SWIM IRELAND                                  
                        BLUEFIN DEVELOPMENT MEET JAN 2020 
Girls  10-11 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  1 BIANKA TARASIEWICZ        11 TUAM              1:22.18S F      
  2 FIA O'DONNELL             11 SHARK             1:23.62S F      
  3 CAOIMHE DREA              11 GAL               1:23.80S F      
  4 SARAH CONNAUGHTON         11 SHARK             1:27.67S F      
  5 SOPHIE FARRELL            11 GAL               1:29.73S F      
  6 CIARA MOONEY              11 TUAM              1:30.53S F      
  7 SIOFRA HANNON             10 BL FN             1:31.79S F      
  8 NEYSA CONNOLLY            10 GAL               1:32.27S F      
  9 ELEANOR TROY              11 GAL               1:32.89S F      
 10 KATIE RAILTON             10 TUAM              1:33.05S F      
 11 LOANNE WARD               11 GAL               1:36.16S F      
 12 ELLEN HOLLAND             10 GAL               1:37.23S F      
 12 AMY NEWELL                11 GAL               1:37.23S F      
 14 REBECCA WHELAN            11 SHARK             1:37.34S F      
 15 AISLINN ROCHE             11 SHARK             1:37.91S F      
 16 ELIZABETH PATTEN          10 GAL               1:40.37S F      
 17 ANNA MAY KUBECKA          11 LASER             1:41.16S F      
 18 KATIE O'HANLON            11 GAL               1:45.25S F      
 19 ELLIE SHEIL               11 GAL               1:46.58S F      
 20 SARAH DONALD              10 SHARK             1:49.17S F      
 21 LEAH MAGUIRE              10 BL FN             1:49.53S F      
 22 AISLING WALSH             10 BL FN             1:53.90S F      
 23 AOIBHINN MCHALE           11 GAL               1:54.81S F      
 24 MEADHDH NEVIN             10 GAL               1:56.14S F      
 25 ROISIN WALSH              11 GAL               1:57.12S F      
 26 LOLA MAE MCCORMACK        10 SHARK             1:57.65S F      
 27 ELLIE FLANAGAN            10 BL FN             2:01.56S F      
 28 STEPHANIE GOLDEN          10 LASER             2:08.43S F      
 29 RACHEL SIDLEY             10 GAL               2:10.38S F      
 
Girls  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KATIE KELLY               13 SHARK             1:16.01S F      
  2 ALI FLANNERY              13 SHARK             1:18.20S F      
  3 ISABEL JOYCE              13 SHARK             1:19.56S F      
  4 ANUSOOYA THAPA            13 GAL               1:20.28S F      
  5 AINING ZHAN               13 GAL               1:20.94S F      
  6 AILEEN COFFEY             12 TUAM              1:22.44S F      
  7 LAUREN KILDUFF            12 BL FN             1:22.50S F      
  8 AISLING PARKER            12 TUAM              1:22.68S F      
  9 AMELIE BOCQUET            12 BL FN             1:22.87S F      
 10 HANNAH BOYLE              13 BL FN             1:23.21S F      
 11 AISLING MORRIS            13 TUAM              1:24.69S F      
 12 ROISIN O'BRIEN            12 SHARK             1:25.87S F      
 13 AVRIL SHAW                12 GAL               1:26.97S F      
 14 LILY DARABI               12 BL FN             1:30.62S F      
 15 KATIE O'DONNELL           13 SHARK             1:31.40S F      
 16 ELANA KEARNS              13 SHARK             1:31.83S F      
 17 ZARA DOLAN                12 SHARK             1:32.88S F      
 18 CAITLIN ROCHE             13 SHARK             1:34.17S F      
 19 ABBI CONNOLLY             13 SHARK             1:36.02S F      
 20 ANNA FITZGERALD           12 GAL               1:36.29S F      
 21 CLODAGH MCDONAGH          13 BL FN             1:36.52S F      
 22 AMY LEWIS                 12 LASER             1:37.84S F      
 23 LILY-MAE JOHNSTONE        13 SHARK             1:38.43S F      
 24 CIARA KELLY               13 SHARK             1:39.13S F      
 25 ENYA EGLITE               12 LASER             1:40.53S F      
 26 NICOLE SIDLEY             12 GAL               1:46.76S F      
 27 GABRIELLA LYONS           12 LASER             1:48.20S F      
 28 SOPHIE GOLDEN             12 LASER             1:49.73S F      
 29 MICHELLE SIDLEY           12 GAL               1:51.48S F      
 30 CAELA BREATHNACH          12 SHARK             1:51.99S F      
 31 ANIA SZENK                12 BL FN             2:03.40S F      
  0 ISOBEL KELLY              12 LASER                   DQ F      
  0 ROMINA NAGY               12 TUAM                    NS F      
 
Girls  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EMMA KUBECKA              16 LASER             1:14.76S F      
  2 INGRID SHAW               14 GAL               1:16.01S F      
  3 LILIAN FUREY              16 BL FN             1:16.04S F      
  4 NICOLA NIC A BHAIRD       15 SHARK             1:20.76S F      
  5 AISLING O'BRIEN           14 SHARK             1:23.37S F      
  6 ISABELLE MANGAN           14 BL FN             1:25.67S F      
  7 AVA DUNNE                 14 TUAM              1:26.91S F      
  8 ROISN THORNTON            14 SHARK             1:27.97S F      
  9 EMMA PASKAUSKAITE         16 BL FN             1:32.54S F      
 10 EVE KELLY                 14 LASER             1:35.11S F      
 11 AOIFE O'KEEFE             14 LASER             1:37.63S F      
 12 EMMA BARRETT              23 BL FN             1:58.41S F      
 
Boys  10-11 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MILO HIGGINS              11 TUAM              1:22.31S F      
  2 JOSEPH MONAGHAN           11 SHARK             1:23.33S F      
  3 KILLIAN BANKS             11 SHARK             1:23.37S F      
  4 PRESTON GENG              10 GAL               1:24.72S F      
  5 SHAANE RATHER             11 GAL               1:27.34S F      
  6 DARRAGH BREATHNACH        10 SHARK             1:28.23S F      
  7 ELIM GRIALLAIS            10 BL FN             1:28.81S F      
  8 KIT GRIMES                11 LASER             1:30.24S F      
  9 DARRAGH KELLY             11 SHARK             1:30.40S F      
 10 HARRY WATTERSON           11 BL FN             1:32.04S F      
 11 EOIN CONNERY              10 SHARK             1:33.07S F      
 12 TOMMY GILLIGAN            11 LASER             1:35.08S F      
 12 SENAN NEE                 11 GAL               1:35.08S F      
 14 TOM WALLACE               11 LASER             1:35.65S F      
 15 LEON COLL                 10 SHARK             1:37.99S F      
 16 ROSS MONGAN               11 LASER             1:39.24S F      
 17 JACK O'SHAUGHNESSY        10 BL FN             1:40.86S F      
 18 EVAN O'FLAHERTY           11 GAL               1:42.27S F      
 18 GEORGE MCNICHOLAS         11 LASER             1:42.27S F      
 20 TOM GALLAGHER             11 SHARK             1:47.07S F      
 21 DAIRE O'BRIEN             11 SHARK             1:53.19S F      
 22 ETHAN CULLINA             10 SHARK             1:53.70S F      
 23 KILLIAN BURKE             10 BL FN             1:56.41S F      
  0 DANIEL LOUGHLIN           10 SHARK                   NS F      
  0 MICHAEL OWENS             11 GAL                     NS F      
 
Boys  12-13 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LUKE DOWLING              13 TUAM              1:15.36S F      
  2 MARK CORMICAN             13 BL FN             1:15.51S F      
  3 RUAIRI WALSH              13 GAL               1:19.48S F      
  4 CILLIAN ONTARA            13 LASER             1:19.68S F      
  5 EOIN LENNON               13 SHARK             1:20.58S F      
  6 JOSEPH HEDGES             13 GAL               1:22.41S F      
  7 OISIN CURRAN              12 LASER             1:26.04S F      
  8 BEARTLANN JAGER           13 SHARK             1:26.08S F      
  9 RUAIRI WATERS             12 GAL               1:27.99S F      
 11 CYRIL IAKIMOV             12 TUAM              1:29.08S F      
 12 CILLIAN O'CONNOR          12 SHARK             1:32.50S F      
 13 CILLIAN COLEMAN           13 GAL               1:35.75S F      
 14 SCOTT MCGING              12 GAL               1:41.47S F      
 15 KENNETH LITTLE            12 SHARK             1:43.20S F      
 16 SZYMON WEGRZYN            12 GAL               1:44.90S F      
 17 DAVID BELL                12 GAL               1:46.22S F      
 18 PADRAIG HEINZ-WARD        12 GAL               1:49.07S F      
 19 ODHRAN O'DRISCOLL         12 LASER             1:49.24S F      
 20 OSCAR TAGGART             12 LASER             1:52.75S F      
 21 JOSEPH KEANE              12 SHARK             1:53.80S F      
 
Boys  14-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SEMYON FOX                15 TUAM              1:09.72S F      
  2 DEAN MORRIN               16 TUAM              1:10.94S F      
  3 OISIN GAUGHAN             16 SHARK             1:13.80S F      
  4 ALEX SHAW                 16 GAL               1:14.36S F      
  5 FINN FUREY                14 BL FN             1:16.03S F      
  6 SEAN CLARKE               14 LASER             1:17.02S F      
  7 MAITIU CONNOLLY           14 GAL               1:17.79S F      
  8 RIAIN KENNEDY             14 GAL               1:19.54S F      
  9 DANIEL ROBINSON           14 BL FN             1:21.23S F      
 10 JOHN KENNY                14 SHARK             1:25.98S F      
 11 CIAN MITCHELL             14 TUAM              1:34.15S F      
 12 CONNOR THORNTON           14 GAL               1:36.22S F      
  0 MICHAEL DOLAN             14 SHARK                   NS F      
 
Girls  10-11 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIA O'DONNELL             11 SHARK             1:31.62S F      
  2 CIARA MOONEY              11 TUAM              1:35.16S F      
  3 CAOIMHE DREA              11 GAL               1:35.55S F      
  4 AOIBHIN WATERS            10 TUAM              1:40.88S F      
  5 ELEANOR TROY              11 GAL               1:42.49S F      
  6 SOPHIE FARRELL            11 GAL               1:43.89S F      
  7 ELIZABETH PATTEN          10 GAL               1:46.09S F      
  8 SIOFRA HANNON             10 BL FN             1:47.04S F      
  9 ANNA MAY KUBECKA          11 LASER             1:47.63S F      
 10 AMY NEWELL                11 GAL               1:48.28S F      
 11 REBECCA WHELAN            11 SHARK             1:48.30S F      
 12 NEYSA CONNOLLY            10 GAL               1:49.18S F      
 13 ELLEN HOLLAND             10 GAL               1:53.70S F      
 14 AISLINN ROCHE             11 SHARK             2:00.05S F      
 15 LOLA MAE MCCORMACK        10 SHARK             2:00.12S F      
 16 ROISIN WALSH              11 GAL               2:02.50S F      
 17 AISLING WALSH             10 BL FN             2:08.10S F      
 18 ELLIE FLANAGAN            10 BL FN             2:08.56S F      
 19 MEADHDH NEVIN             10 GAL               2:17.86S F      
 20 STEPHANIE GOLDEN          10 LASER             2:30.43S F      
  0 LOANNE WARD               11 GAL                     DQ F      
  0 AOIBHINN MCHALE           11 GAL               2:20.97S F      
  0 LEAH MAGUIRE              10 BL FN                   DQ F      
  0 ELLIE SHEIL               11 GAL               2:13.52S F      
  0 RACHEL SIDLEY             10 GAL               2:22.70S F      
  0 KATIE O'HANLON            11 GAL               2:04.35S F      
 
Girls  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AISLING PARKER            12 TUAM              1:33.95S F      
  2 ROISIN O'BRIEN            12 SHARK             1:35.01S F      
  3 ISABEL JOYCE              13 SHARK             1:35.15S F      
  4 ANUSOOYA THAPA            13 GAL               1:35.47S F      
  5 AILEEN COFFEY             12 TUAM              1:36.14S F      
  6 AINING ZHAN               13 GAL               1:36.30S F      
  7 AVRIL SHAW                12 GAL               1:38.76S F      
  8 ANNA FITZGERALD           12 GAL               1:41.21S F      
  9 KATIE O'DONNELL           13 SHARK             1:41.37S F      
 10 CAITLIN ROCHE             13 SHARK             1:43.71S F      
 11 ELANA KEARNS              13 SHARK             1:46.10S F      
 12 ZARA DOLAN                12 SHARK             1:48.33S F      
 13 CLODAGH MCDONAGH          13 BL FN             1:49.74S F      
 14 LILY DARABI               12 BL FN             1:49.92S F      
 15 ABBI CONNOLLY             13 SHARK             1:50.80S F      
 16 AMY LEWIS                 12 LASER             1:51.45S F      
 17 MICHELLE SIDLEY           12 GAL               1:51.63S F      
 18 NICOLE SIDLEY             12 GAL               1:52.18S F      
 19 LILY-MAE JOHNSTONE        13 SHARK             1:54.57S F      
 20 SOPHIE GOLDEN             12 LASER             1:57.05S F      
 21 ISOBEL KELLY              12 LASER             1:57.38S F      
 22 CIARA KELLY               13 SHARK             2:03.91S F      
 23 GABRIELLA LYONS           12 LASER             2:07.40S F      
 24 CAELA BREATHNACH          12 SHARK             2:08.07S F      
  0 ENYA EGLITE               12 LASER                   DQ F      
  0 AISLING MORRIS            13 TUAM              1:34.25S F      
  0 EMMA MAGUIRE              12 BL FN                   NS F      
  0 ANIA SZENK                12 BL FN                   DQ F      
  0 ROMINA NAGY               12 TUAM                    NS F      
 
Girls  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 INGRID SHAW               14 GAL               1:22.15S F      
  2 EMMA KUBECKA              16 LASER             1:24.94S F      
  3 NICOLA NIC A BHAIRD       15 SHARK             1:32.76S F      
  4 ISABELLE MANGAN           14 BL FN             1:42.89S F      
  5 EVE KELLY                 14 LASER             1:43.73S F      
  6 EMMA PASKAUSKAITE         16 BL FN             1:45.54S F      
  7 EMMA BARRETT              23 BL FN             2:05.91S F      
  0 AOIFE O'KEEFE             14 LASER             2:05.00S F      
 
Boys  10-11 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PRESTON GENG              10 GAL               1:28.80S F      
  2 MILO HIGGINS              11 TUAM              1:32.25S F      
  3 EOIN CONNERY              10 SHARK             1:39.18S F      
  4 KIT GRIMES                11 LASER             1:39.40S F      
  5 JOSEPH MONAGHAN           11 SHARK             1:39.41S F      
  6 SHAANE RATHER             11 GAL               1:40.28S F      
  7 ELIM GRIALLAIS            10 BL FN             1:41.66S F      
  8 SENAN NEE                 11 GAL               1:42.76S F      
  9 DARRAGH KELLY             11 SHARK             1:45.71S F      
 10 DARRAGH BREATHNACH        10 SHARK             1:46.10S F      
 11 JACK O'SHAUGHNESSY        10 BL FN             1:46.76S F      
 12 ROSS MONGAN               11 LASER             1:47.94S F      
 13 HARRY WATTERSON           11 BL FN             1:52.01S F      
 14 GEORGE MCNICHOLAS         11 LASER             1:54.07S F      
 15 EVAN O'FLAHERTY           11 GAL               1:54.56S F      
 16 ETHAN CULLINA             10 SHARK             1:55.50S F      
 17 TOM WALLACE               11 LASER             1:55.96S F      
 18 KILLIAN BURKE             10 BL FN             2:02.61S F      
  0 TOMMY GILLIGAN            11 LASER             1:48.62S F      
  0 MICHAEL OWENS             11 GAL                     NS F      
  0 DANIEL LOUGHLIN           10 SHARK                   NS F      
 
Boys  12-13 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MARK CORMICAN             13 BL FN             1:26.18S F      
  2 LUKE DOWLING              13 TUAM              1:29.06S F      
  3 CILLIAN ONTARA            13 LASER             1:30.02S F      
  4 JOSEPH HEDGES             13 GAL               1:30.59S F      
  5 OISIN MCGLUE              12 SHARK             1:31.13S F      
  6 RUAIRI WALSH              13 GAL               1:34.45S F      
  7 EOIN LENNON               13 SHARK             1:35.35S F      
  8 OISIN CURRAN              12 LASER             1:40.12S F      
  9 CYRIL IAKIMOV             12 TUAM              1:41.86S F      
 10 SCOTT MCGING              12 GAL               1:43.98S F      
 11 RUAIRI WATERS             12 GAL               1:46.55S F      
 12 CILLIAN O'CONNOR          12 SHARK             1:47.42S F      
 13 CILLIAN COLEMAN           13 GAL               1:48.21S F      
 14 ODHRAN O'DRISCOLL         12 LASER             1:57.29S F      
 15 PADRAIG HEINZ-WARD        12 GAL               1:57.72S F      
 16 DAVID BELL                12 GAL               2:00.06S F      
 17 SZYMON WEGRZYN            12 GAL               2:05.57S F      
  0 KENNETH LITTLE            12 SHARK             2:00.08S F      
  0 OSCAR TAGGART             12 LASER             1:59.55S F      
 
Boys  14-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SEAN CLARKE               14 LASER             1:24.34S F      
  2 ALEX SHAW                 16 GAL               1:26.87S F      
  3 MAITIU CONNOLLY           14 GAL               1:31.98S F      
  4 DEAN MORRIN               16 TUAM              1:33.10S F      
  5 RIAIN KENNEDY             14 GAL               1:35.25S F      
  6 DANIEL ROBINSON           14 BL FN             1:38.10S F      
  7 CIAN MITCHELL             14 TUAM              1:41.69S F      
  8 JOHN KENNY                14 SHARK             1:47.08S F      
  9 CONNOR THORNTON           14 GAL               1:48.09S F      
  0 MICHAEL DOLAN             14 SHARK                   NS F      
 
Girls  10-11 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 BIANKA TARASIEWICZ        11 TUAM              1:35.03S F      
  2 CAOIMHE DREA              11 GAL               1:35.49S F      
  3 CIARA MOONEY              11 TUAM              1:38.60S F      
  4 ELEANOR TROY              11 GAL               1:44.80S F      
  5 KATIE RAILTON             10 TUAM              1:46.17S F      
  6 SOPHIE FARRELL            11 GAL               1:46.28S F      
  7 SIOFRA HANNON             10 BL FN             1:46.61S F      
  8 ELIZABETH PATTEN          10 GAL               1:46.97S F      
  9 AOIBHIN WATERS            10 TUAM              1:47.91S F      
 10 REBECCA WHELAN            11 SHARK             1:48.22S F      
 11 NEYSA CONNOLLY            10 GAL               1:49.42S F      
 12 ELLEN HOLLAND             10 GAL               1:52.23S F      
 13 KATIE O'HANLON            11 GAL               1:55.71S F      
 14 LOANNE WARD               11 GAL               1:58.01S F      
 15 ANNA MAY KUBECKA          11 LASER             1:58.76S F      
 16 ROISIN WALSH              11 GAL               2:07.95S F      
 17 ELLIE SHEIL               11 GAL               2:10.40S F      
 18 ELLIE FLANAGAN            10 BL FN             2:14.83S F      
 19 AOIBHINN MCHALE           11 GAL               2:15.50S F      
 20 MEADHDH NEVIN             10 GAL               2:18.59S F      
  0 SARAH DONALD              10 SHARK             2:03.92S F      
  0 AMY NEWELL                11 GAL               1:48.66S F      
  0 LOLA MAE MCCORMACK        10 SHARK             2:13.62S F      
  0 LEAH MAGUIRE              10 BL FN             1:59.83S F      
  0 AISLING WALSH             10 BL FN             2:20.52S F      
  0 RACHEL SIDLEY             10 GAL               2:37.27S F      
 
Girls  12-13 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KATIE KELLY               13 SHARK             1:27.52S F      
  2 AINING ZHAN               13 GAL               1:28.37S F      
  3 AISLING PARKER            12 TUAM              1:31.71S F      
  4 HANNAH BOYLE              13 BL FN             1:35.43S F      
  5 ROISIN O'BRIEN            12 SHARK             1:36.08S F      
  6 AILEEN COFFEY             12 TUAM              1:37.54S F      
  7 LAUREN KILDUFF            12 BL FN             1:37.91S F      
  8 ANUSOOYA THAPA            13 GAL               1:38.09S F      
  9 ELANA KEARNS              13 SHARK             1:38.56S F      
 10 KATIE O'DONNELL           13 SHARK             1:39.48S F      
 11 AMELIE BOCQUET            12 BL FN             1:39.73S F      
 12 AVRIL SHAW                12 GAL               1:42.73S F      
 13 ZARA DOLAN                12 SHARK             1:44.92S F      
 14 ANNA FITZGERALD           12 GAL               1:45.46S F      
 15 ABBI CONNOLLY             13 SHARK             1:48.15S F      
 16 ISOBEL KELLY              12 LASER             1:54.55S F      
 17 NICOLE SIDLEY             12 GAL               1:57.32S F      
 18 AMY LEWIS                 12 LASER             1:58.39S F      
 19 CLODAGH MCDONAGH          13 BL FN             1:58.75S F      
 20 GABRIELLA LYONS           12 LASER             2:07.61S F      
 21 ANIA SZENK                12 BL FN             2:35.32S F      
  0 CAELA BREATHNACH          12 SHARK             2:13.68S F      
  0 LILY-MAE JOHNSTONE        13 SHARK                   NS F      
  0 EMMA MAGUIRE              12 BL FN                   NS F      
  0 MICHELLE SIDLEY           12 GAL               2:05.95S F      
 
Girls  14-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 INGRID SHAW               14 GAL               1:27.61S F      
  2 LILIAN FUREY              16 BL FN             1:27.88S F      
  3 AVA DUNNE                 14 TUAM              1:37.66S F      
  4 ISABELLE MANGAN           14 BL FN             1:37.89S F      
  5 ROISN THORNTON            14 SHARK             1:46.26S F      
  6 EVE KELLY                 14 LASER             1:48.69S F      
  7 EMMA PASKAUSKAITE         16 BL FN             1:53.46S F      
  8 AOIFE O'KEEFE             14 LASER             1:54.80S F      
 
Boys  10-11 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PRESTON GENG              10 GAL               1:32.54S F      
  2 MILO HIGGINS              11 TUAM              1:35.09S F      
  3 SHAANE RATHER             11 GAL               1:36.66S F      
  4 JOSEPH MONAGHAN           11 SHARK             1:37.70S F      
  5 EOIN CONNERY              10 SHARK             1:44.57S F      
  6 DARRAGH BREATHNACH        10 SHARK             1:45.36S F      
  7 TOMMY GILLIGAN            11 LASER             1:48.11S F      
  8 TOM WALLACE               11 LASER             1:52.18S F      
  9 SENAN NEE                 11 GAL               1:53.27S F      
 10 EVAN O'FLAHERTY           11 GAL               1:54.86S F      
 11 TOM GALLAGHER             11 SHARK             2:00.21S F      
 12 GEORGE MCNICHOLAS         11 LASER             2:02.40S F      
 13 ETHAN CULLINA             10 SHARK             2:03.11S F      
 14 KILLIAN BURKE             10 BL FN             2:15.18S F      
  0 DANIEL LOUGHLIN           10 SHARK                   NS F      
  0 MICHAEL OWENS             11 GAL                     NS F      
 
Boys  12-13 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RUAIRI WALSH              13 GAL               1:34.41S F      
  2 EOIN LENNON               13 SHARK             1:34.87S F      
  3 LUC GRIALLAIS             12 BL FN             1:35.57S F      
  4 OISIN CURRAN              12 LASER             1:37.91S F      
  5 BEARTLANN JAGER           13 SHARK             1:39.13S F      
  6 RUAIRI WATERS             12 GAL               1:43.87S F      
  7 SCOTT MCGING              12 GAL               1:45.92S F      
  8 CILLIAN COLEMAN           13 GAL               1:56.82S F      
  9 PADRAIG HEINZ-WARD        12 GAL               1:56.88S F      
 10 JOSEPH KEANE              12 SHARK             2:11.16S F      
  0 CILLIAN O'CONNOR          12 SHARK             1:45.93S F      
  0 JOSEPH HEDGES             13 GAL                     DQ F      
  0 DAVID BELL                12 GAL               2:13.70S F      
  0 SZYMON WEGRZYN            12 GAL               2:08.26S F      
  0 CYRIL IAKIMOV             12 TUAM              1:41.76S F      
 
Boys  14-Ov 100 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SEMYON FOX                15 TUAM              1:22.40S F      
  2 ALEX SHAW                 16 GAL               1:24.06S F      
  3 SEAN CLARKE               14 LASER             1:28.84S F      
  4 DEAN MORRIN               16 TUAM              1:28.90S F      
  5 MAITIU CONNOLLY           14 GAL               1:34.02S F      
  6 CONNOR THORNTON           14 GAL               1:55.33S F      
  0 RIAIN KENNEDY             14 GAL               1:31.97S F      
  0 MICHAEL DOLAN             14 SHARK                   NS F      
 
Girls  10-11 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ISABELLE MOONEY           11 SHARK             3:08.12S F      
  2 FIA O'DONNELL             11 SHARK             3:28.45S F      
  3 SARAH CONNAUGHTON         11 SHARK             3:32.33S F      
 
Girls  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KATIE KELLY               13 SHARK             3:07.00S F      
  2 ALI FLANNERY              13 SHARK             3:12.95S F      
  3 LAUREN KILDUFF            12 BL FN             3:43.10S F      
  4 LILY DARABI               12 BL FN             3:47.12S F      
  0 HANNAH BOYLE              13 BL FN                  DNF F      
 
Girls  14-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DISA COFFEY               14 TUAM              3:04.05S F      
  2 LILIAN FUREY              16 BL FN             3:05.03S F      
  3 AISLING O'BRIEN           14 SHARK             3:11.37S F      
  4 NICOLA NIC A BHAIRD       15 SHARK             3:27.05S F      
  5 EMMA BARRETT              23 BL FN             4:30.91S F      
  0 EMMA KUBECKA              16 LASER                   NS F      
 
Boys  10-11 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KILLIAN BANKS             11 SHARK             3:22.44S F      
  2 ELIM GRIALLAIS            10 BL FN             3:42.70S F      
  3 JACK O'SHAUGHNESSY        10 BL FN             3:56.55S F      
  4 HARRY WATTERSON           11 BL FN             4:00.05S F      
 
Boys  12-13 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RORY BOYLE                13 SHARK             2:59.45S F      
  2 LUKE DOWLING              13 TUAM              3:08.84S F      
  3 MARK CORMICAN             13 BL FN             3:16.91S F      
  4 LUC GRIALLAIS             12 BL FN             3:28.34S F      
  0 OISIN MCGLUE              12 SHARK             3:03.54S F      
  0 JOSEPH KEANE              12 SHARK                   NS F      
 
Boys  14-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LUKAS BEGLEY              17 TUAM              2:37.12S F      
  2 LEO NEMNASEVS             14 SHARK             2:49.07S F      
  3 DANIEL KEARNS             16 SHARK             2:56.16S F      
  4 TAMAS JAGER               15 SHARK             3:08.06S F      
  5 OISIN GAUGHAN             16 SHARK             3:12.97S F      
  6 DANIEL ROBINSON           14 BL FN             3:30.34S F