGS             10 GAL               1:03.30S F      
 
Boys  12-13 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CATHAL MC GRATH           12 GAL                 38.75S F      
  2 DAEHAN COLL               12 LASER               44.12S F      
  3 SIMON CAREY               13 LASER               44.53S F      
  4 DAVID KILBANE             12 BL FN               46.75S F      
  5 FINN FUREY                12 BL FN               49.09S F      
  6 KILLIAN WARD              12 GAL                 53.72S F      
  7 RIAIN KENNEDY             12 GAL                 56.91S F      
  8 EMMET WALSH               12 LASER             1:03.72S F      
 
Boys  14-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BORIS IAKIMOV             14 TUAM                31.88S F      
  2 DEAN MORRIN               14 TUAM                40.31S F      
 
Girls  00&U 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ALANNAH LULLING           11 TUAM                42.69S F      
  2 NIAMH MURPHY              10 LASER               43.03S F      
  3 IZZY FARRELL              11 GAL                 43.44S F      
  4 KATIE KELLY               11 SHARK               43.65S F      
  5 ISABELLE DOORLY           10 GAL                 46.44S F      
  6 FIA O'DONNELL              9 SHARK               47.38S F      
  7 CAOIMHE DREA               9 GAL                 47.44S F      
  8 NIAMH DREA                11 GAL                 47.78S F      
  9 ANUSOOYA THAPA            11 GAL                 47.87S F      
 10 SARAH CONNACHTON           9 SHARK               48.12S F      
 11 EMMA TANNIAN              11 SHARK               48.29S F      
 12 AINING ZHAN               11 GAL                 48.65S F      
 13 KATIE O'DONNELL           11 SHARK               48.93S F      
 14 AILEEN COFFEY             10 TUAM                49.19S F      
 15 ELANA KEARNS              11 SHARK               49.78S F      
 16 AISLING PARKER            10 TUAM                50.28S F      
 17 ROISIN O'BRIEN            10 SHARK               50.41S F      
 18 LAUREN KILDUFF            10 BL FN               50.81S F      
 19 MAEVE TROY                11 GAL                 51.41S F      
 20 ELEANOR TROY               9 GAL                 52.37S F      
 21 LILY DARABI               10 BL FN               54.40S F      
 22 ANNA MAY KUBECKA           9 LASER               54.97S F      
 23 AMY LEWIS                 10 LASER               55.59S F      
 24 SOFIA TIERNEY             11 GAL                 55.69S F      
 25 ROBYN FLANNERY            10 SHARK               55.78S F      
 26 SIOFRA HANNON              8 BL FN               55.79S F      
 27 LILLIAN OWENS             11 BL FN               56.65S F      
 28 SOPHIE FARRELLY           10 GAL                 58.66S F      
 29 KAYLA COX                 11 LASER               58.84S F      
 30 KATIE O'HANLON             9 GAL               1:03.75S F      
 31 ROISIN WALSH               9 GAL               1:05.39S F      
 32 CAELA BREATHNACH          10 SHARK             1:06.35S F      
 33 KEELYN CORBETT            11 BL FN             1:09.12S F      
 
Girls  12-13 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AILBHE OWENS              13 LASER               40.28S F      
  2 ERIN SMYTH                12 GAL                 41.53S F      
  3 AOIBHE MITCHELL           13 TUAM                41.93S F      
  4 NICOLA NIC A BHAIRD       13 SHARK               43.31S F      
  5 AILIS DALY                12 SHARK               45.59S F      
  6 INGRID SHAW               12 GAL                 46.07S F      
  7 AISLING O'BRIEN           12 SHARK               46.77S F      
  8 SIOBHAN STRANGE           12 LASER               48.00S F      
  9 RUTH LIPTROT              12 SHARK               48.44S F      
 
Girls  14-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA KUBECKA              14 LASER               41.03S F      
  2 SIVE TOBIN                15 TUAM                41.63S F      
  3 LILIAN FUREY              14 BL FN               46.35S F      
  4 FARAH COLLINS             15 TUAM                47.90S F      
  5 AMY D'ARCY                15 BL FN               47.97S F      
  6 EMMA PASKAUSKAITE         14 BL FN               57.91S F      
 
Boys  00&U 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EOIN LENNON               11 SHARK               45.96S F      
  1 NARA COLL                 11 LASER               45.96S F      
  3 MATTHEW HYNES             11 LASER               46.09S F      
  4 SHAANE RATHER              9 GAL                 46.63S F      
  5 LIAM SMYTH                11 GAL                 46.66S F      
  6 DANIEL KENNELLY           10 GAL                 46.78S F      
  7 LUC GRIALLAIS             10 BL FN               46.79S F      
  8 PRESTON GENG               8 GAL                 47.07S F      
  9 KILLIAN WALL              11 SHARK               47.38S F      
 10 JOSEPH HEDGES             11 GAL                 48.07S F      
 11 JOHN-BRENDAN MC DONNELL   10 GAL                 48.19S F      
 12 JOSEPH PATTEN             10 GAL                 48.75S F      
 13 EOIN CONNERY               8 SHARK               50.06S F      
 14 RUAIRI WATERS             10 GAL                 50.16S F      
 15 CILLIAN O'BRUACHAIN        9 SHARK               50.72S F      
 16 BILLY TWOMEY              10 BL FN               51.12S F      
 17 OISIN CURRAN              10 LASER               51.14S F      
 18 SAMUEL MAIA MARTINS       11 BL FN               52.09S F      
 19 MICHAEL DEMPSEY           10 LASER               52.27S F      
 20 CYRIL IAKIMOV             10 TUAM                53.25S F      
 21 SCOTT MCGING              10 GAL                 54.15S F      
 22 RUAIRI OWENS               9 BL FN               54.50S F      
 23 DARRAGH KELLY              9 SHARK               56.25S F      
 24 TOMMY GILLIGAN             9 LASER               56.34S F      
 25 OLIVER MOLLOY             11 LASER               56.81S F      
 26 RIAN CARTY                 9 BL FN               59.00S F      
 27 HARRY WATTERSON            9 BL FN             1:00.62S F      
 28 MICHAEL OWENS              9 GAL               1:02.28S F      
 29 STEPHEN JOYCE              9 BL FN             1:08.53S F      
 30 SZYMON WEGRZYN            10 GAL               1:09.81S F      
 31 KILLIAN BURKE              8 BL FN             1:10.28S F      
 
Boys  12-13 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN GRADIDGE             12 LASER               40.28S F      
  2 DAVID KILBANE             12 BL FN               42.65S F      
  3 SIMON CAREY               13 LASER               42.75S F      
  4 THOMAS DAVEY              12 BL FN               44.72S F      
  5 DIARMIUD CALLANAN         12 BL FN               45.31S F      
  6 DENNIS KAVANAGH           12 GAL                 45.37S F      
  7 JOHN KENNY                12 SHARK               48.25S F      
  8 MICHAEL DOLAN             12 SHARK               48.47S F      
  9 DANIEL ROBINSON           12 BL FN               48.66S F      
 10 CHARLIE BYRNES            12 GAL                 48.69S F      
 11 CONAN TOBIN               13 TUAM                49.34S F      
 12 EMMET WALSH               12 LASER               52.75S F      
 13 SEAN SHERIDAN-LALLY       12 LASER               53.14S F      
 
Boys  14-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BORIS IAKIMOV             14 TUAM                36.88S F      
  2 DARAGH GORMLEY            14 TUAM                38.35S F      
  3 EANNA FITZPATRICK         14 SHARK               39.94S F      
  4 BROGAN CLOONAN            14 BL FN               42.22S F      
  5 ALEX SHAW                 14 GAL                 47.87S F      
 
Girls  00&U 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 IZZY FARRELL              11 GAL                 48.00S F      
  2 ALANNAH LULLING           11 TUAM                50.38S F      
  3 BIANKA TARASIEWICZ         9 TUAM                50.69S F      
  4 AINING ZHAN               11 GAL                 50.91S F      
  5 ISABEL JOYCE              11 SHARK               50.94S F      
  6 LAUREN KILDUFF            10 BL FN               51.16S F      
  7 ALI FLANNERY              11 SHARK               51.31S F      
  8 MIRIAM ROLAND             11 BL FN               51.35S F      
  9 AISLING PARKER            10 TUAM                54.47S F      
 10 KATIE O'DONNELL           11 SHARK               54.90S F      
 11 CAOIMHE DREA               9 GAL                 55.12S F      
 12 ELANA KEARNS              11 SHARK               55.22S F      
 13 NIAMH DREA                11 GAL                 55.47S F      
 14 ANUSOOYA THAPA            11 GAL                 55.53S F      
 15 EMMA TANNIAN              11 SHARK               55.82S F      
 16 HANNAH BOYLE              11 BL FN               55.97S F      
 17 RACHEL RIGNEY             11 GAL                 56.31S F      
 18 ZARA DOLAN                10 SHARK               57.28S F      
 19 LILLIAN OWENS             11 BL FN               57.69S F      
 20 SARAH CONNACHTON           9 SHARK               58.59S F      
 21 ROBYN FLANNERY            10 SHARK             1:01.34S F      
 22 MAEVE TROY                11 GAL               1:03.25S F      
 23 LILY DARABI               10 BL FN             1:03.94S F      
 24 LOANNE WARD                9 GAL               1:03.97S F      
 25 SOPHIE FARRELLY           10 GAL               1:05.75S F      
 26 KATIE O'HANLON             9 GAL               1:06.09S F      
 27 AMY LEWIS                 10 LASER             1:06.28S F      
 28 KAYLA COX                 11 LASER             1:08.66S F      
 29 ANNA LIPTROT              10 SHARK             1:09.31S F      
 30 SIOFRA HANNON              8 BL FN             1:11.46S F      
 31 ANNA MAY KUBECKA           9 LASER             1:13.66S F      
 32 ROISIN WALSH               9 GAL               1:24.63S F      
 
Girls  12-13 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIBHE MITCHELL           13 TUAM                47.62S F      
  2 EABHA KING                13 SHARK               47.78S F      
  3 POLA GIZINSKA             12 BL FN               48.18S F      
  4 CIARA MULRY               13 SHARK               48.69S F      
  5 RUTH LIPTROT              12 SHARK               50.29S F      
  6 AISLING O'BRIEN           12 SHARK               50.31S F      
  7 ISABELLE MANGAN           12 BL FN               52.93S F      
  8 DISA COFFEY               12 TUAM                53.15S F      
  9 SIOBHAN STRANGE           12 LASER               57.19S F      
 10 ALISON JOYCE              12 GAL                 57.31S F      
 11 INGRID SHAW               12 GAL                 58.28S F      
 
Girls  14-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRAINNE O ROURKE          14 TUAM                45.81S F      
  2 CAOIMHE HICKEY            15 LASER               46.91S F      
  3 EMMA KUBECKA              14 LASER               48.03S F      
  4 AINNE FEENEY              14 LASER               49.75S F      
  5 FARAH COLLINS             15 TUAM                49.97S F      
  6 LILIAN FUREY              14 BL FN               51.91S F      
  7 AMY D'ARCY                15 BL FN               55.90S F      
  8 EMMA PASKAUSKAITE         14 BL FN               58.91S F      
  9 EMMA BARRETT              21 BL FN             1:11.78S F      
 
Boys  00&U 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OISIN MC GLUE             10 SHARK               51.59S F      
  2 MATTHEW HYNES             11 LASER               51.90S F      
  3 SHAN NANAYAKKARA          11 GAL                 51.94S F      
  4 HUGH O'SHAUGHNESSY        11 BL FN               52.81S F      
  5 RORY BOYLE                11 SHARK               53.52S F      
  6 LUKE DOWLING              11 TUAM                53.53S F      
  7 RUAIRI WATERS             10 GAL                 53.88S F      
  8 EOIN CONNERY               8 SHARK               54.90S F      
  9 SHAANE RATHER              9 GAL                 55.62S F      
 10 BILLY TWOMEY              10 BL FN               55.72S F      
 11 MILO HIGGINS               9 TUAM                56.87S F      
 12 LUKE HEARNS               11 SHARK               56.94S F      
 13 LUC GRIALLAIS             10 BL FN               57.47S F      
 14 HARRY WATTERSON            9 BL FN               58.21S F      
 15 CYRIL IAKIMOV             10 TUAM                58.28S F      
 16 JOHN-BRENDAN MC DONNELL   10 GAL                 58.44S F      
 17 OISIN CURRAN              10 LASER               59.03S F      
 18 RUAIRI WALSH              11 GAL                 59.37S F      
 19 PRESTON GENG               8 GAL                 59.87S F      
 20 JACK WOODINGS             10 GAL               1:02.19S F      
 21 CILLIAN EVERS-COLEMAN     11 GAL               1:02.75S F      
 22 OLIVER MOLLOY             11 LASER             1:03.10S F      
 23 MICHAEL DEMPSEY           10 LASER             1:03.63S F      
 24 CONN SWEENEY              10 GAL               1:03.71S F      
 25 JACK O'SHAUGHNESSY         8 BL FN             1:03.72S F      
 26 TOMMY GILLIGAN             9 LASER             1:04.25S F      
 27 NATHAN NEWELL KIM          9 TUAM              1:04.72S F      
 28 RUAIRI OWENS               9 BL FN             1:04.75S F      
 29 JOSEPH HEDGES             11 GAL               1:04.87S F      
 30 RIAN CARTY                 9 BL FN             1:05.16S F      
 31 SAMUEL MAIA MARTINS       11 BL FN             1:05.94S F      
 32 MICHAEL OWENS              9 GAL               1:13.88S F      
 33 ELIM GRIALLAIS             8 BL FN             1:14.13S F      
 34 KILLIAN BURKE              8 BL FN             1:17.25S F      
 35 SZYMON WEGRZYN            10 GAL               1:21.07S F      
 
Boys  12-13 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOHN GRADIDGE             12 LASER               46.03S F      
  2 THOMAS DAVEY              12 BL FN               46.47S F      
  3 DAEHAN COLL               12 LASER               49.09S F      
  4 CATHAL MC GRATH           12 GAL                 49.91S F      
  5 KILLIAN WARD              12 GAL                 50.25S F      
  6 DIARMIUD CALLANAN         12 BL FN               51.63S F      
  7 DANIEL ROBINSON           12 BL FN               52.37S F      
  8 FINN FUREY                12 BL FN               53.59S F      
  9 MICHAEL DOLAN             12 SHARK               54.00S F      
 10 RIAIN KENNEDY             12 GAL                 55.47S F      
 11 ROCHER ADEYEYE            13 TUAM                58.04S F      
 12 CHARLIE BYRNES            12 GAL               1:00.43S F      
 13 CIAN MITCHELL             12 TUAM              1:01.34S F      
 14 SEAN SHERIDAN-LALLY       12 LASER             1:03.31S F      
 
Boys  14-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BROGAN CLOONAN            14 BL FN               46.56S F      
  2 EANNA FITZPATRICK         14 SHARK               47.04S F      
  3 ALEX SHAW                 14 GAL                 48.87S F      
  4 MITCHELL ADEYEYE          15 TUAM                57.22S F      
 
Girls  00&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMELIA JOYCE              11 SHARK               34.59S F      
  2 ALANNAH LULLING           11 TUAM                36.44S F      
  3 ISABELLE MOONEY            9 SHARK               37.05S F      
  4 IZZY FARRELL              11 GAL                 37.10S F      
  5 NIAMH MURPHY              10 LASER               38.22S F      
  6 ISABEL JOYCE              11 SHARK               38.82S F      
  7 KATIE KELLY               11 SHARK               39.19S F      
  8 ALI FLANNERY              11 SHARK               39.25S F      
  9 NIAMH CONNERY             10 SHARK               39.40S F      
 10 BIANKA TARASIEWICZ         9 TUAM                39.60S F      
 11 LAUREN KILDUFF            10 BL FN               39.72S F      
 12 AINING ZHAN               11 GAL                 40.47S F      
 13 ISABELLE DOORLY           10 GAL                 40.60S F      
 14 HANNAH BOYLE              11 BL FN               41.50S F      
 15 AISLING PARKER            10 TUAM                42.03S F      
 16 ANUSOOYA THAPA            11 GAL                 42.15S F      
 17 EMMA TANNIAN              11 SHARK               42.37S F      
 18 AILEEN COFFEY             10 TUAM                42.56S F      
 19 CAOIMHE DREA               9 GAL                 42.69S F      
 20 RACHEL RIGNEY             11 GAL                 42.84S F      
 21 FIA O'DONNELL              9 SHARK               45.03S F      
 22 KATIE O'DONNELL           11 SHARK               45.50S F      
 23 ROBYN FLANNERY            10 SHARK               46.38S F      
 24 ROISIN O'BRIEN            10 SHARK               47.00S F      
 25 ZARA DOLAN                10 SHARK               48.06S F      
 26 LOANNE WARD                9 GAL                 48.50S F      
 27 ELEANOR TROY               9 GAL                 48.79S F      
 28 MAEVE TROY                11 GAL                 50.12S F      
 29 LILLIAN OWENS             11 BL FN               51.46S F      
 30 KAYLA COX                 11 LASER               51.79S F      
 31 SIOFRA HANNON              8 BL FN               52.78S F      
 32 SOFIA TIERNEY             11 GAL                 52.81S F      
 33 LILY DARABI               10 BL FN               53.22S F      
 34 CAELA BREATHNACH          10 SHARK               54.40S F      
 35 ANNA MAY KUBECKA           9 LASER               55.50S F      
 36 MAEVE SHERIDAN             9 SHARK               56.31S F      
 37 KATIE O'HANLON             9 GAL                 57.84S F      
 38 SOPHIE FARRELLY           10 GAL                 58.06S F      
 39 ROISIN WALSH               9 GAL               1:03.16S F      
 
Girls  12-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 POLA GIZINSKA             12 BL FN               34.28S F      
  2 BRIDGET KENNY             12 SHARK               34.69S F      
  3 AILBHE OWENS              13 LASER               35.06S F      
  4 ERIN SMYTH                12 GAL                 36.22S F      
  5 DISA COFFEY               12 TUAM                36.40S F      
  6 AILIS DALY                12 SHARK               37.16S F      
  7 AOIBHE MITCHELL           13 TUAM                37.44S F      
  8 AISLING O'BRIEN           12 SHARK               39.91S F      
  9 EABHA KING                13 SHARK               39.94S F      
 10 INGRID SHAW               12 GAL                 40.25S F      
 11 NICOLA NIC A BHAIRD       13 SHARK               40.34S F      
 12 SIOBHAN STRANGE           12 LASER               40.97S F      
 13 ISABELLE MANGAN           12 BL FN               42.56S F      
 13 ALISON JOYCE              12 GAL                 42.56S F      
 15 RUTH LIPTROT              12 SHARK               42.79S F      
 
Girls  14-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRAINNE O ROURKE          14 TUAM                32.54S F      
  2 CAOIMHE HICKEY            15 LASER               33.53S F      
  3 EMMA KUBECKA              14 LASER               36.41S F      
  4 SIVE TOBIN                15 TUAM                36.71S F      
  5 AINNE FEENEY              14 LASER               36.97S F      
  6 AMY D'ARCY                15 BL FN               38.19S F      
  7 LILIAN FUREY              14 BL FN               38.25S F      
  8 FARAH COLLINS             15 TUAM                38.49S F      
  9 EMMA PASKAUSKAITE         14 BL FN               44.19S F      
 10 EMMA BARRETT              21 BL FN               56.41S F      
 
Boys  00&U 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KIERAN WATTERSON          11 BL FN               36.47S F      
  2 JOSEPH PATTEN             10 GAL                 38.59S F      
  3 RORY BOYLE                11 SHARK               38.88S F      
  4 DANIEL KENNELLY           10 GAL                 39.10S F      
  5 NARA COLL                 11 LASER               39.34S F      
  5 LUKE HEARNS               11 SHARK               39.34S F      
  7 MICHAEL SMYTH             10 SHARK               39.38S F      
  8 LUKE DOWLING              11 TUAM                39.44S F      
  9 SHAN NANAYAKKARA          11 GAL                 39.47S F      
 10 MILO HIGGINS               9 TUAM                40.32S F      
 11 OISIN MC GLUE             10 SHARK               40.62S F      
 12 EOIN LENNON               11 SHARK               41.13S F      
 13 LUC GRIALLAIS             10 BL FN               41.31S F      
 14 HUGH O'SHAUGHNESSY        11 BL FN               41.72S F      
 15 LIAM SMYTH                11 GAL                 41.78S F      
 16 KILLIAN WALL              11 SHARK               42.53S F      
 17 OISIN CURRAN              10 LASER               42.59S F      
 18 SHAANE RATHER              9 GAL                 44.15S F      
 19 JOHN-BRENDAN MC DONNELL   10 GAL                 44.28S F      
 20 RUAIRI WATERS             10 GAL                 44.60S F      
 21 PRESTON GENG               8 GAL                 44.90S F      
 22 RUAIRI WALSH              11 GAL                 45.22S F      
 23 SAMUEL MAIA MARTINS       11 BL FN               45.97S F      
 24 SCOTT MCGING              10 GAL                 46.11S F      
 25 MICHAEL DEMPSEY           10 LASER               46.13S F      
 26 CONN SWEENEY              10 GAL                 46.28S F      
 27 BILLY TWOMEY              10 BL FN               46.84S F      
 28 CYRIL IAKIMOV             10 TUAM                47.47S F      
 29 CILLIAN O'BRUACHAIN        9 SHARK               47.50S F      
 30 RUAIRI OWENS               9 BL FN               48.00S F      
 31 EOIN CONNERY               8 SHARK               48.22S F      
 32 DARRAGH KELLY              9 SHARK               48.56S F      
 33 JOSEPH HEDGES             11 GAL                 48.63S F      
 34 JACK WOODINGS             10 GAL                 49.28S F      
 35 OLIVER MOLLOY             11 LASER               49.59S F      
 36 RIAN CARTY                 9 BL FN               51.06S F      
 37 CILLIAN EVERS-COLEMAN     11 GAL                 51.09S F      
 38 ELIM GRIALLAIS             8 BL FN               51.78S F      
 39 HARRY WATTERSON            9 BL FN               51.85S F      
 40 TOMMY GILLIGAN             9 LASER               53.00S F      
 41 JACK O'SHAUGHNESSY         8 BL FN               53.28S F      
 42 STEPHEN JOYCE              9 BL FN               53.40S F      
 43 MICHAEL OWENS              9 GAL                 55.50S F      
 44 NATHAN NEWELL KIM          9 TUAM                57.31S F      
 45 SZYMON WEGRZYN            10 GAL               1:01.25S F      
 46 KILLIAN BURKE              8 BL FN             1:04.03S F      
 
Boys  12-13 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MATTIE NEWELL KIM         12 TUAM                33.16S F      
  2 SIMON CAREY               13 LASER               34.00S F      
  3 JOHN GRADIDGE             12 LASER               34.56S F      
  4 THOMAS DAVEY              12 BL FN               36.12S F      
  5 DAEHAN COLL               12 LASER               37.09S F      
  6 DAVID KILBANE             12 BL FN               38.06S F      
  7 CATHAL MC GRATH           12 GAL                 38.97S F      
  8 JOHN KENNY                12 SHARK               39.69S F      
  9 DIARMIUD CALLANAN         12 BL FN               39.87S F      
 10 CONAN TOBIN               13 TUAM                39.91S F      
 11 KILLIAN WARD              12 GAL                 40.28S F      
 12 MICHAEL DOLAN             12 SHARK               40.43S F      
 13 FINN FUREY                12 BL FN               40.50S F      
 14 CHARLIE BYRNES            12 GAL                 41.31S F      
 15 DANIEL ROBINSON           12 BL FN               42.06S F      
 16 EMMET WALSH               12 LASER               42.78S F      
 17 DENNIS KAVANAGH           12 GAL                 43.07S F      
 18 RIAIN KENNEDY             12 GAL                 43.09S F      
 19 SEAN SHERIDAN-LALLY       12 LASER               45.38S F      
 19 CIAN MITCHELL             12 TUAM                45.38S F      
 21 ROCHER ADEYEYE            13 TUAM                50.63S F      
 
Boys  14-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN FITZPATRICK       16 SHARK               30.97S F      
  2 DARAGH GORMLEY            14 TUAM                31.81S F      
  3 BROGAN CLOONAN            14 BL FN               34.03S F      
  4 DEAN MORRIN               14 TUAM                35.75S F      
  5 EANNA FITZPATRICK         14 SHARK               36.69S F      
  6 MITCHELL ADEYEYE          15 TUAM                37.19S F      
  7 ALEX SHAW                 14 GAL                 39.13S F