MUNSTER CONNACHT YOUTH OPEN  MAY 2018
 
Boys  15-15 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team             
===============================================================================
  2 TOM O'SULLIVAN            15 GAL              18:07.61L F      
  3 LUKE BURKE                15 BL FN            20:55.04L F      
 
Boys  17-Ov 1500 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  7 JOHN STEVENSON            17 ATH              19:16.67L F      
 
Girls  15-16 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             9:43.12L F      
  3 AVA MC FADDEN             15 COM              10:20.46L F      
  6 OLIVIA SMIALEK            15 ATH              10:52.15L F      
  8 EMMA BOYLE                16 BL FN            11:07.05L F      
 
Boys  15-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SAM RENNICK               15 CBAR              2:22.36L P      
  1 SAM RENNICK               15 CBAR              2:24.35L F      
  3 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             2:26.91L P      
  4 RORY GRADY                15 CBAR              2:29.00L F      
  4 RORY GRADY                15 CBAR              2:29.56L P      
  6 BEN NAUGHTON              15 GAL               2:32.31L P      
  7 RORY LALLY                15 GAL               2:32.50L P      
  7 RORY LALLY                15 GAL               2:34.74L F      
 12 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG              2:37.49L P      
  9 BEN NAUGHTON              15 GAL               2:39.25L F      
 15 CONN MC NAMARA            15 CBAR              2:40.64L P      
 16 EDWIN MALASHNYAK          15 ATH               2:40.96L P      
 17 NIALL JOYCE               15 SHARK             2:41.01L P      
  0 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG                    NS F      
 
Boys  16-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN WATERS              16 TUAM              2:24.00L F      
  1 DIARMUID SUTTON           16 LIMK              2:24.24L P      
  2 DIARMUID SUTTON           16 LIMK              2:24.56L F      
  2 FIONN WATERS              16 TUAM              2:25.04L P      
  3 NIALL CARTER              16 CBAR              2:29.55L F      
  3 ETHAN BRESLIN             16 CLM               2:29.71L P      
  6 NIALL CARTER              16 CBAR              2:30.61L P      
 10 MILO O'CONNOR             16 ATH               2:35.15L P      
  0 PATRICK MC PARTLAN        16 SLIGO                   NS P      
 
Boys  17-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             19 SHARK             2:16.18L F      
  1 CALLUM ASHTON             19 SHARK             2:16.54L P      
  2 FIONN DUFFY               17 GAL               2:17.76L F      
  2 FIONN DUFFY               17 GAL               2:19.89L P      
  3 NIALL KELLY               17 CLM               2:23.35L P      
  5 EOIN ANDERSON             18 SLIGO             2:25.16L P      
  6 EOIN ANDERSON             18 SLIGO             2:28.04L F      
  9 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             2:29.03L P      
 12 CIAN BRESLIN              19 CLM               2:31.01L P      
 15 JOSHUA FORTUNE            17 SLIGO             2:31.90L P      
 16 RYAN HORNET               17 SHARK             2:33.20L P      
  9 RYAN HORNET               17 SHARK             2:40.77L F      
 24 JOHN STEVENSON            17 ATH               2:43.99L P      
  0 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             2:30.54L P      
 
Girls  15-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AIMEE KELLY               15 SHARK             2:29.86L F      
  1 AIMEE KELLY               15 SHARK             2:31.13L P      
  3 LAUREN SHARKEY            15 GAL               2:31.93L P      
  3 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             2:34.65L F      
  4 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             2:34.83L P      
  4 LAUREN SHARKEY            15 GAL               2:34.88L F      
  5 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             2:40.59L P      
  8 CIARA KILCOMMONS          15 COM               2:43.36L P      
  7 CIARA KILCOMMONS          15 COM               2:43.99L F      
 
Girls  16-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 AOIFE LEAHY               16 GAL               2:28.30L F      
  2 AOIFE LEAHY               16 GAL               2:30.21L P      
  3 LAURA JOHNSON             16 ATH               2:35.98L P      
  4 LAURA JOHNSON             16 ATH               2:37.62L F      
  6 MEGAN KILGALLEN           16 CLM               2:39.61L P      
  7 EMMA BOYLE                16 BL FN             2:39.67L P      
  6 EMMA BOYLE                16 BL FN             2:40.13L F      
  7 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             2:43.50L F      
  9 TARA WALSH                16 SLIGO             2:44.24L P      
  8 TARA WALSH                16 SLIGO             2:44.27L F      
 10 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             2:45.78L P      
  0 AILBHE KENNEDY            16 LASER             2:47.21L P      
 14 ELIZABETH O'BOYLE         16 LONG              2:54.92L P      
 
Girls  17-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 KELLY ENNIS               17 ATH               2:39.07L P      
  2 KELLY ENNIS               17 ATH               2:39.91L F      
  3 RACHEL MARTIN             17 SLIGO             2:43.66L F      
  3 RACHEL MARTIN             17 SLIGO             2:43.71L P      
  5 HANNAH GRADY              17 CBAR              2:46.86L P      
  4 HANNAH GRADY              17 CBAR              2:47.54L F      
 
Boys  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 BEN NAUGHTON              15 GAL               2:53.80L P      
  2 BEN NAUGHTON              15 GAL               2:54.38L F      
  3 CONN MC NAMARA            15 CBAR              2:55.06L F      
  3 CONN MC NAMARA            15 CBAR              2:55.88L P      
  4 RORY LALLY                15 GAL               2:57.88L P      
  5 RORY LALLY                15 GAL               2:58.02L F      
  7 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             3:02.22L F      
  8 JAKE VAN DE BEEK          15 BL FN             3:07.43L F      
  7 JAKE VAN DE BEEK          15 BL FN             3:09.03L P      
  9 JAMES BALASKIE            15 CBAR              3:11.65L F      
  8 JAMES BALASKIE            15 CBAR              3:11.86L P      
  9 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             3:12.87L P      
 
Boys  16-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EIDHNE KENNEDY            16 GAL               2:45.98L F      
  2 EIDHNE KENNEDY            16 GAL               2:48.80L P      
  3 MILO O'CONNOR             16 ATH               2:50.97L F      
  3 MILO O'CONNOR             16 ATH               2:51.52L P      
  4 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              2:53.37L P      
  6 PATRICK MC PARTLAN        16 SLIGO             3:05.61L P      
  4 PATRICK MC PARTLAN        16 SLIGO             3:07.89L F      
  5 CILLIAN FITZPATRICK       16 SHARK             3:14.43L F      
  7 CILLIAN FITZPATRICK       16 SHARK             3:18.76L P      
  0 CHRISTOPHER FAHERTY       16 LONG              3:07.67L P      
 
Boys  17-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOSEPH DOORLY             18 GAL               2:44.60L F      
  2 DAVID WOODS               20 SLIGO             2:46.08L F      
  1 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             2:46.13L P      
  3 WILLIAM STAUNTON          17 CLM               2:47.56L P      
  4 DAVID WOODS               20 SLIGO             2:47.84L P      
  5 JOSEPH DOORLY             18 GAL               2:48.63L P      
  4 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             2:48.72L F      
  5 KIERAN BREHENY            17 C FIN             2:50.52L F      
  6 WILLIAM STAUNTON          17 CLM               2:51.26L F      
  6 JAYKE MORRIS              18 CLM               2:51.70L P      
  7 OISIN CAREY               17 LASER             2:51.76L P      
  8 KIERAN BREHENY            17 C FIN             2:51.79L P      
  7 OISIN CAREY               17 LASER             2:51.92L F      
  8 JAYKE MORRIS              18 CLM               2:53.38L F      
 10 RYAN HORNET               17 SHARK             3:00.30L P      
 11 RYAN HORNET               17 SHARK             3:01.60L F      
 13 JOHN STEVENSON            17 ATH               3:11.97L P      
 
Girls  15-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             1:21.72L P      
  4 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             1:22.15L F      
  5 PAULA CRISAN              15 LASER             1:22.93L P      
  5 PAULA CRISAN              15 LASER             1:22.94L F      
  8 JUDY BRENNAN              15 ATH               1:25.24L F      
  7 JUDY BRENNAN              15 ATH               1:26.33L P      
 12 ALICE MC PARTLAN          15 SLIGO             1:32.20L P      
 14 NIA BARTRAM               15 LONG              1:33.04L P      
 16 TEODORA CUGALJ            15 SHARK             1:34.92L P      
  0 MAIREAD GALLAGHER         15 CBAR                    NS P      
 
Girls  16-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:18.21L P      
  1 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:20.13L F      
  2 AOIFE BATES               16 SHARK             1:20.89L P      
  2 AOIFE BATES               16 SHARK             1:20.95L F      
  3 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             1:22.34L P      
  4 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              1:22.66L P      
  5 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             1:23.32L P      
  3 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             1:23.41L F      
  4 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              1:23.45L F      
  6 LAUREN FRAIN              16 CLM               1:23.59L P      
  5 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             1:24.07L F      
  6 LAUREN FRAIN              16 CLM               1:24.43L F      
  7 ISABELLE GIBBS            16 GAL               1:26.75L P      
  8 MEGAN KILGALLEN           16 CLM               1:26.93L P      
  7 MEGAN KILGALLEN           16 CLM               1:27.11L F      
  8 ISABELLE GIBBS            16 GAL               1:28.02L F      
  9 AISHLING O'NEILL          16 LASER             1:29.15L F      
  9 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             1:29.25L P      
 11 AISHLING O'NEILL          16 LASER             1:30.07L P      
 10 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             1:30.14L F      
 12 LAURA FINNERTY            16 CLM               1:30.32L P      
 13 SARAH CONLON              16 CBAR              1:32.00L P      
 14 EMMA BOYLE                16 BL FN             1:32.24L P      
 
Girls  17-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JADE MURPHY               21 SLIGO             1:17.66L F      
  2 JADE MURPHY               21 SLIGO             1:17.73L P      
  3 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL               1:19.65L F      
  3 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL               1:21.60L P      
  6 EMMA BEGLEY               18 TUAM              1:23.12L F      
  5 EMMA BEGLEY               18 TUAM              1:23.60L P      
 11 ORLA FLANAGAN             18 CLM               1:30.08L P      
 12 MEGAN DEELY               17 CBAR              1:30.72L P      
 
Boys  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SAM RENNICK               15 CBAR              1:05.85L P      
  2 SAM RENNICK               15 CBAR              1:06.18L F      
  4 RALF BODAMER              15 GAL               1:07.32L P      
  5 RALF BODAMER              15 GAL               1:08.20L F      
  7 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             1:09.81L P      
  9 DUILEACH RYAN             15 LONG              1:11.36L P      
 10 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG              1:11.76L P      
  6 DUILEACH RYAN             15 LONG              1:11.82L F      
  7 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG              1:12.62L F      
 12 BEN NAUGHTON              15 GAL               1:12.91L P      
 10 NIALL JOYCE               15 SHARK             1:13.81L F      
 13 NIALL JOYCE               15 SHARK             1:14.51L P      
 15 CONN MC NAMARA            15 CBAR              1:17.66L P      
 16 ALEX CLARK                15 SHARK             1:18.49L P      
 
Boys  16-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  6 DAVID DOORLY              16 GAL               1:07.68L F      
  6 DAVID DOORLY              16 GAL               1:07.91L P      
  7 FIONN WATERS              16 TUAM              1:08.04L P      
  8 SEAN BRENNAN              16 TUAM              1:08.27L P      
  9 NIALL CARTER              16 CBAR              1:08.53L P      
  9 NIALL CARTER              16 CBAR              1:10.90L F      
 15 ETHAN BRESLIN             16 CLM               1:11.21L P      
 18 CATHAL JOYCE              16 CLM               1:14.43L P      
 19 PATRICK MC PARTLAN        16 SLIGO             1:15.85L P      
 
Boys  17-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARAN BURKE              18 GAL               1:01.16L F      
  1 CIARAN BURKE              18 GAL               1:01.22L P      
  4 CALLUM ASHTON             19 SHARK             1:01.64L F      
  5 JAMES SYMONS              21 GAL               1:01.68L F      
  3 CALLUM ASHTON             19 SHARK             1:01.70L P      
  4 JAMES SYMONS              21 GAL               1:01.80L P      
  6 OISIN O'ROURKE            17 TUAM              1:02.69L F      
  6 OISIN O'ROURKE            17 TUAM              1:02.99L P      
 11 EVAN WELBY                17 SHARK             1:08.34L P      
 10 EVAN WELBY                17 SHARK             1:09.57L F      
 12 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             1:09.58L P      
 15 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             1:11.17L P      
 23 MICHAEL MC NAMARA         17 CLM               1:13.38L P      
 24 JOSHUA FORTUNE            17 SLIGO             1:15.17L P      
 26 IAN MC AULEY              18 ATH               1:16.44L P      
 
Girls  17-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 KEELA MULHALL             17 GAL                 30.75L P      
  3 PAOLA O'BRIEN             19 GAL                 31.03L P      
  2 KEELA MULHALL             17 GAL                 31.05L F      
  5 ZARA LOFTUS               17 CLM                 31.26L P      
  3 ZARA LOFTUS               17 CLM                 31.30L F      
  6 KELLY ENNIS               17 ATH                 31.34L P      
  7 AMY MC GOWAN              17 B DOL               31.56L P      
  4 AMY MC GOWAN              17 B DOL               31.67L F      
  6 PAOLA O'BRIEN             19 GAL                 32.13L F      
  8 RACHEL MARTIN             17 SLIGO               32.55L P      
  7 KELLY ENNIS               17 ATH                 32.63L F      
  8 RACHEL MARTIN             17 SLIGO               33.47L F      
 
Boys  15-15 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 SAM RENNICK               15 CBAR                26.53L F      
  2 SAM RENNICK               15 CBAR                27.01L P      
  4 RORY GRADY                15 CBAR                27.28L F      
  3 RORY GRADY                15 CBAR                27.35L P      
  7 EDWIN MALASHNYAK          15 ATH                 27.87L F      
  6 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG                28.17L P      
  8 LUKE BURKE                15 BL FN               28.34L P      
  8 LUKE BURKE                15 BL FN               28.34L F      
  9 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG                28.41L F      
  9 EDWIN MALASHNYAK          15 ATH                 28.64L P      
 12 RORY LALLY                15 GAL                 29.25L P      
 14 RORY COLLINS              15 BL FN               29.63L P      
 17 JAKE VAN DE BEEK          15 BL FN               30.43L P      
 18 JAMES BALASKIE            15 CBAR                30.85L P      
 19 FERGAL BLANCHARD          15 LASER               31.87L P      
 
Boys  16-16 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 OISIN KEARNEY             16 LONG                25.92L P      
  1 OISIN KEARNEY             16 LONG                25.97L F      
  2 DIARMUID SUTTON           16 LIMK                26.17L P      
  2 DIARMUID SUTTON           16 LIMK                26.59L F      
  4 EIDHNE KENNEDY            16 GAL                 27.40L F      
  3 EIDHNE KENNEDY            16 GAL                 27.46L P      
 18 CATHAL JOYCE              16 CLM                 30.22L P      
 
Boys  17-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PETER MOONEY              24 SLIGO               23.96L F      
  1 PETER MOONEY              24 SLIGO               24.18L P      
  3 CIARAN BURKE              18 GAL                 25.66L P      
  6 OISIN O'ROURKE            17 TUAM                25.84L P      
  6 CIARAN BURKE              18 GAL                 25.91L F      
  7 DAVID WOODS               20 SLIGO               26.00L P      
  7 JAYKE MORRIS              18 CLM                 26.06L F      
 12 JAYKE MORRIS              18 CLM                 26.54L P      
 13 JOSEPH DOORLY             18 GAL                 26.64L P      
  9 DAVID WOODS               20 SLIGO               26.88L F      
 15 TOMMY HUANG               17 CBAR                26.96L P      
 16 CIAN BRESLIN              19 CLM                 27.03L P      
 21 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK               27.46L P      
 23 RYAN HORNET               17 SHARK               27.47L P      
 25 EVAN WELBY                17 SHARK               27.81L P      
 27 MICHAEL MC NAMARA         17 CLM                 27.87L P      
 30 IAN MC AULEY              18 ATH                 28.06L P      
  0 JOSEPH MOONEY             21 LIMK                    NS P      
 
Girls  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             4:47.41L F      
  3 IONA ASHTON               15 SHARK             4:52.12L F      
  4 AILBHE MULHALL            15 GAL               4:52.21L F      
  5 LAUREN SHARKEY            15 GAL               4:52.89L F      
 10 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             5:08.72L F      
 13 CIARA KILCOMMONS          15 COM               5:11.81L F      
 19 TEODORA CUGALJ            15 SHARK             5:35.07L F      
 
Girls  16-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            16 ATH               4:41.80L F      
  2 AOIFE LEAHY               16 GAL               4:44.63L F      
  3 ISABELLE GIBBS            16 GAL               4:48.19L F      
  5 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             4:58.68L F      
  6 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              5:00.60L F      
 12 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             5:14.71L F      
 13 MARIA LYONS               16 SLIGO             5:23.96L F      
 14 EMMA BOYLE                16 BL FN             5:24.52L F      
 15 AILBHE KENNEDY            16 LASER             5:27.32L F      
 16 TARA WALSH                16 SLIGO             5:29.07L F      
 
Girls  17-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 AMY MC GOWAN              17 B DOL             4:54.41L F      
  5 RACHEL JOHNSON            18 ATH               5:04.88L F      
  6 HANNAH GRADY              17 CBAR              5:05.16L F      
 10 MEGAN DEELY               17 CBAR              5:17.61L F      
 11 FREYA MURPHY              17 SHARK             5:20.51L F      
 13 CAOIMHE HENNIGAN          20 BALL              5:35.09L F      
 
Boys  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             2:08.34L F      
  2 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               2:09.21L P      
  2 RALF BODAMER              15 GAL               2:09.31L F      
  3 RALF BODAMER              15 GAL               2:10.28L P      
  4 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             2:10.31L P      
  5 RORY GRADY                15 CBAR              2:10.54L P      
  3 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               2:11.22L F      
  8 RORY LALLY                15 GAL               2:16.47L P      
  6 RORY LALLY                15 GAL               2:17.12L F      
 10 CONN MC NAMARA            15 CBAR              2:21.85L P      
  0 RORY GRADY                15 CBAR                    NS F      
 
Boys  16-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DIARMUID SUTTON           16 LIMK              2:02.60L F      
  5 DAVID DOORLY              16 GAL               2:09.33L F      
  4 DIARMUID SUTTON           16 LIMK              2:11.12L P      
  5 DAVID DOORLY              16 GAL               2:11.32L P      
  9 MILO O'CONNOR             16 ATH               2:15.63L P      
 10 EIDHNE KENNEDY            16 GAL               2:15.69L P      
 11 ETHAN BRESLIN             16 CLM               2:15.78L P      
 12 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              2:17.82L P      
 15 OISIN KEARNEY             16 LONG              2:20.74L P      
 17 SEADHNA RYAN              16 LONG              2:24.08L P      
 23 CHRISTOPHER FAHERTY       16 LONG              2:28.94L P      
 
Boys  17-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 OISIN O'ROURKE            17 TUAM              2:00.12L F      
  3 OISIN O'ROURKE            17 TUAM              2:04.52L P      
  4 PETER MOONEY              24 SLIGO             2:04.55L P      
 14 JAYKE MORRIS              18 CLM               2:12.50L P      
 15 NIALL KELLY               17 CLM               2:13.18L P      
 17 JOSEPH DOORLY             18 GAL               2:14.08L P      
  7 PETER MOONEY              24 SLIGO             2:14.38L F      
 19 IAN MC AULEY              18 ATH               2:16.77L P      
 21 WILLIAM STAUNTON          17 CLM               2:18.61L P      
 22 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             2:19.10L P      
 23 OISIN CAREY               17 LASER             2:21.27L P      
 26 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             2:26.99L P      
 
Girls  15-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AILBHE MULHALL            15 GAL               2:31.44L F      
  1 AILBHE MULHALL            15 GAL               2:36.89L P      
  2 SORCHA TREANOR            15 CLM               2:44.96L P      
  2 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             2:45.96L F      
  3 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             2:48.95L P      
  3 SORCHA TREANOR            15 CLM               2:51.76L F      
 
Girls  16-16 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MARIA LYONS               16 SLIGO             2:58.69L F      
  1 MARIA LYONS               16 SLIGO             2:58.69L P      
 
Girls  17-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SOPHIE MORAN              17 GAL               2:30.16L P      
  1 SOPHIE MORAN              17 GAL               2:30.55L F      
  2 IMOGEN NAUGHTON           19 SHARK             2:33.36L F      
  2 IMOGEN NAUGHTON           19 SHARK             2:38.91L P      
  3 ZARA LOFTUS               17 CLM               2:39.38L F      
  3 ZARA LOFTUS               17 CLM               2:45.63L P      
  4 FREYA MURPHY              17 SHARK             2:50.36L F      
  5 FREYA MURPHY              17 SHARK             2:57.71L P      
 
Boys  15-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               1:04.05L F      
  2 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               1:04.10L P      
  4 BEN NAUGHTON              15 GAL               1:09.51L P      
  6 EDWIN MALASHNYAK          15 ATH               1:11.28L P      
  5 NIALL JOYCE               15 SHARK             1:13.51L F      
 10 NIALL JOYCE               15 SHARK             1:14.60L P      
  0 FERGAL BLANCHARD          15 LASER                  DNF P      
  0 SAM RENNICK               15 CBAR                    NS P      
 
Boys  16-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 NIALL CARTER              16 CBAR              1:05.02L P      
  2 NIALL CARTER              16 CBAR              1:05.51L F      
  3 SEAN BRENNAN              16 TUAM              1:06.89L F      
  4 SEAN BRENNAN              16 TUAM              1:07.19L P      
  5 OISIN KEARNEY             16 LONG              1:10.14L P      
  4 OISIN KEARNEY             16 LONG              1:10.62L F      
  6 CHRISTOPHER FAHERTY       16 LONG              1:11.15L P      
  8 EIDHNE KENNEDY            16 GAL               1:12.06L P      
 10 MILO O'CONNOR             16 ATH               1:21.18L P      
  0 CHRISTOPHER FAHERTY       16 LONG                    NS F      
 
Boys  17-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CILLIAN MELLY             21 CBAR                55.96L F      
  1 CILLIAN MELLY             21 CBAR                56.33L P      
  2 JAMES SYMONS              21 GAL                 58.75L P      
  4 CIARAN BURKE              18 GAL                 59.37L P      
  5 CALLUM ASHTON             19 SHARK               59.53L P      
  3 CALLUM ASHTON             19 SHARK             1:00.50L F      
  4 FIONN DUFFY               17 GAL               1:00.92L F      
  6 FIONN DUFFY               17 GAL               1:01.21L P      
  5 TOMMY HUANG               17 CBAR              1:01.55L F      
  7 TOMMY HUANG               17 CBAR              1:02.09L P      
  6 CIARAN BURKE              18 GAL               1:03.30L F      
 10 JOSHUA FORTUNE            17 SLIGO             1:05.21L P      
  7 CIAN BRESLIN              19 CLM               1:05.67L F      
 13 CIAN BRESLIN              19 CLM               1:05.75L P      
 14 EOIN ANDERSON             18 SLIGO             1:08.73L P      
 18 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             1:12.37L P      
 19 EVAN WELBY                17 SHARK             1:12.42L P      
 20 IAN MC AULEY              18 ATH               1:12.45L P      
 
Girls  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             1:01.68L F      
  1 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             1:03.17L P      
  5 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             1:05.00L F      
  6 AILBHE MULHALL            15 GAL               1:05.14L P      
  7 AIMEE KELLY               15 SHARK             1:05.43L P      
  6 AILBHE MULHALL            15 GAL               1:05.76L F      
  8 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             1:06.15L P      
  7 AIMEE KELLY               15 SHARK             1:06.17L F      
 10 JUDY BRENNAN              15 ATH               1:06.42L P      
 11 ALICE MC PARTLAN          15 SLIGO             1:07.54L P      
 13 SORCHA TREANOR            15 CLM               1:07.79L P      
 15 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             1:07.99L P      
 18 CIARA KILCOMMONS          15 COM               1:08.37L P      
 24 TEODORA CUGALJ            15 SHARK             1:10.48L P      
 
Girls  16-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ELLEN FLAHERTY            16 ATH               1:01.06L P      
  1 ISABELLE GIBBS            16 GAL               1:01.53L F      
  2 ISABELLE GIBBS            16 GAL               1:01.63L P      
  3 AOIFE LEAHY               16 GAL               1:01.84L P      
  3 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             1:02.45L F      
  6 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             1:03.23L P      
  8 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              1:04.20L P      
  7 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              1:05.33L F      
 12 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             1:05.50L P      
 14 LAURA JOHNSON             16 ATH               1:06.35L P      
 19 LAUREN FRAIN              16 CLM               1:08.20L P      
 20 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:08.77L P      
 21 MEGAN KILGALLEN           16 CLM               1:08.80L P      
 23 AILBHE KENNEDY            16 LASER             1:09.40L P      
 24 RACHAEL RALEIGH           16 LONG              1:09.71L P      
 26 LAURA FINNERTY            16 CLM               1:11.09L P      
 27 TARA WALSH                16 SLIGO             1:11.99L P      
  0 AOIFE LEAHY               16 GAL                     NS F      
 
Girls  17-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL               1:00.75L F      
  2 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL               1:00.76L P      
  3 KEELA MULHALL             17 GAL               1:01.16L P      
  5 KEELA MULHALL             17 GAL               1:02.55L F      
  5 SOPHIE MORAN              17 GAL               1:02.91L P      
 10 AMY MC GOWAN              17 B DOL             1:04.01L P      
 11 JADE MURPHY               21 SLIGO             1:04.16L P      
 12 ZARA LOFTUS               17 CLM               1:04.77L P      
 18 RACHEL JOHNSON            18 ATH               1:06.15L P      
 21 CIARA LYNCH               18 SLIGO             1:06.98L P      
 22 KELLY ENNIS               17 ATH               1:07.31L P      
 23 PAOLA O'BRIEN             19 GAL               1:07.59L P      
 26 ORLA FLANAGAN             18 CLM               1:08.04L P      
 27 FREYA MURPHY              17 SHARK             1:08.35L P      
 29 MEGAN DEELY               17 CBAR              1:09.80L P      
  0 AMY MC GOWAN              17 B DOL                   NS F      
 
Boys  Open 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PETER MOONEY              24 SLIGO               31.51L P      
  1 PETER MOONEY              24 SLIGO               31.57L F      
  3 FIONN DUFFY               17 GAL                 32.57L P      
  3 OISIN O'ROURKE            17 TUAM                32.67L F      
  5 FIONN DUFFY               17 GAL                 32.93L F      
  5 OISIN O'ROURKE            17 TUAM                33.10L P      
  6 DAVID WOODS               20 SLIGO               33.49L P      
  6 DAVID WOODS               20 SLIGO               34.19L F      
  7 KIERAN BREHENY            17 C FIN               34.28L F      
  8 JAYKE MORRIS              18 CLM                 34.56L F      
  8 KIERAN BREHENY            17 C FIN               34.59L P      
  9 BILLY CLARKE              17 SHARK               34.76L P      
 10 RYAN HORNET               17 SHARK               35.15L P      
 11 JAYKE MORRIS              18 CLM                 35.19L P      
 
Girls  17-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 RACHEL MARTIN             17 SLIGO               34.39L F      
  5 CIARA LYNCH               18 SLIGO               34.78L F      
  7 PAOLA O'BRIEN             19 GAL                 35.09L F      
  4 RACHEL MARTIN             17 SLIGO               35.27L P      
  5 AMY MC GOWAN              17 B DOL               35.38L P      
  7 CIARA LYNCH               18 SLIGO               35.61L P      
  8 PAOLA O'BRIEN             19 GAL                 35.82L P      
 10 KELLY ENNIS               17 ATH                 36.38L P      
 11 KEELA MULHALL             17 GAL                 36.51L P      
  0 AMY MC GOWAN              17 B DOL                   NS F      
 
Boys  15-15 800 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RORY LALLY                15 GAL               9:28.31L F      
  2 RORY GRADY                15 CBAR              9:30.55L F      
  3 LUKE BURKE                15 BL FN            10:27.16L F      
 
Boys  15-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             5:20.46L F      
 
Boys  16-16 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN WATERS              16 TUAM              5:05.66L F      
 
Boys  17-Ov 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 EOIN ANDERSON             18 SLIGO             5:23.25L F      
  0 JOSHUA FORTUNE            17 SLIGO                   DQ F      
 
Girls  15-15 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             2:33.61L P      
  2 AILBHE MULHALL            15 GAL               2:37.41L P      
  5 AIMEE KELLY               15 SHARK             2:38.12L P      
  6 IONA ASHTON               15 SHARK             2:38.92L P      
  7 LAUREN SHARKEY            15 GAL               2:39.00L P      
  8 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             2:39.32L P      
  9 SARAH CONDRON             15 ATH               2:42.27L P      
 13 SORCHA TREANOR            15 CLM               2:43.62L P      
 15 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             2:45.37L P      
 19 ALICE MC PARTLAN          15 SLIGO             2:47.55L P      
 23 NIA BARTRAM               15 LONG              2:54.37L P      
 
Girls  16-16 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AOIFE BATES               16 SHARK             2:34.41L P      
  2 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             2:35.00L P      
  3 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             2:44.67L P      
  6 TARA WALSH                16 SLIGO             2:47.70L P      
  8 MARIA LYONS               16 SLIGO             2:49.69L P      
  9 AISHLING O'NEILL          16 LASER             2:50.77L P      
 
Girls  17-Ov 200 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 SOPHIE MORAN              17 GAL               2:34.55L P      
  5 AMY MC GOWAN              17 B DOL             2:37.40L P      
  6 RACHEL JOHNSON            18 ATH               2:39.45L P      
  7 HAZEL COEN                18 CBAR              2:39.69L P      
 10 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO             2:44.59L P      
 13 FREYA MURPHY              17 SHARK             2:45.54L P      
 16 HEATHER FADDEN            17 CBAR              2:46.91L P      
 17 RACHEL MARTIN             17 SLIGO             2:47.61L P      
 
Boys  15-15 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 RALF BODAMER              15 GAL               2:21.19L P      
  3 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             2:23.72L P      
  6 DIARMUID O'DONNELL        15 LONG              2:29.58L P      
  7 DUILEACH RYAN             15 LONG              2:32.15L P      
  8 CONN MC NAMARA            15 CBAR              2:36.33L P      
  9 NIALL JOYCE               15 SHARK             2:36.64L P      
 12 RORY COLLINS              15 BL FN             2:42.63L P      
 
Boys  16-16 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 DAVID DOORLY              16 GAL               2:21.80L P      
  6 ETHAN BRESLIN             16 CLM               2:26.97L P      
  0 SEAN BRENNAN              16 TUAM                    NS P      
 
Boys  17-Ov 200 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CIARAN BURKE              18 GAL               2:07.88L P      
  3 JAMES SYMONS              21 GAL               2:13.35L P      
  0 CIAN BRESLIN              19 CLM                     NS P      
 
Girls  15-15 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  4 PAULA CRISAN              15 LASER             3:00.57L P      
 11 TEODORA CUGALJ            15 SHARK             3:19.57L P      
 13 AILEEN WARD               15 ATH               3:22.74L P      
  0 MAIREAD GALLAGHER         15 CBAR                    NS P      
 
Girls  16-16 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 GRACE JOYCE               16 SHARK             2:51.63L P      
  2 AOIFE BATES               16 SHARK             2:54.69L P      
  3 MEGAN KILGALLEN           16 CLM               2:55.01L P      
  4 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             2:59.03L P      
  5 LAUREN FRAIN              16 CLM               3:00.23L P      
  6 AISHLING O'NEILL          16 LASER             3:09.83L P      
  7 ISABELLE CLARKE           16 ATH               3:12.33L P      
  0 CATHY HEANEY              16 CLM                     NS P      
 
Girls  17-Ov 200 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  8 MEGAN DEELY               17 CBAR              3:13.48L P      
  9 SARAH GILHOOLEY           17 TUAM              3:15.16L P      
  0 EMMA BEGLEY               18 TUAM                    NS P      
  0 HAZEL COEN                18 CBAR                    NS P      
 
Boys  15-15 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 RORY GRADY                15 CBAR              1:14.73L F      
  1 RORY GRADY                15 CBAR              1:14.73L P      
  2 CONN MC NAMARA            15 CBAR              1:16.71L F      
  4 BEN NAUGHTON              15 GAL               1:18.19L F      
  3 CONN MC NAMARA            15 CBAR              1:19.01L P      
  4 BEN NAUGHTON              15 GAL               1:19.31L P      
  5 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             1:19.39L F      
  5 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             1:19.97L P      
  8 ALEX CLARK                15 SHARK             1:22.03L F      
  8 ALEX CLARK                15 SHARK             1:22.25L P      
 10 RORY LALLY                15 GAL               1:23.30L P      
 11 JAMES BALASKIE            15 CBAR              1:24.78L P      
 12 JAKE VAN DE BEEK          15 BL FN             1:24.99L P      
 
Boys  16-16 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DIARMUID SUTTON           16 LIMK              1:11.09L P      
  1 DIARMUID SUTTON           16 LIMK              1:11.41L F      
  2 EIDHNE KENNEDY            16 GAL               1:15.51L P      
  2 MILO O'CONNOR             16 ATH               1:16.43L F      
  3 EIDHNE KENNEDY            16 GAL               1:16.68L F      
  3 MILO O'CONNOR             16 ATH               1:17.05L P      
  4 ETHAN BRESLIN             16 CLM               1:17.14L P      
  6 SEAN BRENNAN              16 TUAM              1:18.15L P      
  4 SEAN BRENNAN              16 TUAM              1:18.43L F      
  8 NIALL CARTER              16 CBAR              1:19.21L P      
 10 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              1:20.95L P      
  8 NIALL CARTER              16 CBAR              1:21.56L F      
 11 PATRICK MC PARTLAN        16 SLIGO             1:22.64L P      
 12 SEADHNA RYAN              16 LONG              1:23.14L P      
 
Boys  17-Ov 100 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 FIONN DUFFY               17 GAL               1:11.00L F      
  2 FIONN DUFFY               17 GAL               1:11.15L P      
  3 OISIN O'ROURKE            17 TUAM              1:11.78L P      
  6 JOSEPH DOORLY             18 GAL               1:13.43L P      
  7 DAVID WOODS               20 SLIGO             1:13.48L P      
  8 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             1:13.94L P      
  5 DAVID WOODS               20 SLIGO             1:14.09L F      
  6 JOSEPH DOORLY             18 GAL               1:14.13L F      
  9 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             1:14.58L P      
  7 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             1:14.73L F      
  8 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             1:14.96L F      
 10 RYAN HORNET               17 SHARK             1:15.73L P      
 11 KIERAN BREHENY            17 C FIN             1:15.79L P      
 13 JAYKE MORRIS              18 CLM               1:16.24L P      
 15 NIALL KELLY               17 CLM               1:16.86L P      
 17 BILLY CLARKE              17 SHARK             1:17.87L P      
 18 OISIN CAREY               17 LASER             1:18.08L P      
 20 WILLIAM STAUNTON          17 CLM               1:18.49L P      
  0 RONAN ANDERSON            21 SLIGO                   NS P      
 
Girls  15-15 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             1:09.42L F      
  2 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             1:09.59L P      
  3 LAUREN SHARKEY            15 GAL               1:09.87L F      
  4 AIMEE KELLY               15 SHARK             1:10.17L F      
  3 LAUREN SHARKEY            15 GAL               1:10.92L P      
  4 AIMEE KELLY               15 SHARK             1:11.38L P      
  9 CIARA KILCOMMONS          15 COM               1:14.73L P      
 11 ALICE MC PARTLAN          15 SLIGO             1:15.17L P      
 12 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             1:15.51L P      
 18 AILEEN WARD               15 ATH               1:20.53L P      
 22 NIA BARTRAM               15 LONG              1:26.03L P      
 
Girls  16-16 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ISABELLE GIBBS            16 GAL               1:05.11L P      
  1 ISABELLE GIBBS            16 GAL               1:05.37L F      
  3 LAURA JOHNSON             16 ATH               1:09.97L F      
  3 LAURA JOHNSON             16 ATH               1:10.26L P      
  6 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             1:12.66L F      
  8 LABHOISE BOYLE            16 SHARK             1:14.06L P      
  9 TARA WALSH                16 SLIGO             1:14.23L P      
 10 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              1:14.58L P      
 11 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             1:15.42L P      
 13 EMMA KELLY                16 TUAM              1:15.91L P      
 14 LAUREN FRAIN              16 CLM               1:17.30L P      
 18 MARIA LYONS               16 SLIGO             1:20.30L P      
 21 ELIZABETH O'BOYLE         16 LONG              1:20.64L P      
 
Girls  17-Ov 100 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 MAEFORM BORRIELLO         19 ATH               1:07.67L P      
  3 MAEFORM BORRIELLO         19 ATH               1:08.62L F      
  7 CIARA LYNCH               18 SLIGO             1:14.10L P      
  8 KELLY ENNIS               17 ATH               1:14.18L P      
  9 RACHEL MARTIN             17 SLIGO             1:14.80L P      
  6 KELLY ENNIS               17 ATH               1:14.95L F      
 13 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO             1:16.22L P      
 15 FREYA MURPHY              17 SHARK             1:19.95L P      
  0 CIARA LYNCH               18 SLIGO             1:15.68L F      
 
Boys  17-Ov 50 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JAMES SYMONS              21 GAL                 26.67L P      
  2 CALLUM ASHTON             19 SHARK               26.79L P      
  1 JAMES SYMONS              21 GAL                 26.80L F      
  3 CIARAN BURKE              18 GAL                 27.03L P      
  2 CALLUM ASHTON             19 SHARK               27.16L F      
  3 CIARAN BURKE              18 GAL                 27.31L F      
  6 TOMMY HUANG               17 CBAR                27.72L P      
  4 FIONN DUFFY               17 GAL                 27.84L F      
  4 TOMMY HUANG               17 CBAR                27.84L F      
  6 PETER MOONEY              24 SLIGO               27.89L F      
  7 FIONN DUFFY               17 GAL                 27.92L P      
  8 PETER MOONEY              24 SLIGO               28.02L P      
 10 CIAN BRESLIN              19 CLM                 29.16L P      
 
Girls  15-15 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO               28.92L P      
  1 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO               29.04L F      
  3 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO               30.01L P      
  5 IONA ASHTON               15 SHARK               30.16L P      
  6 JUDY BRENNAN              15 ATH                 30.31L P      
  5 JUDY BRENNAN              15 ATH                 30.60L F      
  8 CIARA KILCOMMONS          15 COM                 30.65L P      
  6 CIARA KILCOMMONS          15 COM                 30.70L F      
  7 IONA ASHTON               15 SHARK               30.80L F      
  9 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN               30.84L P      
  8 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO               31.11L F      
 14 TEODORA CUGALJ            15 SHARK               31.64L P      
 15 SORCHA TREANOR            15 CLM                 31.68L P      
 20 AILEEN WARD               15 ATH                 32.97L P      
  0 ANNA WARDE                15 CLM                     NS P      
 
Girls  16-16 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ISABELLE GIBBS            16 GAL                 28.85L P      
  1 CARRIE MC DAID            16 SLIGO               29.36L F      
  4 CARRIE MC DAID            16 SLIGO               29.49L P      
  5 JENNIFER ANDREWS          16 LONG                29.70L F      
  6 JENNIFER ANDREWS          16 LONG                29.85L P      
  7 ISABELLE GIBBS            16 GAL                 29.85L F      
  8 SORCHA KEARNEY            16 BL FN               29.96L F      
  7 SORCHA KEARNEY            16 BL FN               29.96L P      
  9 LAURA JOHNSON             16 ATH                 30.29L P      
 11 EMMA KELLY                16 TUAM                30.81L P      
 14 MEGAN KILGALLEN           16 CLM                 31.42L P      
 16 ISABELLE CLARKE           16 ATH                 33.33L P      
 
Girls  17-Ov 50 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL                 28.13L F      
  2 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL                 28.15L P      
  4 KEELA MULHALL             17 GAL                 29.01L F      
  6 KEELA MULHALL             17 GAL                 29.04L P      
  8 ZARA LOFTUS               17 CLM                 29.39L P      
  9 AMY MC GOWAN              17 B DOL               29.55L P      
  8 ZARA LOFTUS               17 CLM                 29.98L F      
 10 SOPHIE MORAN              17 GAL                 30.08L P      
 14 RACHEL JOHNSON            18 ATH                 30.54L P      
 17 PAOLA O'BRIEN             19 GAL                 30.68L P      
 21 HEATHER FADDEN            17 CBAR                30.95L P      
 22 ORLA FLANAGAN             18 CLM                 31.06L P      
 23 KELLY ENNIS               17 ATH                 31.30L P      
 24 MEGAN DEELY               17 CBAR                31.97L P      
 
Boys  15-15 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN             4:24.29L F      
  3 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               4:29.44L F      
  5 RALF BODAMER              15 GAL               4:36.44L F      
  0 RORY GRADY                15 CBAR                    NS F      
 
Boys  16-16 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DIARMUID SUTTON           16 LIMK              4:28.78L F      
  7 DIARMUID O'ROURKE         16 TUAM              4:41.40L F      
  8 DAVID DOORLY              16 GAL               4:41.82L F      
 10 NIALL CARTER              16 CBAR              4:45.04L F      
 
Boys  17-Ov 400 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 JOSEPH MOONEY             21 LIMK              4:10.69L F      
  8 WILLIAM STAUNTON          17 CLM               4:46.19L F      
  0 ANTHONY MAHER             17 SLIGO                  DNF F      
 
Girls  15-15 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 DANIELLE FARRELL          15 SLIGO             2:13.77L F      
  4 LAUREN SHARKEY            15 GAL               2:20.09L F      
  5 AILBHE MULHALL            15 GAL               2:20.64L F      
  6 AIMEE KELLY               15 SHARK             2:22.70L F      
  7 CAOILIN KEARNEY           15 BL FN             2:23.49L F      
 10 CIARA KILCOMMONS          15 COM               2:24.74L F      
 17 NIA BARTRAM               15 LONG              2:33.99L F      
 18 TEODORA CUGALJ            15 SHARK             2:34.21L F      
 
Girls  16-16 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 LAURA JOHNSON             16 ATH               2:19.95L F      
  5 JENNIFER ANDREWS          16 LONG              2:20.72L F      
  8 MARIA LYONS               16 SLIGO             2:26.57L F      
 10 AILBHE KENNEDY            16 LASER             2:28.77L F      
 12 SORCHA KEARNEY            16 BL FN             2:32.12L F      
  0 TARA WALSH                16 SLIGO                   NS F      
  0 CARRIE MC DAID            16 SLIGO                   DQ F      
 
Girls  17-Ov 200 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL               2:13.08L F      
  5 AMY MC GOWAN              17 B DOL             2:16.30L F      
  7 KEELA MULHALL             17 GAL               2:18.12L F      
  8 RACHEL JOHNSON            18 ATH               2:20.42L F      
 11 KELLY ENNIS               17 ATH               2:25.07L F      
 13 MEGAN DEELY               17 CBAR              2:27.71L F      
 15 FREYA MURPHY              17 SHARK             2:29.27L F      
 16 CAOIMHE O'SULLIVAN        17 SLIGO             2:31.44L F      
 18 ORLA FLANAGAN             18 CLM               2:33.18L F      
 19 CIARA LYNCH               18 SLIGO             2:33.81L F      
 
Boys  15-15 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 TOM O'SULLIVAN            15 GAL               2:24.24L F      
 
Boys  16-16 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 SEADHNA RYAN              16 LONG              2:42.83L F      
 
Boys  17-Ov 200 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 FIONN DUFFY               17 GAL               2:14.36L F      
  2 TOMMY HUANG               17 CBAR              2:24.18L F      
  0 RONAN ANDERSON            21 SLIGO                   DQ F      
 
Girls  15-15 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 AILBHE MULHALL            15 GAL               1:09.02L F      
  1 AILBHE MULHALL            15 GAL               1:09.98L P      
  2 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             1:12.36L F      
  2 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             1:13.24L P      
  3 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             1:14.41L P      
  5 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             1:14.98L F      
  8 SORCHA TREANOR            15 CLM               1:18.18L P      
 
Girls  16-16 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:10.94L F      
  2 GRACE JOYCE               16 SHARK             1:11.72L P      
  3 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             1:11.83L F      
  3 CARRIE MC DAID            16 SLIGO             1:12.49L P      
  5 MARIA LYONS               16 SLIGO             1:15.09L P      
  5 MARIA LYONS               16 SLIGO             1:15.89L F      
  6 TARA WALSH                16 SLIGO             1:18.80L F      
  6 TARA WALSH                16 SLIGO             1:20.41L P      
 
Girls  17-Ov 100 FLY
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 MAEFORM BORRIELLO         19 ATH               1:09.75L F      
  2 IMOGEN NAUGHTON           19 SHARK             1:10.08L F      
  4 IMOGEN NAUGHTON           19 SHARK             1:10.10L P      
  5 MAEFORM BORRIELLO         19 ATH               1:10.21L P      
  3 ZARA LOFTUS               17 CLM               1:10.28L F      
  6 ZARA LOFTUS               17 CLM               1:10.73L P      
  7 SOPHIE MORAN              17 GAL               1:11.19L P      
  8 AMY MC GOWAN              17 B DOL             1:11.58L P      
  5 AMY MC GOWAN              17 B DOL             1:13.05L F      
  9 PAOLA O'BRIEN             19 GAL               1:13.29L P      
 10 RACHEL MARTIN             17 SLIGO             1:14.39L P      
  6 PAOLA O'BRIEN             19 GAL               1:14.50L F      
 12 HEATHER FADDEN            17 CBAR              1:16.12L P      
  8 RACHEL MARTIN             17 SLIGO             1:16.71L F      
 13 FREYA MURPHY              17 SHARK             1:17.71L P      
 
Boys  15-15 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN               57.67L F      
  2 ROBIN PFEIFFER            15 BL FN               58.09L P      
  4 RALF BODAMER              15 GAL                 59.38L F      
  4 RALF BODAMER              15 GAL                 59.72L P      
  5 RORY GRADY                15 CBAR              1:00.08L P      
  5 RORY GRADY                15 CBAR              1:00.53L F      
  8 RORY LALLY                15 GAL               1:01.04L P      
 10 LUKE BURKE                15 BL FN             1:01.48L P      
  8 RORY LALLY                15 GAL               1:02.11L F      
 11 CONN MC NAMARA            15 CBAR              1:02.21L P      
 16 NIALL JOYCE               15 SHARK             1:04.43L P      
 17 FERGAL BLANCHARD          15 LASER             1:05.83L P      
 18 DUILEACH RYAN             15 LONG              1:06.29L P      
 19 JAMES BALASKIE            15 CBAR              1:07.44L P      
 
Boys  16-16 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 DIARMUID SUTTON           16 LIMK                56.60L F      
  2 DIARMUID SUTTON           16 LIMK                57.27L P      
  4 OISIN KEARNEY             16 LONG                59.03L P      
  5 OISIN KEARNEY             16 LONG                59.97L F      
  8 DAVID DOORLY              16 GAL               1:00.74L P      
  9 NIALL CARTER              16 CBAR              1:00.88L P      
 10 MILO O'CONNOR             16 ATH               1:01.25L P      
  8 DAVID DOORLY              16 GAL               1:01.63L F      
 14 ETHAN BRESLIN             16 CLM               1:01.81L P      
 18 PATRICK MC PARTLAN        16 SLIGO             1:02.54L P      
 22 SEADHNA RYAN              16 LONG              1:04.07L P      
 
Boys  17-Ov 100 FREE
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 PETER MOONEY              24 SLIGO               54.05L P      
  1 PETER MOONEY              24 SLIGO               54.11L F      
  2 CALLUM ASHTON             19 SHARK               54.61L P      
  3 CALLUM ASHTON             19 SHARK               54.99L F      
  3 OISIN O'ROURKE            17 TUAM                55.14L P      
  4 CIARAN BURKE              18 GAL                 55.57L F      
  4 CIARAN BURKE              18 GAL                 55.67L P      
  5 OISIN O'ROURKE            17 TUAM                55.72L F      
 10 JAYKE MORRIS              18 CLM                 57.81L P      
 13 JOSEPH DOORLY             18 GAL                 58.25L P      
 14 CIAN BRESLIN              19 CLM                 59.01L P      
 17 RYAN HORNET               17 SHARK               59.36L P      
 21 TOMMY HUANG               17 CBAR              1:00.00L P      
 23 EVAN WELBY                17 SHARK             1:00.02L P      
 24 DAVID WOODS               20 SLIGO             1:00.10L P      
 26 NIALL KELLY               17 CLM               1:00.26L P      
 29 WILLIAM STAUNTON          17 CLM               1:00.55L P      
 31 MICHAEL MC ANDREW         17 SHARK             1:00.78L P      
 32 ANTHONY MAHER             17 SLIGO             1:00.85L P      
 33 MICHAEL MC NAMARA         17 CLM               1:00.95L P      
 33 PIERCE DUNNE              17 CBAR              1:00.95L P      
 40 OISIN CAREY               17 LASER             1:02.70L P      
 
Girls  17-Ov 50 BREAST
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  2 HEATHER FADDEN            17 CBAR                37.63L P      
  3 HEATHER FADDEN            17 CBAR                38.00L F      
  5 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL                 38.05L P      
  7 ORLA FLANAGAN             18 CLM                 40.14L P      
  6 ORLA FLANAGAN             18 CLM                 40.32L F      
  9 MEGAN DEELY               17 CBAR                41.30L P      
  7 MEGAN DEELY               17 CBAR                41.35L F      
 10 KEELA MULHALL             17 GAL                 41.97L P      
  0 STEPHANIE MC LOUGHLIN     17 GAL                     NS F      
 
Boys  17-Ov 50 BACK
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 CALLUM ASHTON             19 SHARK               28.01L P      
  1 CALLUM ASHTON             19 SHARK               28.42L F      
  4 CIARAN BURKE              18 GAL                 28.53L P      
  2 CIARAN BURKE              18 GAL                 28.63L F      
  5 NIALL KELLY               17 CLM                 29.57L F      
  6 NIALL KELLY               17 CLM                 29.68L P      
  7 OISIN O'ROURKE            17 TUAM                29.81L P      
  6 OISIN O'ROURKE            17 TUAM                30.00L F      
  7 EVAN WELBY                17 SHARK               31.61L F      
 10 EVAN WELBY                17 SHARK               31.71L P      
 15 JAYKE MORRIS              18 CLM                 33.52L P      
 
Girls  15-15 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  1 LAUREN SHARKEY            15 GAL               5:30.07L F      
  2 WIKTORIA WEINERT          15 SLIGO             5:42.57L F      
  3 SORCHA TREANOR            15 CLM               5:47.78L F      
  5 ALICE MC PARTLAN          15 SLIGO             6:01.97L F      
  0 NAOISE O'DONNELL          15 SHARK             5:53.58L F      
 
Girls  16-16 400 IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                   
===============================================================================
  3 AISHLING O'NEILL          16 LASER             6:00.63L F